10

Йожеф САБО: «Атака Зорі була кращою, ніж атака Динамо»

Спеціаліст висловився про один з центральних матчів туру

Футбол 1/2/3. Йожеф Сабо

Заслужений тренер України Йожеф Сабо підвів підсумок матчу 5-го туру УПЛ, в якому «Динамо» і «Зоря» розписали мирову в Києві (1:1).

«Від гри на НСК «Олімпійський» можна було очікувати більшого. Мірча Луческу продовжує грати в обережний футбол. У першому таймі команди взагалі рідко ходили вперед, а «Динамо» протягом усіх 90 хвилин активно відбирало м'яч в середині поля. Думаю, що атака «Зорі» все-таки була кращою.

Скрипник дуже розумно вибудував гру - його підопічні добре контролювали м'яч. Вирішити все на користь «Зорі» міг Перович, але не використав 100-відсотковий момент. Там просто щічкою можна було переправити м'яч у сітку, але Перович зробив по-іншому. Що стосується Бущана і пропущеного ним м'яча, то скажу лише одне - буває...», - сказав Сабо.