Ігор СУРКІС: «Прийшов час кваліфікуватися в Лігу чемпіонів»

Президент Динамо про Лігу чемпіонів

Ігор СУРКІС: «Прийшов час кваліфікуватися в Лігу чемпіонів»
© ФК Динамо Київ

Президент київського Динамо Ігор Суркіс прокоментував клубним ЗМІ перемогу над Львовом в поєдинку 3-го туру - 3:1.

- Можливо, хлопці вже були налаштовані на Гент?

- Недавня гра з АЗ була важкою для нас, перш за все - емоційно, психологічно. Та й коли команда програє з рахунком 0:4 Колосу, на неї важко налаштуватися. Але в другому таймі вийшли футболісти, які все-таки вище рівнем і класом, грають разом не перший рік. Результат є, а з грою Містер розбереться, буде робити висновки та коректування. Сьогодні ми можемо порадіти трьом очкам. Тепер потрібно йти далі та готуватися до ігор, від яких залежить наша участь у груповому раунді Ліги чемпіонів.

- Чи можна сказати, що гра з Гентом буде однією з найважливіших на старті сезону?

- Кожна гра в кваліфікації - важлива. Прийшов час кваліфікуватися в Лігу чемпіонів. Природно, це будуть дві вирішальні гри і для Гента, і для нас. Ми не повинні ставитися до цих матчів шапкозакидацьки, потрібно налаштовуватися на важку боротьбу. Думаю, що шанси 50 на 50. Містер тільки будує команду, висуває інші вимоги, критерії ведення гри. Тому потрібно зібратися та, як і в поєдинку з АЗ, зіграти на морально-вольових якостях із першої до останньої хвилини та постаратися пройти цей бар'єр, якщо команда хоче грати на найвищому рівні - у Лізі чемпіонів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(98 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kiziak
      Kiziak, 21.09.2020 13:39
    -1
    \
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 21.09.2020 13:35
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Д. Быков, 20.09.2020 09:28
    Игорь СУРКИС: «Пришло время квалифицироваться в Лигу чемпионов». Бххахахаха димама Кипр, блять!
    Axmetov10
      Axmetov10, 20.09.2020 12:03
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    dgurkis, 20.09.2020 07:31
    Игорь, ты молодчина! Правильным путем идешь! Будь смелым и решительным! На собак не обращай внимание!
    Жена Игоря,ты уже и здесь залогинилась?
    Turnok
      Turnok, 20.09.2020 11:59
    0
    Да, пришло, тем более что со жребием свезло.
    dd dent
      dd dent, 20.09.2020 11:35
    +2
    А до этого не время было все эти годы?
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.09.2020 10:21
    -2
    Сан Саныч, 20.09.2020 10:18
    В Динамиков нет даже реального сильного лидера,все посредственные
    Это да. Усиление нужно как воздух, иначе катастрофы не миновать
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 20.09.2020 10:18
    -4
    В Динамиков нет даже реального сильного лидера,все посредственные
    Alex323
      Alex323, 20.09.2020 10:10
    +3
    Таки прийшов час « кваліфікуватися в Лігу чемпіонів»
    Nashwill
      Nashwill, 20.09.2020 10:05
    0
    stopor2016, 20.09.2020 08:31
    "Короче , Склифосовский" : да купи хоть кого-нибудь , "из гнили да из плесени бальзам извлечь пытаесси..." (с)
    за вихід у груповий турнір непогані преміальні,от за них можна буде когось і купити. головне - попасти в ЛЧ.
    Trollface
      Trollface, 20.09.2020 09:57
    +1
    Побеждать нужно. Атака есть: Родригес, Шапарь, Цыганков. Главное не делать глупых ошибок в защите.
    Д. Быков
      Д. Быков, 20.09.2020 09:28
    -6
    Игорь СУРКИС: «Пришло время квалифицироваться в Лигу чемпионов». Бххахахаха димама Кипр, блять!
    AK_228
      AK_228, 20.09.2020 09:23
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Мистер, мистер, пару канистр , послушал пистолз, сыграл в твистер
    u6464u
      u6464u, 20.09.2020 08:46
    -8
    да, шубкисы бабло зажали жмотьё,
    zahar12
      zahar12, 20.09.2020 08:39
    -4
    размечтался..де новые нормальные игроки? майбах продай -купи футболистов
    waw
      waw, 20.09.2020 08:38
    -8
    чим команда румуна краща ? нічим,а байки про незіграність,побудову команди хай розказують комусь іншому,ті самі миха ,блохін і хац тільки в профіль,пенальті + червона картка дають результат,без них - нічого не виходить
    stopor2016
      stopor2016, 20.09.2020 08:31
    -8
    "Короче , Склифосовский" : да купи хоть кого-нибудь , "из гнили да из плесени бальзам извлечь пытаесси..." (с)
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 20.09.2020 08:24
    -8
    Время придёт, когда усиление придёт. Пока не будет усиление, то будете стрелять не чаще чем палка. С такой игрой только ЛЕ.
    zakharka
      zakharka, 20.09.2020 08:09
    +1
    Игорь СУРКИС: «Пришло время квалифицироваться в Лигу чемпионов»
    1. что там делать с такой игрой от которой домашние плюются? валидольчик пить?
    2.если приобретение опыта - это когда тебя все е..бут, то зачем куда-то ехать , рядом и Коваливка и Александрия
    3.быть собственником команды не равно быть комментатором и выдавать желаемое за действительное
    Но у Суркиса видимо другие понятия , в народе их называют просто - понты!
    SportsMan
      SportsMan, 20.09.2020 07:49
    -3
    Какой, на хрен, мистер?! Зачем кротячьи прозвища использовать?
    Роман Пласконь
      Роман Пласконь, 20.09.2020 07:38
    -10
    З цими тлунками він нічого не зробить. Гент їх зробить.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 20.09.2020 07:35
    +4
    kino, 20.09.2020 07:10
    Лажа все це. Нічого він з цим набором гравців не построїть серйозного. Треба підсилення в центр, треба нападник, і бажано захисник з опитом.
    А что, Шапа с Буяльским в центре не устраивают? По-моему, достойную игру показывают.
    Alex323
      Alex323, 20.09.2020 10:10
    +3
    Таки прийшов час « кваліфікуватися в Лігу чемпіонів»
    Axmetov10
      Axmetov10, 20.09.2020 12:03
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    dgurkis, 20.09.2020 07:31
    Игорь, ты молодчина! Правильным путем идешь! Будь смелым и решительным! На собак не обращай внимание!
    Жена Игоря,ты уже и здесь залогинилась?
    dd dent
      dd dent, 20.09.2020 11:35
    +2
    А до этого не время было все эти годы?
    Trollface
      Trollface, 20.09.2020 09:57
    +1
    Побеждать нужно. Атака есть: Родригес, Шапарь, Цыганков. Главное не делать глупых ошибок в защите.
    zakharka
    online
      zakharka, 20.09.2020 08:09
    +1
    Игорь СУРКИС: «Пришло время квалифицироваться в Лигу чемпионов»
    1. что там делать с такой игрой от которой домашние плюются? валидольчик пить?
    2.если приобретение опыта - это когда тебя все е..бут, то зачем куда-то ехать , рядом и Коваливка и Александрия
    3.быть собственником команды не равно быть комментатором и выдавать желаемое за действительное
    Но у Суркиса видимо другие понятия , в народе их называют просто - понты!
    Turnok
      Turnok, 20.09.2020 11:59
    0
    Да, пришло, тем более что со жребием свезло.
    Nashwill
      Nashwill, 20.09.2020 10:05
    0
    stopor2016, 20.09.2020 08:31
    "Короче , Склифосовский" : да купи хоть кого-нибудь , "из гнили да из плесени бальзам извлечь пытаесси..." (с)
    за вихід у груповий турнір непогані преміальні,от за них можна буде когось і купити. головне - попасти в ЛЧ.
    dgurkis
      dgurkis, 20.09.2020 07:31
    0