Олег ВЕНГЛІНСЬКИЙ: «У Шахтаря в захисті катастрофа»

Спеціаліст вказав на слабке місце донецької команди

Олег ВЕНГЛІНСЬКИЙ: «У Шахтаря в захисті катастрофа»
© dynamo.kiev.ua. Олег Венглінський

Колишній гравець збірної України Олег Венглінський проаналізував нічию «Зорі» і «Шахтаря» (2:2) в рамках третього туру УПЛ.

«Хороший матч вийшов у Запоріжжі. Я не очікував від «Зорі» такої гри. Видно, що команда розлютилася після невдач в попередніх турах і, швидше за все, в колективі відбулася серйозна розмова. У цьому поєдинку «Зоря» нагадала саму себе в минулому сезоні. Непросто відновитися після таких кадрових втрат, коли йдуть лідери - Тимчик, Лєднєв, Чеберко і Богдан Михайличенко. Також команду підкосила історія з можливим відходом Скрипника...

В цілому, гра «Зорі» з «Шахтарем» сподобалася - за мотивацією та якістю. І це дуже добре і своєчасно, адже на носі старт в групі Ліги Європи. Не можна було «Зорі» підходити до єврокубків у розібраному стані. Тепер же бойова нічия з гірниками стане відправною точкою для хороших результатів.

«Шахтар» надломила поразка від «Інтера». Тренерський штаб ніяк не може прибрати цей негатив. До того ж вікові футболісти «гірників» не можуть поодинці витягати матчі. У минулі роки ті ж Тайсон, Марлос і Мораес могли перевернути на користь «Шахтаря» рівну гру, але зараз вони вже на подібне не здатні.

Що стосується молодих бразильців «Шахтаря», то вони ще не вийшли на високий рівень. А в захисті у гірників взагалі катастрофа! Команда дуже багато пропускає. Пара центральних захисників буквально тріщить по швах - там немає постійних поєднань, тренер весь час шукає тих, хто може закрити цю зону. Однак хочу відзначити вдалий дебют Корнієнка. Він із гри не випадав і, що важливо, не боявся приймати рішення. Хоча Корнієнко, безумовно, ще сируватий.

«Зоря» була ближчою до перемоги. Я давно не бачив такого беззубого «Шахтаря». 21 день без офіційних матчів, звичайно, може змінити гру команди не в кращий бік. Однак я не згоден з думкою, що «Шахтар» зараз втратив хід. Просто з такими гірниками можна грати...», - сказав Венглінський.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    KARABAS55
      KARABAS55, 21.09.2020 12:53
    0
    Тут всё по делу сказал, ничего лишнего. 21день без игр, и защита шас никакая.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 21.09.2020 12:20
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Слава Чебан, 21.09.2020 09:14
    человек устверждал, что лучшего игрока надо определять по системе гол + пас, что тут еще можно добавить
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 21.09.2020 12:19
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    О, этот алкаш проснулся. У тебя с башкой катастрофа.
    jekаfunny
      jekаfunny, 21.09.2020 11:54
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    VadyaMetal, 21.09.2020 11:45
    закарпатшнягой
    Тоже верно
    VadyaMetal
      VadyaMetal, 21.09.2020 11:45
    +1
    jekаfunny, 21.09.2020 11:33
    * Закарпатлохом
    закарпатшнягой
    jekаfunny
      jekаfunny, 21.09.2020 11:33
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Андрей Овчаренко, 21.09.2020 11:25
    Согласен с уважаемым Закарпатфаном, у кротов отличная защита, не надо ничего менять!
    * Закарпатлохом
    APL
    online
      APL, 21.09.2020 11:31
    +4
    Андрей Овчаренко, 21.09.2020 11:25
    Согласен с уважаемым Закарпатфаном, у кротов отличная защита, не надо ничего менять!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 21.09.2020 11:25
    +6
    Согласен с уважаемым Закарпатфаном, у кротов отличная защита, не надо ничего менять!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.09.2020 11:06
    +3
    Elblanko, 21.09.2020 11:02
    Їм ще в лч грати.
    Да, если они тем же составом будут играть, то для них будет очень плохо.
    Любой игрок один в один продавливает Матвиенко.
    Плюс нет альтернативы Степаненко вообще.
    Нет альтернативы Мораесу, Тайсону, Смешно звучит но даже Патрику.
    Elblanko
    online
      Elblanko, 21.09.2020 11:02
    +2
    Trasher311987, 21.09.2020 10:58
    Если не будет трансферов, то будет очень интересно, потому что все знают как играет Шахтер.
    Учитывая что потом будет по 2 матча в неделю, то будет решать лавка.
    Коноплянка Коваленко это не усиление.
    Стремно, потому что это игроки нац сборной.
    И эта защита уже в двух матчах 3 пропустили.
    Їм ще в лч грати.
    Elblanko
    online
      Elblanko, 21.09.2020 11:01
    +3
    ZAKARPATFAN, 21.09.2020 10:36
    Это не эксперт, а болельщик Динамо, заангажированый

    Гуморист.
    Elblanko
    online
      Elblanko, 21.09.2020 10:58
    +2
    Я думаю, і тут тимчик винен...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.09.2020 10:58
    +3
    Если не будет трансферов, то будет очень интересно, потому что все знают как играет Шахтер.
    Учитывая что потом будет по 2 матча в неделю, то будет решать лавка.
    Коноплянка Коваленко это не усиление.
    Стремно, потому что это игроки нац сборной.
    И эта защита уже в двух матчах 3 пропустили.
    jekаfunny
      jekаfunny, 21.09.2020 10:57
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Слава Чебан, 21.09.2020 09:12
    я не донецкий но такие ыкспэрты меня да, бесят
    А алкашня с клубного канальчика шахтёра , нравится ?
    dd dent
      dd dent, 21.09.2020 10:43
    +11
    ZAKARPATFAN, 21.09.2020 10:36
    Это не эксперт, а болельщик Динамо, заангажированый
    А кто тогда вся свора на футболах от грачева до леона?
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 21.09.2020 10:36
    -9
    Bolshoi, 21.09.2020 09:23
    Бля кроты, какие же вы жалкие
    Вам человек профессиональный анализ сделал, а у вас понос начался.
    Это не эксперт, а болельщик Динамо, заангажированый
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 21.09.2020 09:42
    +2
    Мають суддів...
    Bolshoi
      Bolshoi, 21.09.2020 09:23
    +6
    Бля кроты, какие же вы жалкие
    Вам человек профессиональный анализ сделал, а у вас понос начался.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 21.09.2020 09:22
    +17
    Венглинський - це просто чергова несліпа людина, яка трішечки розбирається у футболі. Те що у кротів захист - повний відстій вже навіть коти Леоненка мурчать (тільки твердолобі крото-фани це вперто не помічають. Я не говорю про адекватних вболівальників Шахтаря, а про тих, які не за донецький клуб вболівають, а срач про Динамо розводить).
    AK_228
      AK_228, 21.09.2020 09:20
    -13
    Коментар згорнуто. Показати
    Слава Чебан, 21.09.2020 08:57
    а че его не закрыли вместе с динамовским руппором?
    интервью на лавочке возле дома брали
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 21.09.2020 09:22
    +17
    Венглинський - це просто чергова несліпа людина, яка трішечки розбирається у футболі. Те що у кротів захист - повний відстій вже навіть коти Леоненка мурчать (тільки твердолобі крото-фани це вперто не помічають. Я не говорю про адекватних вболівальників Шахтаря, а про тих, які не за донецький клуб вболівають, а срач про Динамо розводить).
    J0e777
      J0e777, 21.09.2020 08:58
    +12
    Слава Чебан, 21.09.2020 08:57
    а че его не закрыли вместе с динамовским руппором?
    Днонецких это бесит?
    dd dent
      dd dent, 21.09.2020 10:43
    +11
    ZAKARPATFAN, 21.09.2020 10:36
    Это не эксперт, а болельщик Динамо, заангажированый
    А кто тогда вся свора на футболах от грачева до леона?
    jekаfunny
      jekаfunny, 21.09.2020 10:57
    +8
    Коментар згорнуто. Показати
    Слава Чебан, 21.09.2020 09:12
    я не донецкий но такие ыкспэрты меня да, бесят
    А алкашня с клубного канальчика шахтёра , нравится ?
    Bolshoi
      Bolshoi, 21.09.2020 09:16
    +7
    Всё разложил по полкам, грамотно и доступно.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 21.09.2020 11:25
    +6
    Согласен с уважаемым Закарпатфаном, у кротов отличная защита, не надо ничего менять!
    Bolshoi
      Bolshoi, 21.09.2020 09:23
    +6
    Бля кроты, какие же вы жалкие
    Вам человек профессиональный анализ сделал, а у вас понос начался.
    APL
    online
      APL, 21.09.2020 11:31
    +4
    Андрей Овчаренко, 21.09.2020 11:25
    Согласен с уважаемым Закарпатфаном, у кротов отличная защита, не надо ничего менять!
    jekаfunny
      jekаfunny, 21.09.2020 11:33
    +3
    Коментар згорнуто. Показати
    Андрей Овчаренко, 21.09.2020 11:25
    Согласен с уважаемым Закарпатфаном, у кротов отличная защита, не надо ничего менять!
    * Закарпатлохом
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.09.2020 11:06
    +3
    Elblanko, 21.09.2020 11:02
    Їм ще в лч грати.
    Да, если они тем же составом будут играть, то для них будет очень плохо.
    Любой игрок один в один продавливает Матвиенко.
    Плюс нет альтернативы Степаненко вообще.
    Нет альтернативы Мораесу, Тайсону, Смешно звучит но даже Патрику.
    Elblanko
    online
      Elblanko, 21.09.2020 11:01
    +3
    ZAKARPATFAN, 21.09.2020 10:36
    Это не эксперт, а болельщик Динамо, заангажированый

    Гуморист.
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 21.09.2020 10:58
    +3
    Если не будет трансферов, то будет очень интересно, потому что все знают как играет Шахтер.
    Учитывая что потом будет по 2 матча в неделю, то будет решать лавка.
    Коноплянка Коваленко это не усиление.
    Стремно, потому что это игроки нац сборной.
    И эта защита уже в двух матчах 3 пропустили.
    jekаfunny
      jekаfunny, 21.09.2020 11:54
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    VadyaMetal, 21.09.2020 11:45
    закарпатшнягой
    Тоже верно
    Elblanko
    online
      Elblanko, 21.09.2020 11:02
    +2
    Trasher311987, 21.09.2020 10:58
    Если не будет трансферов, то будет очень интересно, потому что все знают как играет Шахтер.
    Учитывая что потом будет по 2 матча в неделю, то будет решать лавка.
    Коноплянка Коваленко это не усиление.
    Стремно, потому что это игроки нац сборной.
    И эта защита уже в двух матчах 3 пропустили.
    Їм ще в лч грати.
    Elblanko
    online
      Elblanko, 21.09.2020 10:58
    +2
    Я думаю, і тут тимчик винен...
    Dmytro Dmytro
      Dmytro Dmytro, 21.09.2020 09:42
    +2
    Мають суддів...
    VadyaMetal
      VadyaMetal, 21.09.2020 11:45
    +1
    jekаfunny, 21.09.2020 11:33
    * Закарпатлохом
    закарпатшнягой
    KARABAS55
      KARABAS55, 21.09.2020 12:53
    0
    Тут всё по делу сказал, ничего лишнего. 21день без игр, и защита шас никакая.