Мирон МАРКЕВИЧ: «Аматорська збірна Львівщини зіграла б краще за «Львів»

Спеціаліст розкритикував команду за гру з «Зорею»

Мирон МАРКЕВИЧ: «Аматорська збірна Львівщини зіграла б краще за «Львів»
© ФК Рух. Мирон Маркевич

Глава комітету збірних команд УАФ Мирон Маркевич поділився враженнями про гру 4-го туру УПЛ між «Львовом» та «Зорею» (0:5), яку він відвідав на львівському стадіоні «Україна».

«Я просто шокований тією імітацією футболу у виконанні «Львова». На мій погляд, якби «Зоря» у другому таймі не скинула оберти, то спокійно довела б справу до двозначного рахунку. Переконаний, що аматорська збірна Львівщини, навіть зібрана, як кажуть, з листа, зіграла б краще за «Львов».

Згоден, минулого тижня «Львів» дав бій «Динамо», але в столиці «містяни» діяли з позамежної самовіддачею, на емоційному підйомі, а ось свій справжній рівень вони продемонстрували в поєдинках з «Колосом» і «Зорею». Мені здається, що всі проблеми через відсутність чіткої стратегії: спочатку у «Львові» робили ставку на бразильців, потім на кого попало, тільки не на українців. Додайте сюди часті зміни тренерів і все без результату.

До речі, знаю ще одну команду зі Львова, яка чомусь вирішила, що їй також допоможуть перемагати іспаномовні футболісти, потім взагалі хотіла заявитися в чемпіонаті Польщі, а зараз втратила свою знамениту клубну спеціалізовану спортшколу і ледве зводить кінці з кінцями, виступаючи у другій лізі. Схоже, «Львів» наступає на ті ж граблі», - сказав Маркевич.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Meta-ratings.com.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Серж. Петренко
      Серж. Петренко, 28.09.2020 00:46
    -1
    PFCLviv, 27.09.2020 23:22
    Миросько шмаркатий тільки і вміє піз......якати ! Чого він як тренер досяг ?! Нічого. Побудовану Рамосом команду підхопив?! Так іто обіс.....ався!
    Миросько свою команду в Лігу Чемпіонів виводив, а твоє ПФК хоча б до Ліги Європи пробивалося?
    Ruslan
      Ruslan, 28.09.2020 00:37
    +1
    salamanka1982, 27.09.2020 23:40
    Если б не мазинации копытка играл бы твой пфкльвив во второй лиге в середине таблицы, ровенский Верес ебашил себе тоже там де в турнирке, но в УПЛ. а этот искусственный клуб, имеющий неплохое финансирование только позорит славное имя своего предшественника - ФК "Верес".
    Верес зараз там де був колись до Копитка.
    Ruslan
      Ruslan, 28.09.2020 00:33
    +2
    Юрий Карпенко, 27.09.2020 22:49
    Та у вас там у Львові постійно якесь непорозуміння відбувається, чого ж ви пане Мироне сидите в Києві в теплому місці за теплі гроші, аж йшли б тренером і піднімали б львівський футбол
    А для чого? Федерація з/п в 750 тисяч гриваків платить, що ше треба?
    Ruslan
      Ruslan, 28.09.2020 00:31
    +1
    PFCLviv, 27.09.2020 22:07
    Ти вже взяв на фінансування якусь команду шоб показати результат ?!
    Під цим ніком сумнозвісна лиса 3алупа. Зараз ця вівця мріє про дербі в другій лізі. Сьогодні до речі його мрія збулась
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 23:43
    +1
    salamanka1982, 27.09.2020 23:40
    Если б не мазинации копытка играл бы твой пфкльвив во второй лиге в середине таблицы, ровенский Верес ебашил себе тоже там де в турнирке, но в УПЛ. а этот искусственный клуб, имеющий неплохое финансирование только позорит славное имя своего предшественника - ФК "Верес".
    Де б той прєдшествінік був без бабла Копитки...
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 27.09.2020 23:40
    -1
    Если б не мазинации копытка играл бы твой пфкльвив во второй лиге в середине таблицы, ровенский Верес ебашил себе тоже там де в турнирке, но в УПЛ. а этот искусственный клуб, имеющий неплохое финансирование только позорит славное имя своего предшественника - ФК "Верес".
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 23:22
    -1
    Юрий Карпенко, 27.09.2020 22:49
    Та у вас там у Львові постійно якесь непорозуміння відбувається, чого ж ви пане Мироне сидите в Києві в теплому місці за теплі гроші, аж йшли б тренером і піднімали б львівський футбол
    Миросько шмаркатий тільки і вміє піз......якати ! Чого він як тренер досяг ?! Нічого. Побудовану Рамосом команду підхопив?! Так іто обіс.....ався!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 27.09.2020 23:17
    0
    PFCLviv, 27.09.2020 22:05
    Мироську, не сц.....и! Викарабкаємось, ми не вівці !
    ти реально тупорилий дебіл, бля!!! невже ти, мудило грьобане, не бачиш, шо бандюку копитку насрати на команду??? це іграшка була, і вже йому накуй не потрібна, придурок, до речі ти реально такий один, недорозвинутий, що вірить у цю профанацію (для тебе дебіла, потім це слово поясню).
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 27.09.2020 23:17
    0
    PFCLviv, 27.09.2020 22:05
    Мироську, не сц.....и! Викарабкаємось, ми не вівці !
    ти реально тупорилий дебіл, бля!!! невже ти, мудило грьобане, не бачиш, шо бандюку копитку насрати на команду??? це іграшка була, і вже йому накуй не потрібна, придурок, до речі ти реально такий один, недорозвинутий, що вірить у цю профанацію (для тебе дебіла, потім це слово поясню).
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 27.09.2020 22:49
    +8
    Та у вас там у Львові постійно якесь непорозуміння відбувається, чого ж ви пане Мироне сидите в Києві в теплому місці за теплі гроші, аж йшли б тренером і піднімали б львівський футбол
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 22:39
    -6
    kvv1404, 27.09.2020 22:32
    Так я що там пиз....ти коли колгосп під назвою ФК Львів ще в першому таймі 5 штук ковтнула,легко і невимушено! А це Зоря а не Інтер!!!
    Купи команду з Ал Золо і напару фінансуйте, покажіть клас високого футбольного менеджменту !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 22:33
    -7
    kvv1404, 27.09.2020 22:32
    Так я що там пиз....ти коли колгосп під назвою ФК Львів ще в першому таймі 5 штук ковтнула,легко і невимушено! А це Зоря а не Інтер!!!
    Не з"їжджай !
    kvv1404
      kvv1404, 27.09.2020 22:32
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.09.2020 22:26
    Ну так пиз.......іти, не мішки носити !
    Так я що там пиз....ти коли колгосп під назвою ФК Львів ще в першому таймі 5 штук ковтнула,легко і невимушено! А це Зоря а не Інтер!!!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 22:26
    -10
    kvv1404, 27.09.2020 22:23
    А йому не треба брати на себе фінансування якоїсь команди,бо він не олігарх!
    Ну так пиз.......іти, не мішки носити !
    kvv1404
      kvv1404, 27.09.2020 22:23
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.09.2020 22:07
    Ти вже взяв на фінансування якусь команду шоб показати результат ?!
    А йому не треба брати на себе фінансування якоїсь команди,бо він не олігарх!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 22:21
    -9
    Мироську, ану покажи клас !
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.09.2020 22:19
    +4
    PFCLviv, 27.09.2020 22:07
    Ти вже взяв на фінансування якусь команду шоб показати результат ?!
    думаю брать Карпаты-хотяб ФК Львив сожрем в 2 лиге в дерби
    Penal
    online
      Penal, 27.09.2020 22:07
    -2
    Ранее читал сатирические комментарии о чемпионате Турции.....
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 22:07
    -10
    Al Zolo, 27.09.2020 22:04
    абсолютно согласен с Мироном Богдановичем..... никому ненужный клуб без истории и болел-попавший скандально в УПЛ вместо Вереса не имеет будущего
    Ти вже взяв на фінансування якусь команду шоб показати результат ?!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 22:05
    -12
    Мироську, не сц.....и! Викарабкаємось, ми не вівці !
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.09.2020 22:04
    +21
    абсолютно согласен с Мироном Богдановичем..... никому ненужный клуб без истории и болел-попавший скандально в УПЛ вместо Вереса не имеет будущего
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 27.09.2020 22:49
    +8
    Та у вас там у Львові постійно якесь непорозуміння відбувається, чого ж ви пане Мироне сидите в Києві в теплому місці за теплі гроші, аж йшли б тренером і піднімали б львівський футбол
    kvv1404
      kvv1404, 27.09.2020 22:32
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.09.2020 22:26
    Ну так пиз.......іти, не мішки носити !
    Так я що там пиз....ти коли колгосп під назвою ФК Львів ще в першому таймі 5 штук ковтнула,легко і невимушено! А це Зоря а не Інтер!!!
    kvv1404
      kvv1404, 27.09.2020 22:23
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    PFCLviv, 27.09.2020 22:07
    Ти вже взяв на фінансування якусь команду шоб показати результат ?!
    А йому не треба брати на себе фінансування якоїсь команди,бо він не олігарх!
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 27.09.2020 22:19
    +4
    PFCLviv, 27.09.2020 22:07
    Ти вже взяв на фінансування якусь команду шоб показати результат ?!
    думаю брать Карпаты-хотяб ФК Львив сожрем в 2 лиге в дерби
    Ruslan
      Ruslan, 28.09.2020 00:33
    +2
    Юрий Карпенко, 27.09.2020 22:49
    Та у вас там у Львові постійно якесь непорозуміння відбувається, чого ж ви пане Мироне сидите в Києві в теплому місці за теплі гроші, аж йшли б тренером і піднімали б львівський футбол
    А для чого? Федерація з/п в 750 тисяч гриваків платить, що ше треба?
    Ruslan
      Ruslan, 28.09.2020 00:37
    +1
    salamanka1982, 27.09.2020 23:40
    Если б не мазинации копытка играл бы твой пфкльвив во второй лиге в середине таблицы, ровенский Верес ебашил себе тоже там де в турнирке, но в УПЛ. а этот искусственный клуб, имеющий неплохое финансирование только позорит славное имя своего предшественника - ФК "Верес".
    Верес зараз там де був колись до Копитка.
    Ruslan
      Ruslan, 28.09.2020 00:31
    +1
    PFCLviv, 27.09.2020 22:07
    Ти вже взяв на фінансування якусь команду шоб показати результат ?!
    Під цим ніком сумнозвісна лиса 3алупа. Зараз ця вівця мріє про дербі в другій лізі. Сьогодні до речі його мрія збулась
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.09.2020 23:43
    +1
    salamanka1982, 27.09.2020 23:40
    Если б не мазинации копытка играл бы твой пфкльвив во второй лиге в середине таблицы, ровенский Верес ебашил себе тоже там де в турнирке, но в УПЛ. а этот искусственный клуб, имеющий неплохое финансирование только позорит славное имя своего предшественника - ФК "Верес".
    Де б той прєдшествінік був без бабла Копитки...
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 27.09.2020 23:17
    0
    PFCLviv, 27.09.2020 22:05
    Мироську, не сц.....и! Викарабкаємось, ми не вівці !
    ти реально тупорилий дебіл, бля!!! невже ти, мудило грьобане, не бачиш, шо бандюку копитку насрати на команду??? це іграшка була, і вже йому накуй не потрібна, придурок, до речі ти реально такий один, недорозвинутий, що вірить у цю профанацію (для тебе дебіла, потім це слово поясню).
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 27.09.2020 23:17
    0
    PFCLviv, 27.09.2020 22:05
    Мироську, не сц.....и! Викарабкаємось, ми не вівці !
    ти реально тупорилий дебіл, бля!!! невже ти, мудило грьобане, не бачиш, шо бандюку копитку насрати на команду??? це іграшка була, і вже йому накуй не потрібна, придурок, до речі ти реально такий один, недорозвинутий, що вірить у цю профанацію (для тебе дебіла, потім це слово поясню).