Ліга чемпіонів. Сенсація у Франції, дежавю в Португалії

Фаворит Ліги чемпіонів невдало почав турнірний шлях

4902
0
aalborghaandbold.dk

Завершився другий тур Ліги чемпіонів. У групі А відбулася найбільша несподіванка туру. Зірковий «ПСЖ», який є одним з головних претендентів на перемогу в турнірі, в першому для себе матчі Ліги чемпіонів вдома поступився досвідченому, але явно більш слабшому за підбором гравців німецькому «Фленсбургу». Гості більшу частину гри були в ролі наздоганяючих і тільки в завершальній фазі поєдинку зуміли наздогнати французів і вийти вперед. В останні хвилини гри на майданчику були гойдалки, які успішно завершилися для «Фленсбурга». Найрезультативнішим у складі гостей з сімома м'ячами став шведський лівий крайній Хампус Ванне.

Трохи більше року тому в Лізі чемпіонів 2019/20 португальський «Порту» приймав на своєму майданчику білоруський «Мєшков Брест» і виявився сильнішим – 27:25. Пройшов рік, змінилися умови проведення матчів, склади команд, але рахунок в протистоянні двох суперників залишився таким самим. Перемога допомогла португальцям увійти в групу лідируючих команд своєї вісімки. Більше всього цьому посприяв правий крайній «Порту» Антоніо Арейа Родрігес, на рахунку якого п'ять голів.

У групі В французький «Нант» несподівано легко обіграв в гостях німецький «Кіль». Після рівного першого тайму, який завершився з невеликою перевагою «Нанта» – 15:12 любителі гандболу мали право чекати від команд наполегливої ​​боротьби в другій тридцятихвилинці. Але з самого початку другого тайму німці посилили своє відставання, а далі й зовсім посипалися. Десять голів у складі «Нанта» закинув 35-річний іспанський ветеран Валеро Рівера, який виступає на позиції лівого крайнього.

Минулий тур знову не обійшовся без коронавірусних переносів. Цього разу не було проведено поєдинок між північномакедонським «Вардаром 1961» і норвезьким «Ельверумом». Причиною стали можливі проблеми з поверненням до Норвегії для «Ельверума» і подальшим карантином для команди. Північна Македонія знаходиться для Норвегії в червоній зоні і органи охорони здоров'я скандинавської країни відмовилися дати послаблення своїм гандболістам. Потенційний карантин «Ельверума» міг зламати весь подальший календар у групі, тому ЄГФ стала на бік норвежців і перенесла поєдинок, незважаючи на максимальні гарантії безпеки з боку балканців.

Ліга чемпіонів. Другий тур.

Группа А

«Порту» (Португалія) – «Мєшков Брест» (Білорусь) – 27:25

«Віве Кельце» (Польща) – «Пік Сегед» (Угорщина) – 26:23

«Вардар 1961» (Північна Македонія) – «Ельверум» (Норвегія) – перенесено

«ПСЖ» (Франція) – «Фленсбург» (Німеччина) – 28:29

1. «Фленсбург» (Німеччина) – 4 очки (2 матчі)

2. «Ельверум» (Норвегія) – 2 (1)

3. «Порту» (Португалія) – 2 (2)

4. «Виве Кельце» (Польща) – 2 (2)

5. «Мєшков Брест» (Білорусь) – 2 (2)

6. «ПСЖ» (Франція) – 0 (1)

7. «Вардар 1961» (Північна Македонія) – 0 (1)

Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 3

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів