Андрій ВОРОБЕЙ: «Динамо зробить акцент на оборону»

Екс-гравець збірної України вірить в перемогу киян над «Гентом»

1515
2
Sport.ua. Андрій Воробей

Відомий в минулому футболіст Андрій Воробей дав прогноз на матч-відповідь плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» - «Гент».

«У Києві, думаю, буде інша гра. Суперники вже добре знають один одного. «Гент», вважаю, не очікував від «Динамо» такої гри на своєму полі. М’ячем більше володіли кияни, хоча до цього ми бачили, що підопічні Мірчи Луческу в серйозних матчах діють радше від оборони. Певною мірою гості здивували господарів, скажімо так, нахабством.

Тепер «Генту» потрібно розкриватися, адже забивати потрібно щонайменше два м’ячі. Подивимося, як якісно зіграє бельгійська атака за відсутності Романа Яремчука та Романа Безуса. Хоча не думаю, що підопічні Віма де Деккера з перших хвилин спробують затиснути «Динамо». Суперник оголить тили, якщо в першому таймі не зможе забити.

План гри «Біло-синіх» покажуть перші хвилини, але мені все-таки здається, що акцент буде зроблений на оборону. Динамівці спробують наситити захист і середню лінію, щоб не дати противнику проводити швидкі атаки.

Проте спрогнозую перемогу «Динамо», яке в останніх матчах забиває мінімум два м’ячі. У свою чергу «Гент» за свої старання буде винагороджений тільки одним голом. Отож – 2:1», - сказав Воробей.

Матч «Динамо» - «Гент» відбудеться 29 вересня на НСК «Олімпійський». Початок о 22:00. У першому матчі «Динамо» перемогло з рахунком 2:1.

Опитування

Голосів 286
Спрогнозуйте результат матчу кваліфікації Ліги чемпіонів між командами Динамо і Гент, який пройде 29 вересня в Києві.