26.09.2020, FT   ТВ-трансляція: 

Невдалий дебют Йовічевича: Дніпро-1 крупно поступився Олександрії

Господарі здобули надупевнену домашню перемогу

Невдалий дебют Йовічевича: Дніпро-1 крупно поступився Олександрії
© twitter.com

«Шокова терапія» у вигляді заміни головного тренера не допомогла «Дніпру-1». Принаймні, не допомогла відразу. Та й що міг зробити Ігор Йовічевіч за три дні біля керма команди? Як виявилося - практично нічого. Дніпряни зазнали поразки у виїзному поєдинку проти «Олександрії».

«Олександрія» почала дуже потужно і агресивно. І зуміла забити швидкий гол, практично в першій же атаці. Пашаєв видав закид з середини поля на кут штрафного, Безбородько (який, до речі, вперше в сезоні вийшов в основі) прийняв пас, легко обійшов Дугласа і потужно пробив під ближню штангу - 1:0!

Буквально через три хвилини на місці Безбородька опинився вже Третьяков. Він так само легко пройшов Дугласа і пробив, але воротар впорався як з цим ударом, так і з добиванням Сітала. А наставник господарів Володимир Шаран тут же закликав своїх підопічних «тиснути Дугласа». Однак бразилець, очевидно, знає деякі наші слова. Бо незабаром він «помстився» Безбородьку, завдавши тому в ігровій ситуації болючого удару в стегно. У підсумку автор першого гола змушений був покинути поле. Потім Шаран змушений був провести і другу заміну - на 32-й хвилині отримав ушкодження ще й Гордієнко, який був одним з кращих на полі.

«Дніпро-1» почав шукати шляхи до воріт Білика. До атак підключалися навіть захисники. Але Дубінчак, наприклад, заробив лише «гірчичник» за симуляцію. А ось у «дзеркальній» ситуації біля штрафного гостей головний арбітр матчу Ігор Пасхал (до слова, він проводив свій 50-й поєдинок в Прем'єр-лізі), схоже, не розібрався. Повтор показав, що Батагов не торкався Сітала, а той хоч і не симулював, але впав, підвернувши ногу. Однак рефері призначив штрафний, і зі стандарту Третьяков послав м'яч під ближню штангу - 2:0. Це був 15-й гол Максима в УПЛ!

Втім, про несправедливість результату годі й казати. Дніпряни до перерви завдали лише один удар в сторону воріт: після флангового навісу Ді Франко намагався пробити чи то коліном, чи то животом - вийшло несильно і неточно.

У другій половині зустрічі господарі також виглядали краще. І під кінець години гри довели рахунок до великого. Після подачі зі штрафного Банада пробив у штангу, м'яч відскочив до Лучкевича, а його силовий простріл припав в плече Сватку, від якого м'яч відскочив у ворота - 3:0!

Ще через кілька хвилин Лучкевич (чия дружина, до речі, знаходилася на трибуні стадіону) забив і сам. Валерій прийняв м'яч в штрафній і завдав красивого удару з льоту під дальню штангу - 4:0.

Після цього «Олександрія» якщо і не кинула грати (хоча залишалося ще хвилин 20), то перестала показувати той футбол, в який грала з початку зустрічі. І підопічні Ігора Йовічевіча нарешті отримали можливість атакувати. І нарешті завдали першого удару в площину воріт: Цуріков віддав поперечний пас зліва направо вздовж лінії штрафного, і Адамюк, який підключився до атаки, пробив в ближній кут воріт. Слід сказати, що воротар «Олександрії» в цьому епізоді міг зіграти і надійніше. А вийшло, що, як і його візаві, пропустив з першого ж удару у площину. Правда, трапився цей удар вже на 78-й хвилині.

Господарі мобілізувалися і більше нічого подібного створити гравцям «Дніпра-1» не дозволили, хоча ті дуже старалися уникнути розгрому. Але вийшло так, що Йовічевич програв і другу тренерську дуель Шарану. Що цікаво, першу він програв тут же, на «Ніці». 5 років тому «Карпати» під його керівництвом поступилися «Олександрії» точно з таким же рахунком - 1:4!

«Олександрія» набрала 6 очок і піднялася на 4-е місце в турнірній таблиці. 4 жовтня команда їде в гості до «Олімпіка». «Дніпро-1» з одним балом опустився на передостанню сходинку. 3 жовтня дніпряни приймають полтавську «Ворсклу».

Українська Прем'єр-ліга. 4-й тур.

«Олександрія» - «Дніпро-1» – 4:1

 Безбородько (3), Третьяков (37), Сваток (60, автогол), Лучкевич (68) - Адамюк (78).

 Сітало (26), Банада (79) - Дубінчак (19), Адамюк (25), Цуріков (56), Сваток (63).

«Олександрія»: Білик - Мірошниченко, Дубра, Бабогло, Пашаєв - Гречишкін, Гордієнко (Банада, 34) - Третьяков, Лучкевич (Мишенко, 82) - Безбородько (Устименко, 16; Грицук, 82), Сітало (Довгий, 82).

««Дніпро-1»: Сарнавський - Адамюк, Дуглас, Сваток, Дубінчак - Батагов (Булеца, 46) - Тейлор (Назаренко, 65), Цуріков, Кравченко, Ді Франко (Вакулко, 89) – Довбик (Чичиков, 71).

Стадіон: «Ніка» (Олександрія).

Арбітр: Ігор Пасхал (Херсон).

ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Клим Лавренюк, Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    digsum
    online
      digsum, 27.09.2020 12:38
    0
    alex13, 26.09.2020 21:50
    Да уж, я думаю, что второй гол очень сильно повлиял на результат! Как говорят в таких случаях, судья - чудак на букву "м"!
    Каким образом? Вчера Интер с 2:3 за несколько минут перевернул матч в 4:3. Отсутствие характера - это то, с чем придется бороться новому тренеру в ближайшее время.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 27.09.2020 11:49
    +1
    Aleks04, 26.09.2020 21:57
    Полиграфы очень хорошо работают с судьями, яркий пример: прошлогодний матч Александрия Днепр 2:1 — судейский беспредел. То что проиграли 1:4, ничего удивительного, Йовичевич только 3 дня в клубе, ждём следующих матчей
    А можна приклади вдалої роботи цього тренера? Що вселяє такий оптимізм? - я щось не бачу чим він кращий попередника.
    zzg77
    online
      zzg77, 27.09.2020 09:26
    -2
    Ну можно понять: новый тренер, потеряли уверенность, невезение. Но 1:4 от Александрии!!!! Это уже ни в какие ворота не лезет!!! Позорники!!!
    Maks7777
      Maks7777, 27.09.2020 06:03
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Олег Тимофеюк, 26.09.2020 22:43
    С этим клоуном будет только хуже.
    Мда сука лига Смехов ,,они что реально думают все что вся страна судьи лиги смеха .....В будку Су....ка....
    Yass
      Yass, 27.09.2020 01:30
    +1
    Олег Тимофеюк, 26.09.2020 22:43
    С этим клоуном будет только хуже.
    С президентом Украины та же фигня...
    roman_kros
    online
      roman_kros, 27.09.2020 00:22
    +1
    Yass, 26.09.2020 22:41
    Результаты Днепра-1: 1:1, 1:3, 1:2, 1:4. Теперь понятно, что значит единичка в названии команды: Мы забьем вам ОДИН гол, а вы забьете сколько сможете
    в точку
    Andrii_MKh
      Andrii_MKh, 26.09.2020 23:41
    -5
    Вы , пидары в очко ебаные со своей рекламой
    Al Zolo
      Al Zolo, 26.09.2020 23:23
    +5
    Днепр невылетит ток благодаря тому что есть 2 львовских претендента
    Т. Артём
      Т. Артём, 26.09.2020 23:06
    -1
    Ну вот и нарисовалась главные претенденты на вылет
    Omen
    online
      Omen, 26.09.2020 22:54
    -4
    Просто я приехал на матч и настроил своих...)
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 26.09.2020 22:43
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    С этим клоуном будет только хуже.
    Yass
      Yass, 26.09.2020 22:41
    +11
    Результаты Днепра-1: 1:1, 1:3, 1:2, 1:4. Теперь понятно, что значит единичка в названии команды: Мы забьем вам ОДИН гол, а вы забьете сколько сможете
    8number
      8number, 26.09.2020 22:04
    -3
    Пока домой не вернусь толку не будет 😕
    А буду аж в феврале 😾
    Aleks04
      Aleks04, 26.09.2020 21:57
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    alex13, 26.09.2020 21:50
    Да уж, я думаю, что второй гол очень сильно повлиял на результат! Как говорят в таких случаях, судья - чудак на букву "м"!
    Полиграфы очень хорошо работают с судьями, яркий пример: прошлогодний матч Александрия Днепр 2:1 — судейский беспредел. То что проиграли 1:4, ничего удивительного, Йовичевич только 3 дня в клубе, ждём следующих матчей
    a.fedorenko1953
      a.fedorenko1953, 26.09.2020 21:56
    +1
    Днепр не хочет работать с судьями , вот все спорніе моменти судят против них.
    alex13
      alex13, 26.09.2020 21:50
    +3
    Barsa_che, 26.09.2020 21:40
    Во втором тайме Днепр - 1 играл не плохо. Но ключевой момент матча, это второй гол, который забила александрия со штрафного, которого и в помине не было. Понятно, что судья наказан не будет, такая в Украине федерация.
    Да уж, я думаю, что второй гол очень сильно повлиял на результат! Как говорят в таких случаях, судья - чудак на букву "м"!
    Barsa_che
      Barsa_che, 26.09.2020 21:40
    +3
    Во втором тайме Днепр - 1 играл не плохо. Но ключевой момент матча, это второй гол, который забила александрия со штрафного, которого и в помине не было. Понятно, что судья наказан не будет, такая в Украине федерация.
    Yass
      Yass, 26.09.2020 22:41
    +11
    Результаты Днепра-1: 1:1, 1:3, 1:2, 1:4. Теперь понятно, что значит единичка в названии команды: Мы забьем вам ОДИН гол, а вы забьете сколько сможете
    Al Zolo
    online
      Al Zolo, 26.09.2020 23:23
    +5
    Днепр невылетит ток благодаря тому что есть 2 львовских претендента
    alex13
      alex13, 26.09.2020 21:50
    +3
    Barsa_che, 26.09.2020 21:40
    Во втором тайме Днепр - 1 играл не плохо. Но ключевой момент матча, это второй гол, который забила александрия со штрафного, которого и в помине не было. Понятно, что судья наказан не будет, такая в Украине федерация.
    Да уж, я думаю, что второй гол очень сильно повлиял на результат! Как говорят в таких случаях, судья - чудак на букву "м"!
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 26.09.2020 21:40
    +3
    Во втором тайме Днепр - 1 играл не плохо. Но ключевой момент матча, это второй гол, который забила александрия со штрафного, которого и в помине не было. Понятно, что судья наказан не будет, такая в Украине федерация.
    roman_kros
    online
      roman_kros, 27.09.2020 11:49
    +1
    Aleks04, 26.09.2020 21:57
    Полиграфы очень хорошо работают с судьями, яркий пример: прошлогодний матч Александрия Днепр 2:1 — судейский беспредел. То что проиграли 1:4, ничего удивительного, Йовичевич только 3 дня в клубе, ждём следующих матчей
    А можна приклади вдалої роботи цього тренера? Що вселяє такий оптимізм? - я щось не бачу чим він кращий попередника.
    Yass
      Yass, 27.09.2020 01:30
    +1
    Олег Тимофеюк, 26.09.2020 22:43
    С этим клоуном будет только хуже.
    С президентом Украины та же фигня...
    roman_kros
    online
      roman_kros, 27.09.2020 00:22
    +1
    Yass, 26.09.2020 22:41
    Результаты Днепра-1: 1:1, 1:3, 1:2, 1:4. Теперь понятно, что значит единичка в названии команды: Мы забьем вам ОДИН гол, а вы забьете сколько сможете
    в точку
    Aleks04
      Aleks04, 26.09.2020 21:57
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    alex13, 26.09.2020 21:50
    Да уж, я думаю, что второй гол очень сильно повлиял на результат! Как говорят в таких случаях, судья - чудак на букву "м"!
    Полиграфы очень хорошо работают с судьями, яркий пример: прошлогодний матч Александрия Днепр 2:1 — судейский беспредел. То что проиграли 1:4, ничего удивительного, Йовичевич только 3 дня в клубе, ждём следующих матчей
    a.fedorenko1953
      a.fedorenko1953, 26.09.2020 21:56
    +1
    Днепр не хочет работать с судьями , вот все спорніе моменти судят против них.
    digsum
    online
      digsum, 27.09.2020 12:38
    0
    alex13, 26.09.2020 21:50
    Да уж, я думаю, что второй гол очень сильно повлиял на результат! Как говорят в таких случаях, судья - чудак на букву "м"!
    Каким образом? Вчера Интер с 2:3 за несколько минут перевернул матч в 4:3. Отсутствие характера - это то, с чем придется бороться новому тренеру в ближайшее время.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 26.09.2020 22:43
    0