Луческу незадоволений роботою Монзуль: «Суддя переривала матч свистками»

Наставник незадоволений роботою Катерини Монзуль

4905
15
twitter.com/dynamokyiv

Наставник «Динамо» Мірча Луческу прокоментував нічию 1:1 в матчі УПЛ проти «Зорі».

«Складно було замінити Супрягу і Буяльського. У нас було більше моментів, але гра була рівна. Одна помилка коштувала нам голу. У другому таймі суперник не давав грати, переривав матч симуляціями і фолами, суддя переривала матч».

«Суддя не давала грати, і це нервувало гравців».

«Мінімум 8-10 хвилин потрібно було додати. Важко зберегти ігровий ритм, якщо суддя його збиває свистками», - сказав Луческу.