Ястремська зізналася, чому завершила співпрацю з Баїном

Причина досить проста

Ястремська зізналася, чому завершила співпрацю з Баїном
© Інстаграм Даяни Ястремської

Друга ракетка України Даяна Ястремська зізналася, чому припинила співпрацю з тренером Сашею Баїном, а також розповіла про тимчасового наставника, який супроводжував її на останніх турнірах.
 
«З Сашею Баїном ми не зійшлися характерами. Я думаю, що ми трошки різні люди, трошки мислимо в різних напрямках. Знову ж таки, для мене це був досвід роботи з ним, а для нього - зі мною. На турнірі в Римі і Ролан Гаррос у мене був тимчасовий тренер - це французький екс-тенісист Жерар Сольве. Мені запропонував попрацювати з ним мій агент Стефан Гуров, ми погодилися, тому що інших варіантів поки не було. У цьому питанні ми вирішили взяти паузу, подумати, поміркувати. Ми взагалі хотіли з мамою вдвох летіти на турніри.
 
Що буде далі з сезоном, я думаю, ніхто поки не знає. Не впевнена, чи буду я грати в Остраві чи ні. Вона в планах, але я поки що не вирішила. Зараз все дуже незрозуміло. Але добре, що все-таки зіграли на двох турнірах Великого Шолома. Я рада була знову опинитися на корті, повернутися в цю атмосферу», - сказала Ястремська.
 
Читайте також: Даяна ЯСТРЕМСЬКА: «Мені було некомфортно грати на Ролан Гаррос»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий теніс України

(13 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 12.10.2020 21:33
    0
    У меня подозрение тоже начет денег. Ястремской не очень хочеться чтобы деньги уходили из семьи, может такое быть, что скоро мама будет объявлена ее личным тренером, в многих теннисистов это семейный бизнес, а там смотри и зацепить какого-то богатенького папиньку, и жизнь удалась....
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 12.10.2020 21:24
    0
    Дівчинка не з характером, а з причудами. Баїн профі і він це доказав працею з Осакою і Вільямс, а тобі треба щоб тебе глаз или по шерсточці.
    vital
    online
      vital, 01.10.2020 20:05
    +3
    Vladdal, 01.10.2020 20:01
    Баин не просто так это сказал. Он то знает, что Осака управляемая девочка - она же как Даяна играла. Но она его слушала и стала теннисисткой, несколько мейджеров выиграла. Благодаря Саше Баину она фаворит на любом турнире.
    Стартовые позиции у Наоми и у Даяны были практически одинаковы. Где сейчас Наоми и где Даяна рассказывать не буду.
    Може Баїн і дійсно не просто так сказав, що сказав. Вірогідно, він би хотів повернутися до тренування Осаки. Але після виграшу Наомі загалом третього і першого шлему без нього, шансів на це вже майже немає...
    Vladdal
      Vladdal, 01.10.2020 20:01
    +1
    Vadin, 01.10.2020 12:09
    Загралися обидва, плюс висловлювання Бажина, коли Даяна Осаці програла))
    Баин не просто так это сказал. Он то знает, что Осака управляемая девочка - она же как Даяна играла. Но она его слушала и стала теннисисткой, несколько мейджеров выиграла. Благодаря Саше Баину она фаворит на любом турнире.
    Стартовые позиции у Наоми и у Даяны были практически одинаковы. Где сейчас Наоми и где Даяна рассказывать не буду.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 01.10.2020 16:13
    +3
    Vadin, 01.10.2020 12:09
    Загралися обидва, плюс висловлювання Бажина, коли Даяна Осаці програла))
    Это же и есть "не сошлись характерами", то есть безответственность и ссоры как у детей.
    Vadin
      Vadin, 01.10.2020 12:09
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Vladdal, 01.10.2020 12:04
    Так в чём? Вы развейте свою мысль.
    Загралися обидва, плюс висловлювання Бажина, коли Даяна Осаці програла))
    Vladdal
      Vladdal, 01.10.2020 12:04
    +2
    Vadin, 01.10.2020 11:38
    Це загальні слова.. Давно понятно шо справа в іншому
    Так в чём? Вы развейте свою мысль.
    Vadin
      Vadin, 01.10.2020 11:38
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Vladdal, 01.10.2020 11:30
    Ржака - не сошлись характерами... Она хотела чтобы Баин под её игру подстроился - я так понимаю.
    А должно быть как раз наоборот - она должна делать то, что тренер ей советует.
    Понятно почему у Даяны прогресса нет - она "волк одиночка". Ей вообще тренер не нужен.
    Це загальні слова.. Давно понятно шо справа в іншому
    AleksMih
      AleksMih, 01.10.2020 11:38
    0
    Поменять Сашу на Жору все равно что бентли на копейку, ну и характеры характерами , а финансовый аспект был мягко говоря далеко не на последнем месте
    Vladdal
      Vladdal, 01.10.2020 11:32
    +9
    Ей отцовский ремень нужен - лучший тренер.
    Vladdal
      Vladdal, 01.10.2020 11:30
    +15
    Ржака - не сошлись характерами... Она хотела чтобы Баин под её игру подстроился - я так понимаю.
    А должно быть как раз наоборот - она должна делать то, что тренер ей советует.
    Понятно почему у Даяны прогресса нет - она "волк одиночка". Ей вообще тренер не нужен.
    Vladdal
      Vladdal, 01.10.2020 11:30
    +15
    Ржака - не сошлись характерами... Она хотела чтобы Баин под её игру подстроился - я так понимаю.
    А должно быть как раз наоборот - она должна делать то, что тренер ей советует.
    Понятно почему у Даяны прогресса нет - она "волк одиночка". Ей вообще тренер не нужен.
    Vladdal
      Vladdal, 01.10.2020 11:32
    +9
    Ей отцовский ремень нужен - лучший тренер.
    Vadin
      Vadin, 01.10.2020 11:38
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Vladdal, 01.10.2020 11:30
    Ржака - не сошлись характерами... Она хотела чтобы Баин под её игру подстроился - я так понимаю.
    А должно быть как раз наоборот - она должна делать то, что тренер ей советует.
    Понятно почему у Даяны прогресса нет - она "волк одиночка". Ей вообще тренер не нужен.
    Це загальні слова.. Давно понятно шо справа в іншому
    vital
    online
      vital, 01.10.2020 20:05
    +3
    Vladdal, 01.10.2020 20:01
    Баин не просто так это сказал. Он то знает, что Осака управляемая девочка - она же как Даяна играла. Но она его слушала и стала теннисисткой, несколько мейджеров выиграла. Благодаря Саше Баину она фаворит на любом турнире.
    Стартовые позиции у Наоми и у Даяны были практически одинаковы. Где сейчас Наоми и где Даяна рассказывать не буду.
    Може Баїн і дійсно не просто так сказав, що сказав. Вірогідно, він би хотів повернутися до тренування Осаки. Але після виграшу Наомі загалом третього і першого шлему без нього, шансів на це вже майже немає...
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 01.10.2020 16:13
    +3
    Vadin, 01.10.2020 12:09
    Загралися обидва, плюс висловлювання Бажина, коли Даяна Осаці програла))
    Это же и есть "не сошлись характерами", то есть безответственность и ссоры как у детей.
    Vadin
      Vadin, 01.10.2020 12:09
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Vladdal, 01.10.2020 12:04
    Так в чём? Вы развейте свою мысль.
    Загралися обидва, плюс висловлювання Бажина, коли Даяна Осаці програла))
    Vladdal
      Vladdal, 01.10.2020 12:04
    +2
    Vadin, 01.10.2020 11:38
    Це загальні слова.. Давно понятно шо справа в іншому
    Так в чём? Вы развейте свою мысль.
    Vladdal
      Vladdal, 01.10.2020 20:01
    +1
    Vadin, 01.10.2020 12:09
    Загралися обидва, плюс висловлювання Бажина, коли Даяна Осаці програла))
    Баин не просто так это сказал. Он то знает, что Осака управляемая девочка - она же как Даяна играла. Но она его слушала и стала теннисисткой, несколько мейджеров выиграла. Благодаря Саше Баину она фаворит на любом турнире.
    Стартовые позиции у Наоми и у Даяны были практически одинаковы. Где сейчас Наоми и где Даяна рассказывать не буду.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 12.10.2020 21:33
    0
    У меня подозрение тоже начет денег. Ястремской не очень хочеться чтобы деньги уходили из семьи, может такое быть, что скоро мама будет объявлена ее личным тренером, в многих теннисистов это семейный бизнес, а там смотри и зацепить какого-то богатенького папиньку, и жизнь удалась....
    Vlad Ltava
      Vlad Ltava, 12.10.2020 21:24
    0
    Дівчинка не з характером, а з причудами. Баїн профі і він це доказав працею з Осакою і Вільямс, а тобі треба щоб тебе глаз или по шерсточці.
    AleksMih
      AleksMih, 01.10.2020 11:38
    0
    Поменять Сашу на Жору все равно что бентли на копейку, ну и характеры характерами , а финансовый аспект был мягко говоря далеко не на последнем месте