Луїш КАШТРУ: «Група у Шахтаря складніша, ніж минулого року»

Наставник «Шахтаря» - про суперників по групі Ліги чемпіонів

Луїш КАШТРУ: «Група у Шахтаря складніша, ніж минулого року»
© ФК Шахтар

Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру поділився враженнями від жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів. «Гірники» зіграють з «Реалом», «Інтером» і «Боруссією» Менхенгладбах:

- Ваші емоції від такого непростого жеребу?
- Це Ліга чемпіонів, це завжди складно. Три великі команди з європейської топ-5. Німеччина, Іспанія, Італія - ​​три великих чемпіонати. Ми знаємо, які труднощі на нас чекають, і повинні вийти на наш найкращий рівень, щоб вийти з групи.

- Групу можна назвати більш складною, ніж в минулому сезоні?
- Скажімо, що так. Це дуже складна група, з максимальними вимогами.

- «Реал» влітку не купував, а «Інтер», навпаки, посилився і став одним з претендентів на золото в Італії. Яка з цих команд зараз більш зіркова, на ваш погляд?
- У нас «Реал», який грає 4-4-2 з ромбом, «Інтер» з 5-3-2. «Боруссію» М проаналізуємо - це теж досить компетентна команда. Думаю, що група дуже-дуже непроста, але ми постараємося слідувати всім її вимогам і добре виступити в Лізі чемпіонів.

- Зараз, поки емоції ще гарячі, складно оцінити склад всіх восьми груп. І все ж, на перший погляд, це не група смерті?
- Ми всі усвідомлюємо, що в дуже складній групі, і цього не приховуємо. Але в минулому році також переживали досить важкі моменти і з 11 матчів в єврокубках програли всього три - півфінал Ліги Європи з «Інтером», перший матч в групі Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» і останній «Аталанті».

Це дійсно доводить, наскільки добре ми були підготовлені до нашого єврокубкового шляху. А зараз щось вигадувати і говорити, що у нас буде дуже доступна і проста група, - ні, це буде неправдою. Поза всякими сумнівами, група дуже і дуже складна.

Але ми постараємося підготуватися якнайкраще. Я дуже вірю своїм футболістам, довіряю їм. Вірю в наш клуб, наш шлях, наш тренувальний процес і нашу ідею гри. Це нормально: ні одна з команд в такій ситуації не буде відчувати себе комфортно, будь всі матчі будуть даватися вкрай складно.

Але ми дивимося на свою щоденну роботу дуже уважно і з радістю, що виступаємо в цьому турнірі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Шахтар Донецьк

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex323
    online
      Alex323, 02.10.2020 17:05
    0
    Луїш мені симпатичний як тренер і як людина.
    Але тепер він дуже засмучений.
    Чого б це?
    Alex323
    online
      Alex323, 02.10.2020 10:13
    -2
    Вираз обличчя у Луїша такий ниби-то в роті курка всралася.
    AK_228
      AK_228, 02.10.2020 10:03
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Sentinel, 02.10.2020 10:00
    В тексте Каштру проглядывается какая-то обреченность. Денег не дали, играй как хочешь этими поленами против мировых звезд.
    похоже на правду, какая то неуверенность
    Sentinel
    online
      Sentinel, 02.10.2020 10:00
    +1
    В тексте Каштру проглядывается какая-то обреченность. Денег не дали, играй как хочешь этими поленами против мировых звезд.
    Maks7777
      Maks7777, 02.10.2020 03:04
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    pont0017, 02.10.2020 01:41
    Хочу уточнить по поводу кулаков. Вы дрочить собираетесь или терпеть?
    Завалили хавало ублюдок и дро...чи на матч Колос2-0 Динамо!!
    pont0017
      pont0017, 02.10.2020 01:41
    -3
    Alexander Киев, 02.10.2020 00:37
    В бій наші Чемпіони! Будемо тримати за вас кулаки
    Хочу уточнить по поводу кулаков. Вы дрочить собираетесь или терпеть?
    Alexander Киев
      Alexander Киев, 02.10.2020 00:37
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    В бій наші Чемпіони! Будемо тримати за вас кулаки
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 02.10.2020 00:15
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи лучший клуб Украины и восточной Европы!
    nicksaf
      nicksaf, 02.10.2020 00:12
    -5
    Вот и хорошо, что сложная, хорошо, что в этой группе нет ваших одноклассников.
    Cherevik22
      Cherevik22, 01.10.2020 23:50
    -1
    Обирайте позу, Шахта мимо єврокубків
    Alexander Киев
      Alexander Киев, 02.10.2020 00:37
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    В бій наші Чемпіони! Будемо тримати за вас кулаки
    AK_228
      AK_228, 02.10.2020 10:03
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Sentinel, 02.10.2020 10:00
    В тексте Каштру проглядывается какая-то обреченность. Денег не дали, играй как хочешь этими поленами против мировых звезд.
    похоже на правду, какая то неуверенность
    Sentinel
    online
      Sentinel, 02.10.2020 10:00
    +1
    В тексте Каштру проглядывается какая-то обреченность. Денег не дали, играй как хочешь этими поленами против мировых звезд.
    Maks7777
      Maks7777, 02.10.2020 03:04
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    pont0017, 02.10.2020 01:41
    Хочу уточнить по поводу кулаков. Вы дрочить собираетесь или терпеть?
    Завалили хавало ублюдок и дро...чи на матч Колос2-0 Динамо!!
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 02.10.2020 00:15
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи лучший клуб Украины и восточной Европы!
    Alex323
    online
      Alex323, 02.10.2020 17:05
    0
    Луїш мені симпатичний як тренер і як людина.
    Але тепер він дуже засмучений.
    Чого б це?