СТУПАР: «Як тільки у Шахтаря з'являється конкуренція, включається рупор»

Екс-арбітр вважає критику на адресу Віталія Романова несправедливою

12902
56
dynamo.kiev.ua. Мирослав Ступар

Вчора «Динамо» в 4-му турі УПЛ розгромило «Минай» з рахунком 4:0. Арбітр матчу, Віталій Романов, на 15-й хвилині призначив пенальті у ворота «Миная» і вилучив хавбека Дмитра Павлиша.

Екс-арбітр Мирослав Ступар вважає критику на адресу Романова несправедливою:

«Як тільки у «Шахтаря» в чемпіонаті з'являється конкуренція, включається рупор телеканалів-трансляторів. Прикро, коли коментатори штучно підливають масла у вогонь, критикуючи правильні рішення арбітра.

Одинадцятиметровий на 15-й хвилині у ворота «Миная» був очевидний як по духу гри, так і по тексту правил. Червона картка Павлишу - теж.

Червона картка дається тоді, коли гравець фолить, навіть не намагаючись зіграти в м'яч. Що і сталося. Якби Павлиш боровся за м'яч і в цій боротьбі сфолив б проти Супряги, тоді була б жовта. Романов відсудив добре.

Чому ж вони так докладно не розбирали суддівську роботу після матчу «Зоря» - «Шахтар», коли в ворота гірників Романов не призначив чистий одинадцятиметровий у другому таймі?».