Ігор СУРКІС: «Не хотів, щоб нам попався Ференцварош»

Президент «Динамо» - про жеребкування Ліги чемпіонів

Ігор СУРКІС: «Не хотів, щоб нам попався Ференцварош»
© ФК Динамо Київ. Ігор Суркіс

Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував підсумки жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів, яке звело його команду з «Барселоною», «Ювентусом» і «Ференцварошем»:

- Хочу щиро привітати всіх українських уболівальників з тим, що «Динамо» та «Шахтарю» дісталися такі сильні суперники. По ходу жеребкування у мене не було якихось метань: наявність в кошиках «Шахтаря» і російських клубів майже не залишало варіантів.  Я ні про що не шкодую: в цьому турнірі слабких нема, в кожному матчі потрібно боротися, щоб перевірити свій реальний рівень. «Барсу» ми вже колись обігравали. У гравців є амбіції. А досвідчений тренер знає, як побудувати гру проти того чи іншого супротивника.

 - Луческу проти Реброва - чудова причина відповісти на питання: якого тренера потрібно було брати цього літа?
 - Відповідь на це питання вже дано.  Все інше - історія. Ребров уже був в «Динамо» і показав відмінні результати. Скажу прямо, я не хотів, щоб нам попався «Ференцварош».  Сергій - легендарна особистість, гравець і громадянин своєї країни. Прекрасно розумію, що в цьому протистоянні симпатії наших уболівальників розділяться.  Упевнений, що чимало з них будуть вболівати за Реброва. Підкреслю лише, що у нас збереглися теплі стосунки, а інакше не пролунав би у мене вдома дзвінок з Будапешта о другій годині ночі після матчу-відповіді проти «Гента». Ми з Сергієм Станіславовичем привітали один одного і припустили, що можемо зіграти в групі ЛЧ.  Думки матеріальні, можна сказати: ми з Ребровим притягнули реальність.

У будь-якому випадку, на нас чекає дуже цікава осінь, і я закликаю всіх любителів футболу вболівати і за «Динамо», і за «Шахтар».  Нашому футболу потрібні перемоги, позитивні емоції, високий рейтинг. Я дуже сподіваюся, що наші вболівальники зможуть побачити ці події наживо. Даремно «Динамо» звинувачують в тому, що ми не хочемо бачити фанатів на стадіоні. Це неправда. Ми не хочемо піддавати ризику їхнє здоров'я. Між цими позиціями - велика різниця. Її потрібно відчувати.  В даний момент чекаємо на рішення влади з цього приводу.

- Які завдання поставите перед Мірчею Луческу в найближчій бесіді?  Хочете як мінімум продовжити виступи навесні в Лізі Європи?
 - Для того, щоб цього домогтися, потрібно ставити максимальні цілі і рухатися до них поступово. А якщо ми поставимо завдання «пропустити вперед «Барселону» і «Ювентус», то ні на що хороше претендувати не зможемо. Якщо чесно, Містер говорить про те, що якість гри команди поки що влаштовує його далеко не повністю. По суті, він опинився в складній ситуації: 40 відсотків складу вилетіло через травми. 

По суті, Луческу домігся результату навіть не з основним, а з напіврезервним складом. У цій ситуації я згадую, як з'явився в «Динамо» Лобановський. Восени 1996-го ми вилетіли з Кубка УЄФА, програвши скромному «Ксамаксу» і летіли до Києва вбиті та роздавлені, а тренери говорили: «Всіх гравців - з моста. Команду потрібно повністю оновити». А через два з половиною роки Валерій Васильович дійшов з цими футболістами до півфіналу ЛЧ.

Ось і сьогодні при відповідній психологічній підготовці ми можемо показувати якісніший футбол.  За умови, що будемо викладатися не 55 хвилин - як це було з «Гентом», а всі 90. Подякуємо Бущану, який потягнув все і навіть більше. Якби не він - результат матчу був би зовсім іншим.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТаТоТаке

(119 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Я Я
      Я Я, 02.10.2020 14:18
    0
    Пожалуй, худший жребий из возможных. 2 гранда плюс прогрессирующая команда. Которая, кстати, вынесла уже многих оппонентов за 2 последних года, которых Динамо не факт, что обыграло бы - Селтик, ЦСКА... К тому же, хотелось что бы поболеть за Реброва, но не в противостоянии с нашим клубом.
    Зато Ференцу повезло на 200%. Все их желания сбылись. Хотели "группу смерти" с грандами - получите! Хотели ДК или ШД - да пожалуйста!
    аоот оооит
      аоот оооит, 02.10.2020 13:14
    -1
    как обычно: вспомнили лобана и каманда строится.... - так уже 30 лет игореша строит что то понятное только ему
    onco-clown
      onco-clown, 02.10.2020 12:17
    0
    Мне понравилось его позитивное поздравление "с тем, что «Динамо» и «Шахтеру» достались такие сильные соперники" и я его с радостью принимаю. Будут интереснейшие матчи и если даже команды получат крупные поражения или поставят антирекорды ЛЧ - это все равно любопытно пронаблюдать.
    Юра Шопов
      Юра Шопов, 02.10.2020 05:27
    +2
    Олег Тимофеюк, 01.10.2020 23:29
    Ты за Шахтёр ничего не говори шубник позорный, лучше думай о своё будущем позоре.
    Я конечно его не оправдываю, но чья корова бы мычала а твоя молчала, иза твоей рыжей скатины, сейчас мы имеем Донецк, в том виде в котором он есть, это я не говорю про убийство Брагина, на стадионе, и других людей, так что заткнись и помалкивай, пока тебе пизды не надовали
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 02.10.2020 01:16
    -1
    Хєрню намолов, а по суті ноль.Страшно реально, що можуть зробити настроєні агресивно Барса і Юве з цим, на 40%, готовим ДК..., навіть з Циганом, згадаймо результати Шахти проти топів (тільки не тоді коли їм вже нічого в турнірному плані не треба).
    psychologist
      psychologist, 01.10.2020 23:37
    +10
    Олег Тимофеюк, 01.10.2020 23:29
    Ты за Шахтёр ничего не говори шубник позорный, лучше думай о своё будущем позоре.
    Да уж. Ты типичный представитель моих бывших клиентов. Только мало того что тебе требуется психиатр, но и длительное стационарное лечение.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 01.10.2020 23:29
    -18
    Коментар згорнуто. Показати
    Ты за Шахтёр ничего не говори шубник позорный, лучше думай о своё будущем позоре.
    Alex86 1
      Alex86 1, 01.10.2020 23:26
    0
    Yura Юрий, 01.10.2020 23:25
    Желает то чего не хочет, типичный .........
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 01.10.2020 23:25
    0
    Alex86 1, 01.10.2020 22:49
    То желал, то не хотел - неопределенный ср
    Желает то чего не хочет, типичный .........
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 01.10.2020 23:20
    +2
    ko5852000, 01.10.2020 22:59
    Не можу зрозуміти , навіщо порівнювати команду Лобановського і Луческо на що надія між цими командами велика різниця , вони зможуть виграти в Барсилони також в підсумку 7-0 .. Ну вийшли в групу ЛЧ молодці , ну ці надії і розмови ??
    это был тонкий намек на то, что тратится на покупку игроков он не будет, тогда же прокатило со старым составом....
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 01.10.2020 23:05
    +13
    Коментар згорнуто. Показати
    Поединки с Ференцварошем будут проходить в рамках празднования 45-летия первой победы в Кубке Кубков (Финал КК-1975 Динамо К 3:0 Ференцварош). И также празднично!
    ko5852000
      ko5852000, 01.10.2020 22:59
    +2
    Не можу зрозуміти , навіщо порівнювати команду Лобановського і Луческо на що надія між цими командами велика різниця , вони зможуть виграти в Барсилони також в підсумку 7-0 .. Ну вийшли в групу ЛЧ молодці , ну ці надії і розмови ??
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 01.10.2020 22:58
    +10
    Да все правильно, надо с боевым настроем заходить в такие турниры. Глаза боятся, ноги делают!
    Maks23
      Maks23, 01.10.2020 22:53
    +18
    Чётко..сказано..удачи всем клубам украины! Ждём всех по весне в еврокубках!
    Alex86 1
      Alex86 1, 01.10.2020 22:49
    +2
    То желал, то не хотел - неопределенный ср
    Maks23
      Maks23, 01.10.2020 22:53
    +18
    Чётко..сказано..удачи всем клубам украины! Ждём всех по весне в еврокубках!
    euro2012_za_2012euro
      euro2012_za_2012euro, 01.10.2020 23:05
    +13
    Коментар згорнуто. Показати
    Поединки с Ференцварошем будут проходить в рамках празднования 45-летия первой победы в Кубке Кубков (Финал КК-1975 Динамо К 3:0 Ференцварош). И также празднично!
    psychologist
      psychologist, 01.10.2020 23:37
    +10
    Олег Тимофеюк, 01.10.2020 23:29
    Ты за Шахтёр ничего не говори шубник позорный, лучше думай о своё будущем позоре.
    Да уж. Ты типичный представитель моих бывших клиентов. Только мало того что тебе требуется психиатр, но и длительное стационарное лечение.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 01.10.2020 22:58
    +10
    Да все правильно, надо с боевым настроем заходить в такие турниры. Глаза боятся, ноги делают!
    Юра Шопов
      Юра Шопов, 02.10.2020 05:27
    +2
    Олег Тимофеюк, 01.10.2020 23:29
    Ты за Шахтёр ничего не говори шубник позорный, лучше думай о своё будущем позоре.
    Я конечно его не оправдываю, но чья корова бы мычала а твоя молчала, иза твоей рыжей скатины, сейчас мы имеем Донецк, в том виде в котором он есть, это я не говорю про убийство Брагина, на стадионе, и других людей, так что заткнись и помалкивай, пока тебе пизды не надовали
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 01.10.2020 23:20
    +2
    ko5852000, 01.10.2020 22:59
    Не можу зрозуміти , навіщо порівнювати команду Лобановського і Луческо на що надія між цими командами велика різниця , вони зможуть виграти в Барсилони також в підсумку 7-0 .. Ну вийшли в групу ЛЧ молодці , ну ці надії і розмови ??
    это был тонкий намек на то, что тратится на покупку игроков он не будет, тогда же прокатило со старым составом....
    ko5852000
      ko5852000, 01.10.2020 22:59
    +2
    Не можу зрозуміти , навіщо порівнювати команду Лобановського і Луческо на що надія між цими командами велика різниця , вони зможуть виграти в Барсилони також в підсумку 7-0 .. Ну вийшли в групу ЛЧ молодці , ну ці надії і розмови ??
    Alex86 1
      Alex86 1, 01.10.2020 22:49
    +2
    То желал, то не хотел - неопределенный ср
    Я Я
      Я Я, 02.10.2020 14:18
    0
    Пожалуй, худший жребий из возможных. 2 гранда плюс прогрессирующая команда. Которая, кстати, вынесла уже многих оппонентов за 2 последних года, которых Динамо не факт, что обыграло бы - Селтик, ЦСКА... К тому же, хотелось что бы поболеть за Реброва, но не в противостоянии с нашим клубом.
    Зато Ференцу повезло на 200%. Все их желания сбылись. Хотели "группу смерти" с грандами - получите! Хотели ДК или ШД - да пожалуйста!
    onco-clown
    online
      onco-clown, 02.10.2020 12:17
    0
    Мне понравилось его позитивное поздравление "с тем, что «Динамо» и «Шахтеру» достались такие сильные соперники" и я его с радостью принимаю. Будут интереснейшие матчи и если даже команды получат крупные поражения или поставят антирекорды ЛЧ - это все равно любопытно пронаблюдать.
    Alex86 1
      Alex86 1, 01.10.2020 23:26
    0