На Камп Ноу – без переможця. Барселона і Севілья зіграли внічию

Суперники обмінялися голами в дебюті зустрічі

934
0
twitter.com/sevillafc

У поєдинку 5-го туру чемпіонату Іспанії «Барселона» і «Севілья» зіграли внічию з рахунком 1:1.

Матч почався з активних дій севільців. Вже на 4-й хвилині ледь не відправив м'яч у ворота Окампос, який після навісу з флангу головою пробив вище цілі. А друга гольова ситуація біля воріт «Барселони» закінчилася неприємностями для господарів поля. Після навісу Сусо і боротьби футболістів на лінії воротарського м'яч відскочив до Люка де Йонга, і нідерландець потужним ударом відправив круглий снаряд за призначенням. Втім, каталонці відповіли відразу. Закидання Мессі на хід Альбі перервав Навас. Але м'яч відскочив в напрямку Коутіньо, який свій шанс реалізував.

Після цього команди збавили оберти. Каталонці перейшли на контроль м'яча, а «нервіонці» сконцентрувалися на швидких контратаках. Міг стати автором взяття воріт Грізманн, котрий з меж штрафного пробив поруч зі штангою. Запам'ятався і простріл Наваса, на який не відгукнулися футболісти «Севільї». А під кінець тайму нагадав про себе Мессі, який з правого кута штрафного гостей пробив поруч з дальньою стійкою.

У другому таймі гольових моментів було зовсім небагато. Ледь не стали антигероями зустрічі Дієго Карлос і Араухо, котрі зрізали м'яч у бік своїх воріт. Захисник «Барселони» і зовсім влучив у поперечину. Серія замін не сильно вплинула на хід гри. Суперники не хотіли ризикувати, розуміючи можливу фатальність пропущеного голу. Тільки в кінцівці матчу каталонці грунтовно насіли на штрафну «Севільї», намагаючись вирвати перемогу. Але рахунок не змінився, і фінальний свисток зафіксував нічийний результат.

Таким чином, «Севілья» не програла на «Камп Ноу» вперше з жовтня 2011-го року.