Джордан БОТАКА: «Ми можемо забити Динамо два голи в Києві»

Футболіст «Гента» сподівається обіграти український клуб на виїзді

Джордан БОТАКА: «Ми можемо забити Динамо два голи в Києві»
© ФК Гент. Джордан Ботака (зліва)

Півзахисник «Гента» Джордан Ботака сподівається, що в матчі-відповіді 4-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів бельгійський клуб зможе взяти реванш у київського «Динамо».

«Ми зможемо через тиждень зробити те, що сьогодні зробило «Динамо». Треба тільки забити два голи, як кияни. Це можливо. Хочу ще багато разів почути гімн Ліги чемпіонів в Генті», — зазначив Ботака.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УЄФА

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Интересный Паца
      Интересный Паца, 24.09.2020 20:03
    +1
    vok_vok
      vok_vok, 24.09.2020 17:44
    +3
    Не треба плутати, бо могти і забити - дві різні речі. Це, як в анекдоті - мій дід знову хоче підняти паровоз. - А що він вже піднімав? -Ні, він вже два рази хотів.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.09.2020 17:42
    +4
    Так скачай собі на МР3 та слухай на ніч перед сном в Генті.
    bonv
    online
      bonv, 24.09.2020 17:30
    +9
    2 забити а 4-5 голів від Динамо пропустити? Нехай так і буде.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 24.09.2020 17:26
    +3
    Максимально що вам світить в Києві, то це нічия. І це тільки тому, шо Динамо поки ще непередбачене.
    bonv
    online
      bonv, 24.09.2020 17:30
    +9
    2 забити а 4-5 голів від Динамо пропустити? Нехай так і буде.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 24.09.2020 17:42
    +4
    Так скачай собі на МР3 та слухай на ніч перед сном в Генті.
    vok_vok
      vok_vok, 24.09.2020 17:44
    +3
    Не треба плутати, бо могти і забити - дві різні речі. Це, як в анекдоті - мій дід знову хоче підняти паровоз. - А що він вже піднімав? -Ні, він вже два рази хотів.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 24.09.2020 17:26
    +3
    Максимально що вам світить в Києві, то це нічия. І це тільки тому, шо Динамо поки ще непередбачене.
    Интересный Паца
      Интересный Паца, 24.09.2020 20:03
    +1