Мірча Луческу розповів про трансфери Динамо

Румунський тренер про кількість гравців в команді

Мірча Луческу розповів про трансфери Динамо
© ФК Динамо Київ

Головний тренер «Динамо» Мірчі Луческу розповів і ситуації з гравцями після перемоги над «Мінаєм» (4:0) в рамках четвертого туру чемпіонату України.

Що стосується ротації, то я намагаюся тримати гравців на одному рівні і підготовки, і мотивації, щоб усі були готові до ігор. Є, звичайно, різниця між тими гравцями, які починали підготовку зі мною, і тими, хто приєднався трохи пізніше.

- Були повідомлення, що Дуелунд та Соль залишать команду, але сьогодні ви дали їм шанс. Як оціните їхню гру?

- Преса, напевно, знає краще, ніж я, що відбувається в команді. Проблема в тому, що їх не було в моєму розпорядженні на початку та по ходу тренувального процесу, тому я не встиг зрозуміти, що вони можуть дати «Динамо» в майбутньому. У нас багато гравців, і це доволі важка ситуація. Зараз буде гра з «Гентом», після якої ми подивимося, що робити далі. Я гравців ніколи не виганяю. Але коли на тренуванні 27-28 людей, то дуже важко. Проте, я намагаюся міняти вправи, щоб футболістам було цікаво тренуватися. Ті хлопці, які хочуть залишатися в команді та витримувати конкуренцію, то вони, звичайно, залишаються. Ті ж, хто хоче постійно грати, чого я не можу гарантувати, йдуть.

Знаю, що в українській та румунській пресі писали про мою розмову з Кравцем, що є неправдою. Він прийшов до «Динамо», але потім побачив, що тут велика конкуренція, і, отримавши хорошу пропозицію з Туреччини, вирішив повернутися туди. Тому ми потиснули один одному руки та розійшлися по-хорошому. Та ж сама ситуація з Алібековим, який хотів бути ближче до рідних, і я дав добро на його перехід.

Дуже важливо, щоб тренер розумів футболіста. Я ніколи не заважав гравцю, який хотів піти, ні перед ким не закривав двері. Кар'єра футболіста дуже коротка, сім-вісім років на високому рівні, тому я не хочу нікому заважати продовжувати кар'єру в іншому місці.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(427 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 27.09.2020 18:20
    0
    Олег Тимофеюк, 26.09.2020 18:08
    Какие трансферы? Никакой уважающий себя нормальный футболист не перейдёт в это позорное дно.
    так было до прихода тренера,с физруками понятно никто работать нехотел
    миша врубель
      миша врубель, 27.09.2020 15:11
    +1
    молодци так держать
    миша врубель
      миша врубель, 27.09.2020 15:11
    +1
    динамо вторие тайми играет очень сильно
    миша врубель
      миша врубель, 27.09.2020 15:10
    +2
    наконецто динамо вийшло на уровень лобановського
    bullyUA
    online
      bullyUA, 27.09.2020 09:14
    +3
    Алексей К, 26.09.2020 22:14
    Все правильно сказал. Давно не было такого умного тренера , со времен Лобановского. Остальные что были все дно и тому всему есть факты.
    Не думаю, что Ребров слабее Луческу. С остальными тренерами Динамо действительно проблемы.
    Анита Бурилина
      Анита Бурилина, 27.09.2020 09:04
    -4
    Самая хайповая тема осени - виртуальный майнинг на бирже Yobit, доходность бешенная
    Алексей К
      Алексей К, 26.09.2020 22:14
    +8
    Все правильно сказал. Давно не было такого умного тренера , со времен Лобановского. Остальные что были все дно и тому всему есть факты.
    avk2307
      avk2307, 26.09.2020 20:49
    +5
    JV, 26.09.2020 18:09
    Не обращайте внимание на это убогое создание под названием олег тимофеюк он же (хочу бан, учу прыгать, maks777 и еще куча аккаунтов похожих по риторике)! Просто ставьте все это в игнор.
    Давно пора. На этого прыгуна не стоит время тратить
    rugby1970
      rugby1970, 26.09.2020 20:34
    -22
    Этому старому маразматику в "ДИНАМО" - не место!!!
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 26.09.2020 20:12
    +5
    Олег Тимофеюк, 26.09.2020 18:08
    Какие трансферы? Никакой уважающий себя нормальный футболист не перейдёт в это позорное дно.
    А чому це позорне дно. Висунь свої аргументи. Цікаво.
    stopor2016
      stopor2016, 26.09.2020 18:22
    +10
    Олег Тимофеюк, 26.09.2020 18:08
    Какие трансферы? Никакой уважающий себя нормальный футболист не перейдёт в это позорное дно.
    Шо ?
    JV
      JV, 26.09.2020 18:09
    +29
    Не обращайте внимание на это убогое создание под названием олег тимофеюк он же (хочу бан, учу прыгать, maks777 и еще куча аккаунтов похожих по риторике)! Просто ставьте все это в игнор.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 26.09.2020 18:08
    -38
    Коментар згорнуто. Показати
    Какие трансферы? Никакой уважающий себя нормальный футболист не перейдёт в это позорное дно.
    JV
    online
      JV, 26.09.2020 18:09
    +29
    Не обращайте внимание на это убогое создание под названием олег тимофеюк он же (хочу бан, учу прыгать, maks777 и еще куча аккаунтов похожих по риторике)! Просто ставьте все это в игнор.
    stopor2016
      stopor2016, 26.09.2020 18:22
    +10
    Олег Тимофеюк, 26.09.2020 18:08
    Какие трансферы? Никакой уважающий себя нормальный футболист не перейдёт в это позорное дно.
    Шо ?
    Алексей К
      Алексей К, 26.09.2020 22:14
    +8
    Все правильно сказал. Давно не было такого умного тренера , со времен Лобановского. Остальные что были все дно и тому всему есть факты.
    avk2307
      avk2307, 26.09.2020 20:49
    +5
    JV, 26.09.2020 18:09
    Не обращайте внимание на это убогое создание под названием олег тимофеюк он же (хочу бан, учу прыгать, maks777 и еще куча аккаунтов похожих по риторике)! Просто ставьте все это в игнор.
    Давно пора. На этого прыгуна не стоит время тратить
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 26.09.2020 20:12
    +5
    Олег Тимофеюк, 26.09.2020 18:08
    Какие трансферы? Никакой уважающий себя нормальный футболист не перейдёт в это позорное дно.
    А чому це позорне дно. Висунь свої аргументи. Цікаво.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 27.09.2020 09:14
    +3
    Алексей К, 26.09.2020 22:14
    Все правильно сказал. Давно не было такого умного тренера , со времен Лобановского. Остальные что были все дно и тому всему есть факты.
    Не думаю, что Ребров слабее Луческу. С остальными тренерами Динамо действительно проблемы.
    миша врубель
      миша врубель, 27.09.2020 15:10
    +2
    наконецто динамо вийшло на уровень лобановського
    миша врубель
      миша врубель, 27.09.2020 15:11
    +1
    молодци так держать
    миша врубель
      миша врубель, 27.09.2020 15:11
    +1
    динамо вторие тайми играет очень сильно
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 27.09.2020 18:20
    0
    Олег Тимофеюк, 26.09.2020 18:08
    Какие трансферы? Никакой уважающий себя нормальный футболист не перейдёт в это позорное дно.
    так было до прихода тренера,с физруками понятно никто работать нехотел