В'ячеслав ШЕВЧУК: «Динамо не може грати в атакувальний футбол»

Спеціаліст прокоментував перемогу киян над АЗ в Лізі чемпіонів (2:0)

4524
5
Футбол 1/2/3. В'ячеслав Шевчук

Колишній захисник «Шахтаря» і збірної України В'ячеслав Шевчук поділився думкою про перемогу київського «Динамо» над АЗ (2:0) в поєдинку 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

«На даний момент «Динамо» не може високо пресингувати і грати в атакувальний футбол. Це розуміє Мірча Луческу. Відповідно, така тактика. «Динамо» історично грає в контратакувальний футбол, за Лобановським. Так було і в цьому матчі: Київ терпів, чекав, не давав можливості АЗ будувати швидкі атаки і розкривати фланги. У другому таймі був відмінний контрпресинг, помилка з боку АЗ, вони скористалися моментом, у Києва з'явився простір, що і привело до перемоги», — зазначив Шевчук.