3113
4

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ: «Могли вирішувати долю матчу в першому таймі»

Наставник «Дніпра-1» - про матч проти «Ворскли»

Сьогодні «Дніпро-1» в п'ятому турі УПЛ зіграв внічию 2:2 з «Ворсклою». Головний тренер «Дніпра-1» Ігор Йовічевіч поділився враженнями від матчу:

«Насамперед, футбол - це гра емоцій. Ми завжди хочемо подарувати вболівальникам хорошу гру.

Думаю, ми на правильному шляху. Особливо в першому таймі, коли не давали грати такому жорсткому противнику, як «Ворскла». Вони не випадково нагорі турнірної таблиці.

Перший тайм був повністю за нами. Ми могли вирішувати долю матчу в першому таймі. Пропущений гол в кінці першого тайму трохи вплинув на нас. Вони вперше дійшли до наших воріт - і ми пішли на перерву за рахунку 1:1.

У другому таймі нам також сподобалася структура гри. У нас були свої моменти, був ритм. Повинні були забивати, але пропустили і боролися до кінця. Команда билася до кінця і не втрачала структуру, що мене як тренера дуже радує.

120 хвилин в кубковому матчі мали вплинути на команду. Але хлопці сьогодні бігали і боролися один за одного. І гол в кінці - заслужена нагорода для команди.

Помилки були. Ми дуже легко відкривали супернику шлях до воріт. Аналізуватимемо цей момент. На жаль, у нас поки майже не було тактичних тренувань, було тільки відновлення і дуже пасивні тренування. Зараз у нас буде 15 днів на підготовку.

Але зараз ми повинні дати кілька вихідних днів, тому що три матчі за один тиждень - дуже велике навантаження. Але я вже розумію, що команда представляє з себе, так що будемо працювати».

Олег Дідух Джерело: YouTube
(16)

Став відомий 6-й клуб, який кваліфікувався до Ліги чемпіонів 2024/25
Футбол | 26 квітня 2024, 07:31 0

«Феєнорд» гарантував собі участь у головному єврокубкому турнірі наступного сезону

6:0, 6:0. Відома наступна суперниця Ястремської в Мадриді
Теніс | 25 квітня 2024, 19:15 9