Юрій ВЕРНИДУБ: «Можливо, дуже скоро знову приступлю до роботи»

Колишній наставник солігорського «Шахтаря» готовий до нових пропозицій

Юрій ВЕРНИДУБ: «Можливо, дуже скоро знову приступлю до роботи»
© PrintScreen. Юрій Вернидуб

Екс-тренер солігорського «Шахтаря» на вихідних побував на матчі ще однієї своєї колишньої команди — «Зорі». У розмові з кореспондентом Sport.ua Вернидуб поділився думкою про центральний матч 3-го туру, розповів про відхід з солігорського «Шахтаря» і дав зрозуміти, що довго без роботи сидіти не має наміру.

— Юрію Миколайовичу, ви зараз в Україні. Як проводите час?
— Все нормально. З'їздили з дружиною на відпочинок до Туреччини, на тиждень. Все добре.

— Вас помітили на матчі «Зоря»  «Шахтар»...
— Я пішов подивитися на свою улюблену команду. Плюс, за «Зорю» грає мій син. Отримав масу задоволення. Навіть після того, як я пішов з «Зорі», часто приходив на матчі. У мене була можливість і час.

— До речі, як справи у вашого сина, Віталія?
— У цій грі він був одним з найкращих, на мій погляд. Я радий за нього, все нормально.

— Як ви оціните перспективи «Зорі» в нинішньому сезоні?
— Вони все одно будуть на призовому місці. Навіть не сумніваюся, що як мінімум в трійці вони будуть.

— Коли ви покинули Солігорськ, то говорили, що було багато дзвінків і було над чим подумати. Були якісь пропозиції?
— Вони і зараз є. Можливо, дуже скоро знову приступлю до роботи.

— Який головний висновок ви зробили для себе з цього періоду кар'єри?
— Чемпіонат досить непоганий, цілісний. Єдиний чемпіонат, який не зупинився в цьому році. Я отримав досвід. Радий, що прийняв це запрошення і пропрацював там 10 місяців. Все добре. Тим більше, коли я пішов, команда перебувала на першому місці. Завдання, яке було поставлено, точно по плечу солігорському «Шахтарю». Зараз там працює Роман Григорчук. Дай Бог, щоб вони це завдання виконали. Думаю, в цьому році вони можуть стати чемпіонами.

— Протягом цих 10 місяців були ситуації, з якими ви стикалися вперше?
— Завжди є ситуації, з якими стикаєшся вперше. Це особисто моє і я не хотів би виносити сміття з хати. Це наше життя, робота, а в кожній роботі є різні моменти, і хороші, і погані. Нехай воно залишиться при мені.

— Що ви думаєте про нинішній чемпіонат України? Вперше за чотири сезони знову грає 14 команд. Це добре для турніру?
— Це плюс чемпіонату України. Я сподіваюся, що в найближчому майбутньому ми повернемося до 16 команд. Бачу, що в Першій лізі є команди, які заслуговують уваги і могли б скласти конкуренцію командам Прем'єр-ліги.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Олександр Снітко, Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    uge-madrid
      uge-madrid, 22.09.2020 17:41
    +1
    Вьюха ни о чём...Отдохнул,предложения есть и жизнь продолжается...
    Tsetsur
    online
      Tsetsur, 22.09.2020 15:26
    -1
    Возвращайся в ЧУ !!!
    Vlato0709
      Vlato0709, 22.09.2020 14:39
    +4
    Сергей 1, 22.09.2020 14:03
    Дрысня донбасская при Хаце просырала Динамо 4 из 5 очных в чемпе
    По количеству побед в матчах между собой в чемпионатах Украины Шахтер имеет перевес.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 22.09.2020 14:03
    0
    janu0320, 22.09.2020 13:39
    будь воля ботов дрисни, они с шахтой бы раз за сезон играли.
    Дрысня донбасская при Хаце просырала Динамо 4 из 5 очных в чемпе
    janu0320
      janu0320, 22.09.2020 13:41
    -4
    толку от этих 15ти команд, у Руха, Миная и Львова стоимость состава не превышает 5ти млн, кому нужны эти команды кроме их же болельщиков. Разве что дрисне нужны, кого-то же побеждать хочется
    GeloN83
      GeloN83, 22.09.2020 13:39
    -1
    Треба було йому уходити з "Зарі" ще в 2017 році, а зараз нормального клубу йому не дадуть...
    janu0320
      janu0320, 22.09.2020 13:39
    0
    Олег Тимофеюк, 22.09.2020 12:46
    Прыгун, чо, по 4 раза сосать больше не хотите?
    будь воля ботов дрисни, они с шахтой бы раз за сезон играли.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 22.09.2020 13:03
    +1
    Вернидуб возглавит Днепр-1?
    jekаfunny
      jekаfunny, 22.09.2020 12:49
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    APL, 22.09.2020 12:42
    чого ржеш? з наступного сезону буде 16 команд
    он малахольный просто , у него смех беспричинный.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 22.09.2020 12:46
    -11
    Коментар згорнуто. Показати
    APL, 22.09.2020 12:42
    чого ржеш? з наступного сезону буде 16 команд
    Прыгун, чо, по 4 раза сосать больше не хотите?
    APL
    online
      APL, 22.09.2020 12:42
    +14
    Олег Тимофеюк, 22.09.2020 12:27
    Я надеюсь, что в ближайшем будущем мы вернемся к 16 командам.
    чого ржеш? з наступного сезону буде 16 команд
    Алексей Шульга
      Алексей Шульга, 22.09.2020 12:36
    +13
    Вот тренер в Днепр-1 и никаких Йовичевичей!
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 22.09.2020 12:27
    -15
    Коментар згорнуто. Показати
    Я надеюсь, что в ближайшем будущем мы вернемся к 16 командам.
    APL
    online
      APL, 22.09.2020 12:42
    +14
    Олег Тимофеюк, 22.09.2020 12:27
    Я надеюсь, что в ближайшем будущем мы вернемся к 16 командам.
    чого ржеш? з наступного сезону буде 16 команд
    Алексей Шульга
      Алексей Шульга, 22.09.2020 12:36
    +13
    Вот тренер в Днепр-1 и никаких Йовичевичей!
    jekаfunny
      jekаfunny, 22.09.2020 12:49
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    APL, 22.09.2020 12:42
    чого ржеш? з наступного сезону буде 16 команд
    он малахольный просто , у него смех беспричинный.
    Vlato0709
      Vlato0709, 22.09.2020 14:39
    +4
    Сергей 1, 22.09.2020 14:03
    Дрысня донбасская при Хаце просырала Динамо 4 из 5 очных в чемпе
    По количеству побед в матчах между собой в чемпионатах Украины Шахтер имеет перевес.
    uge-madrid
      uge-madrid, 22.09.2020 17:41
    +1
    Вьюха ни о чём...Отдохнул,предложения есть и жизнь продолжается...
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 22.09.2020 13:03
    +1
    Вернидуб возглавит Днепр-1?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 22.09.2020 14:03
    0
    janu0320, 22.09.2020 13:39
    будь воля ботов дрисни, они с шахтой бы раз за сезон играли.
    Дрысня донбасская при Хаце просырала Динамо 4 из 5 очных в чемпе
    janu0320
      janu0320, 22.09.2020 13:39
    0
    Олег Тимофеюк, 22.09.2020 12:46
    Прыгун, чо, по 4 раза сосать больше не хотите?
    будь воля ботов дрисни, они с шахтой бы раз за сезон играли.