Супряга і Де Пена забили дебютні голи в єврокубках

Карлос став ще й першим уругвайським легіонером українських клубів, якому це вдалося

1720
1
ФК Гент

Для обох динамівців, які відзначилися вчора в воротах бельгійського «Гента», ці голи стали неабиякими подіями.

Так, Владислав Супряга, вразивши ворота Дави Руфа вже на 9-й хвилині поєдинку в Генті, забив свій перший гол в єврокубках. Для дебютного взяття воріт 20-річному нападнику знадобилося 5 матчів (3 матчі в Лізі чемпіонів і 2 - в Лізі Європи). А загалом це 3-й м'яч Супряги в 6-ти матчах з початку сезону.

У свою чергу, Карлос де Пена не тільки забив свій дебютний єврокубковий м'яч, але і став першим уругвайським легіонером всіх українських клубів, який забивав в єврокубках. Саме гол Карлоса на 79-й хвилині приніс киянам виїзну перемогу над «Гентом» (2:1) в першому матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться наступного вівторка, 29 вересня, на НСК «Олімпійський» (початок - о 22:00).

(18)

Анчелотті оцінив матч з Манчестер Сіті, в якому Лунін двічі відбив пенальті
Футбол | 18 квітня 2024, 07:15 1

Карло прокоментував перемогу «Реала» у матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів