Луческу сильно застудився на матчі з Гентом

Дощ не пішов на користь головному тренеру «Динамо»

Луческу сильно застудився на матчі з Гентом
© Voetbalkrant.com. Мірча Луческу

75-річний головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу підхопив сильну застуду під час виїзного матчу 4-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів із бельгійським «Гентом» (2:1).

Під час гри Луческу стояв з рушником на голові посеред зливи, яка вирувала над стадіоном «Геламко Арена».

Однак після матчу з'ясувалося, що румунський тренер сильно застудився. Під час прес-конференції він тричі скористався носовою хусткою.

Частині журналістів не дозволили спостерігати за прес-конференцією тренерів і гравців із залу через дуже суворі правила УЄФА. Однак ці правила не потурбували застудженого Луческу.

«Найголовніше — результат після цієї гри. Ми хотіли б забити ще раз, але у нас і так хороша стартова позиція. Звичайно, попереду ще одна гра», — зазначив Луческу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Voetbalkrant

(399 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 25.09.2020 20:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Не берегут проклятые сурковские серца светоча в тёмном футбольном царстве мёртых. А ведь ему ещё разгребать и разгребать........
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 25.09.2020 20:24
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    yuryan, 25.09.2020 15:26
    *жалость* в цьому сезоні викликає хіба що гра *Величайшего клуба восточной Европи*!
    а ще твій сморід на цьому сайті!!!
    Ты сегодня прыгало?
    Ukraine
      Ukraine, 25.09.2020 20:21
    0
    yan2018, 25.09.2020 10:47
    Ну, как минимум, не президент клуба, а администратор должен этим заниматься. А Луческу так нравиться, его что нужно заставить не мокнуть?
    все знают какие администраторы в ДК в темных кабинетах типа СССР
    кум, брат, сват, ... там все нужно чистить и менять.
    Вот вам и результат, ни плаща ни зонтика на защиты.
    yuryan
    online
      yuryan, 25.09.2020 15:26
    0
    Олег Тимофеюк, 25.09.2020 12:33
    Как клоун уже второй раз с этим полотенцем, как будто не понятно для чего он это делает, тупо чтобы жалость вызвать, какой он вау молодец.
    *жалость* в цьому сезоні викликає хіба що гра *Величайшего клуба восточной Европи*!
    а ще твій сморід на цьому сайті!!!
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 25.09.2020 12:33
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Как клоун уже второй раз с этим полотенцем, как будто не понятно для чего он это делает, тупо чтобы жалость вызвать, какой он вау молодец.
    yan2018
      yan2018, 25.09.2020 10:47
    0
    Ukraine, 25.09.2020 08:05
    Может Луческу еще должен сам на поезде добираться?
    Бред...
    Президент видит это все и не может выделить для клуба защиту.
    Ну, как минимум, не президент клуба, а администратор должен этим заниматься. А Луческу так нравиться, его что нужно заставить не мокнуть?
    yan2018
      yan2018, 25.09.2020 10:44
    0
    Ukraine, 24.09.2020 07:40
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    Человек в таком возрасте и с такой ЗП, что сам должен решать мокнуть ему или нет.
    Ukraine
      Ukraine, 25.09.2020 08:05
    -2
    J0e777, 24.09.2020 07:50
    И тут Суркис виноват? Луческу сам себе не может зонт купить?
    Может Луческу еще должен сам на поезде добираться?
    Бред...
    Президент видит это все и не может выделить для клуба защиту.
    grig
      grig, 24.09.2020 21:35
    +2
    Мистер, здоровья вам. Вы очень нужны "Динамо".
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 24.09.2020 11:10
    +9
    Здоров'я і ще раз здоров'я Луческу. Такий тренер - це скарб, який оберігати потрібно. За тиждень дуже важлива гра.
    ALM
    online
      ALM, 24.09.2020 07:54
    +10
    Кто-нибудь из клуба Динамо: подарите Луческу непромокаемую ветровку с капюшоном для подобных случаев. Впереди осень, дожди наверняка еще будут.
    zhyr
    online
      zhyr, 24.09.2020 07:53
    +9
    Який зонт? Зараз є одяг водонепроникний. Ще з зонтами стояти
    J0e777
      J0e777, 24.09.2020 07:50
    +4
    Ukraine, 24.09.2020 07:40
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    И тут Суркис виноват? Луческу сам себе не может зонт купить?
    Ukraine
      Ukraine, 24.09.2020 07:40
    -10
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 07:35
    +10
    waw, 24.09.2020 06:12
    гру зробили українці - Яремчук травмувався,Безус,з якогось дива,заробив дві жовті,у матчі зі Львовом було те саме - захисник, ні з того ні з сього, б"є рукою по обличчю суперника,а грати в більшості Динамо вміє,якийсь дикий фарт супроводжує Мірчу,але в Блохіна також так було... до пори до часу
    Точность передач под 90% на мокром поле это "фарт"? В школе друзьям расскажешь.
    waw
      waw, 24.09.2020 06:12
    -17
    гру зробили українці - Яремчук травмувався,Безус,з якогось дива,заробив дві жовті,у матчі зі Львовом було те саме - захисник, ні з того ні з сього, б"є рукою по обличчю суперника,а грати в більшості Динамо вміє,якийсь дикий фарт супроводжує Мірчу,але в Блохіна також так було... до пори до часу
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 24.09.2020 05:18
    +18
    крепкого здоровья мистеру луческу побыстрее выздоровить а фк клубу динамо жилаю ярких побед в лиге чемпионов удачи
    Sentinel
      Sentinel, 24.09.2020 05:04
    +15
    Простуда так не работает.. За час не появляется, должно пройти некоторое время после переохлаждения.. Но это звоночек, что секретное оружие класса "полотенце" может вылезти боком. Здоровья Луческу!
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 24.09.2020 05:18
    +18
    крепкого здоровья мистеру луческу побыстрее выздоровить а фк клубу динамо жилаю ярких побед в лиге чемпионов удачи
    Sentinel
      Sentinel, 24.09.2020 05:04
    +15
    Простуда так не работает.. За час не появляется, должно пройти некоторое время после переохлаждения.. Но это звоночек, что секретное оружие класса "полотенце" может вылезти боком. Здоровья Луческу!
    ALM
    online
      ALM, 24.09.2020 07:54
    +10
    Кто-нибудь из клуба Динамо: подарите Луческу непромокаемую ветровку с капюшоном для подобных случаев. Впереди осень, дожди наверняка еще будут.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 24.09.2020 07:35
    +10
    waw, 24.09.2020 06:12
    гру зробили українці - Яремчук травмувався,Безус,з якогось дива,заробив дві жовті,у матчі зі Львовом було те саме - захисник, ні з того ні з сього, б"є рукою по обличчю суперника,а грати в більшості Динамо вміє,якийсь дикий фарт супроводжує Мірчу,але в Блохіна також так було... до пори до часу
    Точность передач под 90% на мокром поле это "фарт"? В школе друзьям расскажешь.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 24.09.2020 11:10
    +9
    Здоров'я і ще раз здоров'я Луческу. Такий тренер - це скарб, який оберігати потрібно. За тиждень дуже важлива гра.
    zhyr
    online
      zhyr, 24.09.2020 07:53
    +9
    Який зонт? Зараз є одяг водонепроникний. Ще з зонтами стояти
    J0e777
    online
      J0e777, 24.09.2020 07:50
    +4
    Ukraine, 24.09.2020 07:40
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    И тут Суркис виноват? Луческу сам себе не может зонт купить?
    grig
      grig, 24.09.2020 21:35
    +2
    Мистер, здоровья вам. Вы очень нужны "Динамо".
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 25.09.2020 20:31
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Не берегут проклятые сурковские серца светоча в тёмном футбольном царстве мёртых. А ведь ему ещё разгребать и разгребать........
    Ukraine
      Ukraine, 25.09.2020 20:21
    0
    yan2018, 25.09.2020 10:47
    Ну, как минимум, не президент клуба, а администратор должен этим заниматься. А Луческу так нравиться, его что нужно заставить не мокнуть?
    все знают какие администраторы в ДК в темных кабинетах типа СССР
    кум, брат, сват, ... там все нужно чистить и менять.
    Вот вам и результат, ни плаща ни зонтика на защиты.
    yuryan
    online
      yuryan, 25.09.2020 15:26
    0
    Олег Тимофеюк, 25.09.2020 12:33
    Как клоун уже второй раз с этим полотенцем, как будто не понятно для чего он это делает, тупо чтобы жалость вызвать, какой он вау молодец.
    *жалость* в цьому сезоні викликає хіба що гра *Величайшего клуба восточной Европи*!
    а ще твій сморід на цьому сайті!!!
    yan2018
      yan2018, 25.09.2020 10:47
    0
    Ukraine, 25.09.2020 08:05
    Может Луческу еще должен сам на поезде добираться?
    Бред...
    Президент видит это все и не может выделить для клуба защиту.
    Ну, как минимум, не президент клуба, а администратор должен этим заниматься. А Луческу так нравиться, его что нужно заставить не мокнуть?
    yan2018
      yan2018, 25.09.2020 10:44
    0
    Ukraine, 24.09.2020 07:40
    Тільки одне питання - Суркіс не може подарувати зонтик для тренера? щоб не застудився тренер... потім на лікування ще більше витрат.
    Всі знають що зараз є запатентовані зонти із закритими колящими кінцями, спеціально для масових мість.
    З рушником на голові в ЛЧ якось буде не прикольно.
    Человек в таком возрасте и с такой ЗП, что сам должен решать мокнуть ему или нет.