| Оновлено 11 жовтня 2020, 17:18
9528
3

У матчі проти Франції збірна України встановила два особистих антирекорди

Наша команда зазнала найбільшої поразки, пропустивши при цьому найбільшу кількість м'ячів

9528
3
uaf.ua

У матчі проти Франції збірна України зазнала найбільшої поразки в історії, поступившись чинним чемпіонам світу з рахунком 1:7. Раніше з різницею більше 4 голів наша команда нікому не програвала. Встановили українці антирекорд і за пропущеними м'ячами. Досі голкіперам національної дружини доводилося виймати «круглого» з сітки максимум 4 рази.

А ще одне особисте «досягнення» збірна повторила, пропустивши 4 м'ячі в першому таймі. 27 березня 2002 року українці після першої 45-хвилинки поступалися на виїзді Румунії, як і нині французам, з рахунком 0:4.

До слова, Франція стала першою командою, яка зуміла завдати Україні трьох розгромів. 6 червня 2011-го «триколірні» на виїзді обіграли підопічних Олега Блохіна - 4:1, а 19 листопада 2013 року вдома команду Михайла Фоменка - 3:0.