Камбек місяця. Екс-суперник Динамо вів у рахунку 4:0, але впустив перемогу

Божевільна розв'язка в поєдинку АЗ і роттердамської «Спарти»

9709
2
Twitter

Матч четвертого туру чемпіонату Нідерландів з футболу в Роттердамі між місцевою «Спартою» і АЗ Алкмаар завершився неймовірним камбеком.

Після першого тайму АЗ вів в рахунку 4:0, причому гості могли забивати і п'ятий м'яч, якби реалізували пенальті. Здавалося, що перемога вже в кишені, але не тут-то було.

Після перерви «Спарта» зуміла переломити хід поєдинку і сама забила чотири голи. Варто відзначити, що два з них влетіли у ворота АЗ після 85 хвилини, коли команда з Алкмаара залишилася вдесятьох.

Чемпіонат Нідерландів, 4-й тур

«Спарта» – АЗ – 4:4
Голи:
Абухляль, 9 (0:1). Де Віт, 14 (0:2). Абухляль, 19 (0:3). Де Віт, 33 (0:4). Харруй, 57 (1:4). Абелс, 64 (2:4). Ті, 88 — з пенальті (3:4). Мійнанс, 90 (4:4).

Незабитий пенальті: Копмейнерс (АЗ), 40.

Вилучення: Бізот (АЗ), 85.

Нагадаємо, нещодавно АЗ був суперником київського «Динамо» в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Команда Мірчі Луческу здобула перемогу з рахунком 2:0 і відправила віце-чемпіона Нідерландів в Лігу Європи.