| Оновлено 24 вересня 2020, 13:12
2448
0

Василь КАРДАШ: «Гент не створював нерозв'язних завдань для оборони Динамо»

Спеціаліст прокоментував перемогу української команди в матчі кваліфікації Ліги чемпіонів

2448
0
ФК Динамо Київ. Василь Кардаш

Колишній гравець «Динамо» Василь Кардаш висловився про перемогу «Динамо» над «Гентом» (2:1) в першому матчі 4-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

«Дійсно, для «Динамо» перевага перед повторним поєдинком вийшла хорошою. Сподіваюся, кияни не втратять перевагу виїзної перемоги.

Фактор швидкого голу багато що змінює в грі. М'яч Супряги додав гостям впевненості. Правда, кінцівка першого тайму була не найкращою. І не тому що «Динамо» пропустило гол, дуже глибоко кияни почали сідати до своїх воріт. «Гент» швидко це відчув і вирівняв становище. А в другому таймі динамівцям допомогло вилучення Безуса. Потім гості холоднокровно довели справу до перемоги.

Дуже гарне враження справляє Ілля Забарний. При належному ставленні до справи, на цього футболіста чекає хороше майбутнє. Але взагалі «Гент» не створював нерозв'язних завдань для оборони «Динамо», за винятком м'яча, забитого після розіграшу кутового.

Забарного я назвав загалом. А в минулому матчі я б виділив всю команду. Ніхто не випадав з гри.

Виїзним доробком «Динамо» просто зобов'язане скористатися і пробитися в груповий раунд Ліги чемпіонів. Поки все складається на користь української команди», - сказав Кардаш.

Другий поєдинок «Динамо» - «Гент» відбудеться в Києві у вівторок, 29-го вересня.