КРАВЕЦЬ: «Немає претензій до Луческу і Суркіса. Мета - збірна України»

Гравець розповів про свій відхід з київської команди

КРАВЕЦЬ: «Немає претензій до Луческу і Суркіса. Мета - збірна України»
© fcdynamo.kiev.ua

Форвард Артем Кравець розповів, чому за угодою з «Динамо» Київ розірвав контракт, який був підписаний тільки в серпні.

- Мені 31 рік, у мене є амбіції поборотися за місце у збірній України і взяти участь у майбутньому чемпіонаті Європи. Це моя мрія і мета, для досягнення якої необхідно отримувати постійну ігрову практику. Поспілкувавшись із головним тренером, зрозумів, що в «Динамо» це буде зробити складно. Оскільки у мене є варіанти продовження кар'єри в командах, де я отримаю більше ігрового часу, порадився з керівництвом «Динамо», сім'єю і прийняв рішення поборотися за путівку на чемпіонат Європи у складі збірної. Повторюся, ігровий час для мене дуже важливий. У мене немає жодних претензій ні до Мірчі Луческу, ні до Ігоря Суркіса, ми розлучаємося у хороших стосунках, з розумінням один одного. Але збірна - це моя мета і мрія, яку я не можу зрадити.

- Чи уже відомо, в якому клубі ви будете продовжувати свою ігрову кар'єру?

- У мене є два варіанти, але поки що не хотів би називати команди. Думаю, усе вирішиться у найближчі день-два. Залишилися деякі деталі, в яких я ще трохи сумніваюся, але визначуся у найкоротші терміни і завтра або післязавтра вже підпишу контракт із новою командою.

- Ви провели в Києві і в «Динамо» місяць, що почерпнули для себе за цей час?

- Скажу чесно, мені дуже сподобався тренувальний процес в команді і ті вимоги, які тренерський штаб пред'являє футболістам. Київ - моє рідне місто, тут моя сім'я, але, якщо ти не граєш, а просто перебуваєш в команді, це приносить дуже багато мук і розчарувань, і час, проведений вдома, з родиною не здатен їх компенсувати. Тому ми і прийняли таке рішення. Сподіваюся і вірю в те, що Мірча Луческу приведе команду до великих успіхів. Бажаю «Динамо» тільки всього найкращого, зокрема, обов'язково пройти в груповий етап Ліги чемпіонів цього року. Ми розходимося друзями і зберігаємо хороші відносини. Що б не трапилося, я завжди був і залишаюся вболівальником «Динамо», обов'язково буду стежити за виступами команди.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dd dent
      dd dent, 21.09.2020 16:28
    +1
    Доброгорский Юрий, 21.09.2020 16:25
    Не замена ли Филиппову в Десне?
    к реброву в венгрию
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 21.09.2020 16:25
    0
    Не замена ли Филиппову в Десне?
    kadaad .
      kadaad ., 21.09.2020 16:15
    -1
    George Abuladze, 21.09.2020 15:04
    Вариантов много. в Колос, Десну, Ворсклу, Мариуполь
    Кому он там нужен!?
    kadaad .
      kadaad ., 21.09.2020 16:14
    0
    Я так посмотрю у этого парниши буйная фантазия по поводу сборной.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 21.09.2020 16:07
    0
    Бельгия отличный вариант для украинцев.
    Shara
      Shara, 21.09.2020 16:06
    +3
    Реальный парень. Зачем банку греть, но в Динамо. Он еще поиграет!
    Shara
      Shara, 21.09.2020 16:05
    +1
    DKTheBest2, 21.09.2020 14:54
    Суркіс просто дає змогу пересидіти в Динамо, гравцям, які грали за Динамо, час, коли вони шукають собі команду.
    Гармаш, Кравець.
    Вот, бы Зорька взяла. Или Днепр. И платить не надо.
    Sauron
      Sauron, 21.09.2020 16:01
    +1
    Андрей Овчаренко, 21.09.2020 15:53
    Мне кажется в Турции платят больше
    100%.
    Переходя в ДК из Кайсериспора он сказал, что в з/п проиграл.
    Так что легко найдет себе какой-то гезтепе и будет играть в Турции спасая балбесов от понижения в классе.
    umnuy2
      umnuy2, 21.09.2020 15:57
    +2
    Так он в сборную перешёл?)))
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 21.09.2020 15:53
    +2
    George Abuladze, 21.09.2020 15:04
    Вариантов много. в Колос, Десну, Ворсклу, Мариуполь
    Мне кажется в Турции платят больше
    Newvlad
      Newvlad, 21.09.2020 15:43
    -1
    Молодец Артем! Клубы разные, а цель больше десятка лет одна
    BekXan
      BekXan, 21.09.2020 15:21
    +3
    С такой физухой и отношением тебе дорога уже в сборную закрыта.
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 21.09.2020 15:17
    +2
    Только если сборная ветеранов!
    George Abuladze
      George Abuladze, 21.09.2020 15:04
    +1
    Вариантов много. в Колос, Десну, Ворсклу, Мариуполь
    ihor7003
      ihor7003, 21.09.2020 14:58
    +4
    Возможно Десна?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.09.2020 14:54
    +7
    Суркіс просто дає змогу пересидіти в Динамо, гравцям, які грали за Динамо, час, коли вони шукають собі команду.
    Гармаш, Кравець.
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 21.09.2020 14:53
    +3
    яка саме збірна?ветеранська?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 21.09.2020 14:53
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    Alexsandr B, 21.09.2020 14:49
    Это схема походу была...отмыть бабки
    +
    ivtbox
      ivtbox, 21.09.2020 14:52
    +3
    Яка збірна... Що він несе...
    Alexsandr B
      Alexsandr B, 21.09.2020 14:49
    -2
    Это схема походу была...отмыть бабки
    jekаfunny
      jekаfunny, 21.09.2020 14:45
    +10
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи Артём !!!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 21.09.2020 14:54
    +7
    Суркіс просто дає змогу пересидіти в Динамо, гравцям, які грали за Динамо, час, коли вони шукають собі команду.
    Гармаш, Кравець.
    ihor7003
      ihor7003, 21.09.2020 14:58
    +4
    Возможно Десна?
    Shara
      Shara, 21.09.2020 16:06
    +3
    Реальный парень. Зачем банку греть, но в Динамо. Он еще поиграет!
    BekXan
      BekXan, 21.09.2020 15:21
    +3
    С такой физухой и отношением тебе дорога уже в сборную закрыта.
    Олександр Жарчинський
      Олександр Жарчинський, 21.09.2020 14:53
    +3
    яка саме збірна?ветеранська?
    ivtbox
      ivtbox, 21.09.2020 14:52
    +3
    Яка збірна... Що він несе...
    umnuy2
      umnuy2, 21.09.2020 15:57
    +2
    Так он в сборную перешёл?)))
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 21.09.2020 15:53
    +2
    George Abuladze, 21.09.2020 15:04
    Вариантов много. в Колос, Десну, Ворсклу, Мариуполь
    Мне кажется в Турции платят больше
    UKRAINE FAN
      UKRAINE FAN, 21.09.2020 15:17
    +2
    Только если сборная ветеранов!
    dd dent
      dd dent, 21.09.2020 16:28
    +1
    Доброгорский Юрий, 21.09.2020 16:25
    Не замена ли Филиппову в Десне?
    к реброву в венгрию
    Shara
      Shara, 21.09.2020 16:05
    +1
    DKTheBest2, 21.09.2020 14:54
    Суркіс просто дає змогу пересидіти в Динамо, гравцям, які грали за Динамо, час, коли вони шукають собі команду.
    Гармаш, Кравець.
    Вот, бы Зорька взяла. Или Днепр. И платить не надо.
    Sauron
      Sauron, 21.09.2020 16:01
    +1
    Андрей Овчаренко, 21.09.2020 15:53
    Мне кажется в Турции платят больше
    100%.
    Переходя в ДК из Кайсериспора он сказал, что в з/п проиграл.
    Так что легко найдет себе какой-то гезтепе и будет играть в Турции спасая балбесов от понижения в классе.
    George Abuladze
    online
      George Abuladze, 21.09.2020 15:04
    +1
    Вариантов много. в Колос, Десну, Ворсклу, Мариуполь
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 21.09.2020 16:25
    0
    Не замена ли Филиппову в Десне?
    kadaad .
      kadaad ., 21.09.2020 16:14
    0
    Я так посмотрю у этого парниши буйная фантазия по поводу сборной.
    alefteev77
    online
      alefteev77, 21.09.2020 16:07
    0
    Бельгия отличный вариант для украинцев.