НХЛ. Даллас в другому овертаймі б'є Тампу і продовжує битву у фіналі

Даллас виграв п'ятий матч серії

1921
2
twitter.com/DallasStars

Даллас після перемоги в стартовому матчі фінальної серії Кубка Стенлі програв три поспіль поєдинки і знаходився на межі поразки, проте Зірки зуміли продовжити протистояння.

У п'ятій зустрічі Даллас виграв 3:2 у другому овертаймі завдяки голу досвідченого форварда Корі Перрі, який оформив сьогодні дубль.

Ще один ветеран, Джо Павелскі, своїм точним кидком зрівняв рахунок в третьому періоді і оформив свій 61-й гол у плей-оф. Павелскі став лідером в історії НХЛ за кількістю закинутих у плей-оф шайб серед американських гравців.

Зірки перемогли, але в серії все ще веде Тампа-Бей.

НХЛ. Фінал Кубка Стенлі.

Тампа-Бей - Даллас 2:3 (у другому овертаймі) (0:1, 1:0, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 17:52 Перрі - 4 (Сегін, Олексяк) - 0:1, 24:37 Палат - 11 (Кучеров, Поінт) - 1:1, 43:38 Сергачев - 3 (Поінт) - 1:2, 53: 15 Павелскі - 13 (Хейсканен, Сегін) - 2:2, у другому овертаймі 9:23 Перрі - 5 (Клінгберг, Сегін) - 2:3

Воротарі: Василевський - Худобін

Кидки: 41 - 33

Тампа-Бей веде в серії 3:2