Теофімо ЛОПЕС: «Бій з Ломаченком не триватиме три раунди»

Американець впевнений, що зможе нокаутувати Василя Ломаченка

Теофімо ЛОПЕС: «Бій з Ломаченком не триватиме три раунди»
© Instagram. Теофімо Лопес

Чемпіон світу за версією IBF в легкій вазі Теофімо Лопес заявив, що готовий нокаутувати Василя Ломаченка в їхньому бою 17 жовтня:

«Я відчуваю себе, як чемпіон. Що є то є. Залишилося 18 чи 19 днів. Не можу дочекатися, я радий. Тренувальний табір проходить приголомшливо. Я схвильований.

На цьому тижні ми почали роботу свіжими і сильними. Залишилося два тижні, і ми надеремо комусь дупу. Я дуже чекаю цього. Ми так довго йшли до цього бою. Звичайно, ми творимо історію.

Чи нокаутую я Лому в першому раунді? Бій не триватиме 3 раунди. Я поставлю на це гроші».

Раніше Лопес заявляв, що у нього немає необхідності нокаутувати Ломаченка.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Fightnews

(41 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 30.09.2020 23:58
    +2
    всётаки мы увидим что в ринге есть пятый угол и искать его будет лопес
    onco-clown
      onco-clown, 30.09.2020 11:23
    0
    Болтовня для раскрутки боя. Но раз я это прочел и пишу данный комментарий, значит балабольство работает))
    bullyUA
      bullyUA, 30.09.2020 00:37
    -1
    Фима, надери этому ватнику задницу.
    Comrade Me
      Comrade Me, 29.09.2020 22:16
    +2
    После боя Лопес выпустит сборник своих предматчевых фантазий и заработает на продажах
    Самый говорливый в истории боец.
    Ya H
    online
      Ya H, 29.09.2020 21:47
    -6
    На рюского - даже не стыдно насцать - наоборот: где видишь рюскаво - сцы на него!
    Ya H
    online
      Ya H, 29.09.2020 21:46
    -4
    В принципе - так и есть.Рюские жывотные - это жывотные просто лишняя храмосома им позволяет быть немного похожими на людей.
    Ya H
    online
      Ya H, 29.09.2020 21:44
    -6
    Диды ваевале, шобы рюские сасали.
    Ya H
    online
      Ya H, 29.09.2020 21:44
    -4
    Красава, Лопесенко. Дави ванючюю вату и их ванючий, абосцаный рюский есык.
    Мистер Нокаут
      Мистер Нокаут, 29.09.2020 20:51
    -4
    Сожги ватного попа!
    Trollface
      Trollface, 29.09.2020 20:33
    +2
    Понты потного мексиканца.
    Людмила Слободянюк
      Людмила Слободянюк, 29.09.2020 20:27
    -2
    Давай лопес, лави вату
    Alexander Киев
      Alexander Киев, 29.09.2020 19:58
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    Ляжет раньше 3-х?
    ihor7003
    online
      ihor7003, 29.09.2020 19:50
    +2
    Если Лопес не нокаутирует Лому в первых трех раундах, то дальше ему пиз...ц! А так есть какое то предчувствие что Лопес не сделает вес!!!
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 30.09.2020 23:58
    +2
    всётаки мы увидим что в ринге есть пятый угол и искать его будет лопес
    Comrade Me
      Comrade Me, 29.09.2020 22:16
    +2
    После боя Лопес выпустит сборник своих предматчевых фантазий и заработает на продажах
    Самый говорливый в истории боец.
    Trollface
      Trollface, 29.09.2020 20:33
    +2
    Понты потного мексиканца.
    ihor7003
    online
      ihor7003, 29.09.2020 19:50
    +2
    Если Лопес не нокаутирует Лому в первых трех раундах, то дальше ему пиз...ц! А так есть какое то предчувствие что Лопес не сделает вес!!!
    onco-clown
    online
      onco-clown, 30.09.2020 11:23
    0