МОРАЕС: «Шахтар може показати свій футбол на тлі суперників топ-рівня»

Форвард «Шахтаря» – про результати жеребкування Ліги чемпіонів

МОРАЕС: «Шахтар може показати свій футбол на тлі суперників топ-рівня»
© ФК Шахтар Донецьк. Жуніор Мораес

Нападаючий донецького «Шахтаря» Жуніор Мораес висловився про результати жеребкування групової стадії Ліги чемпіонів. Нагадаємо, «гірники» зіграють з «Реалом», «Інтером» і «Боруссією» з Менхенгладбаха.

«Непроста група, але коли ти граєш проти «Інтера» або «Реала» - це дуже цікаво. Я радий, що «Шахтар» може показати свій футбол на тлі суперників топ-рівня», - сказав Мораес.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bullyUA
    online
      bullyUA, 02.10.2020 09:03
    +1
    Maks7777, 02.10.2020 02:42
    Только Шахтёр только победа!!В группе гранды европейского футбола и мы не ноем как болельщики ДК !!!!
    С детства болею за Интер.
    zzg77
    online
      zzg77, 02.10.2020 08:52
    +1
    Показать то покажут, но только какой футбол!!! Мы уже насмотрелись, не очень понравился. А с Колосом, Рухом и Олимпиком так вообще позорники!!!
    Володимир Коваленко
      Володимир Коваленко, 02.10.2020 08:44
    +7
    От і побачимо шлактер. Але не бачу за рахунок чого самохвальонний клуб може зацепитися хоч за третє місце. Просто наразі купка самозакоханих в себе ледарів на полі, що при перших двох голах далі не грають. Дисципліни не має.
    А тому будуть простими постачальниками очок для інших клубів.
    Ukraine
    online
      Ukraine, 02.10.2020 08:13
    +8
    7:0 і до дому
    Вже пройдена історія
    Maks7777
      Maks7777, 02.10.2020 02:46
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Игорь Левченко, 02.10.2020 02:44
    Младшенький, это тебе не это, это даже не то, ну вы поняли)
    Это тебе не колос с села 2-0динамо!!
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 02.10.2020 02:44
    +5
    Младшенький, это тебе не это, это даже не то, ну вы поняли)
    Maks7777
      Maks7777, 02.10.2020 02:42
    -8
    Коментар згорнуто. Показати
    Только Шахтёр только победа!!В группе гранды европейского футбола и мы не ноем как болельщики ДК !!!!
    Ukraine
    online
      Ukraine, 02.10.2020 08:13
    +8
    7:0 і до дому
    Вже пройдена історія
    Володимир Коваленко
      Володимир Коваленко, 02.10.2020 08:44
    +7
    От і побачимо шлактер. Але не бачу за рахунок чого самохвальонний клуб може зацепитися хоч за третє місце. Просто наразі купка самозакоханих в себе ледарів на полі, що при перших двох голах далі не грають. Дисципліни не має.
    А тому будуть простими постачальниками очок для інших клубів.
    Игорь Левченко
      Игорь Левченко, 02.10.2020 02:44
    +5
    Младшенький, это тебе не это, это даже не то, ну вы поняли)
    bullyUA
    online
      bullyUA, 02.10.2020 09:03
    +1
    Maks7777, 02.10.2020 02:42
    Только Шахтёр только победа!!В группе гранды европейского футбола и мы не ноем как болельщики ДК !!!!
    С детства болею за Интер.
    zzg77
    online
      zzg77, 02.10.2020 08:52
    +1
    Показать то покажут, но только какой футбол!!! Мы уже насмотрелись, не очень понравился. А с Колосом, Рухом и Олимпиком так вообще позорники!!!