Мірча ЛУЧЕСКУ: «Гравці Динамо заздалегідь вирішили, що вже виграли»

Наставник прокоментував складну перемогу в УПЛ

Мірча ЛУЧЕСКУ: «Гравці Динамо заздалегідь вирішили, що вже виграли»
© fcdynamo.kiev.ua

Наставник «Динамо» Київ Мірча Луческу прокоментував непросту перемогу над ФК «Львів» в матчі УПЛ з рахунком 3:1.

«Ми самі ускладнили собі гру, заздалегідь вважаючи, що вже виграли до виходу на поле. Робили дитячі помилки. Хлопці більше імпровізували, а не грали в те, про що домовлялися. Суперник був мотивованим, активно пресингував. У другому таймі гравці, які вийшли, відразу створили багато моментів біля чужих воріт».

«Молоді гравці киян? У нас багато молодих, не тільки в центрі оборони. Я про багатьох молодих говорив - Цітаішвілі, Супряга, Лєднєв. Не тільки тих, хто в обороні. Я довіряю молодим, а все інше від них залежить».

«Скоро гра з «Гентом», і це залишило відбиток, все думали про Лігу чемпіонів» - сказав Луческу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — #FootballHub

(30 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    umnuy2
      umnuy2, 20.09.2020 13:54
    0
    мирча топ
    Nashwill
      Nashwill, 20.09.2020 10:02
    0
    SportsMan, 20.09.2020 07:41
    Кротячий непоезд уверенно движется на шестом месте
    у них 2 гри в запасі,які вони благополучно куплять.
    SportsMan
      SportsMan, 20.09.2020 07:41
    0
    Олег Тимофеюк, 19.09.2020 22:10
    Твои игроки разве играть имеют? Они умеют играть исключительно поездом.
    Кротячий непоезд уверенно движется на шестом месте
    bolelschik
      bolelschik, 19.09.2020 22:54
    +2
    По-моему все идет последовательно и логично
    adidas77
      adidas77, 19.09.2020 22:17
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Frank Piter, 19.09.2020 22:15
    Как пуканы в Махеевке и Донецке разорвало. Любо дорого глянуть.
    Да у них от природы пуканы порваны, так же как и мозги!
    Frank Piter
      Frank Piter, 19.09.2020 22:15
    +13
    Как пуканы в Махеевке и Донецке разорвало. Любо дорого глянуть.
    Forever_young_12
      Forever_young_12, 19.09.2020 22:11
    -7
    Коментар згорнуто. Показати
    Дивлюсь я на небо та й думку гадаю.
    Чому я не сокiл, чому не лiтаю?
    Чому менi Боже ти крилець не дав?
    Я б землю покинув
    i в небо злiтав!
    *
    Далеко за хмари, подальше од свiту.
    Шукать собi долi, на горе - привiту.
    I ласки у зiрок, у сонця просить.
    У свiтi їх яснiм все горе втопить.
    *
    Бо долi ще змалку здаюсь я нелюбий.
    Я наймит у неї, хлопцюга приблудний.
    Чужий я у долi, чужий у людей!
    Хiба ж хто кохає нерiдних дiтей?
    Михаил Николаевич Петренко
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 19.09.2020 22:10
    -19
    Коментар згорнуто. Показати
    Твои игроки разве играть имеют? Они умеют играть исключительно поездом.
    Maks23
      Maks23, 19.09.2020 22:04
    +11
    Молодые защитники играют норм..а полузащита молодая ни о чем..
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 19.09.2020 22:04
    +19
    На 200% согласен с каждым словом. С очередной победой, Мистер!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 19.09.2020 22:04
    +19
    На 200% согласен с каждым словом. С очередной победой, Мистер!
    Frank Piter
      Frank Piter, 19.09.2020 22:15
    +13
    Как пуканы в Махеевке и Донецке разорвало. Любо дорого глянуть.
    adidas77
      adidas77, 19.09.2020 22:17
    +11
    Коментар згорнуто. Показати
    Frank Piter, 19.09.2020 22:15
    Как пуканы в Махеевке и Донецке разорвало. Любо дорого глянуть.
    Да у них от природы пуканы порваны, так же как и мозги!
    Maks23
      Maks23, 19.09.2020 22:04
    +11
    Молодые защитники играют норм..а полузащита молодая ни о чем..
    bolelschik
      bolelschik, 19.09.2020 22:54
    +2
    По-моему все идет последовательно и логично
    umnuy2
      umnuy2, 20.09.2020 13:54
    0
    мирча топ
    Nashwill
      Nashwill, 20.09.2020 10:02
    0
    SportsMan, 20.09.2020 07:41
    Кротячий непоезд уверенно движется на шестом месте
    у них 2 гри в запасі,які вони благополучно куплять.
    SportsMan
      SportsMan, 20.09.2020 07:41
    0
    Олег Тимофеюк, 19.09.2020 22:10
    Твои игроки разве играть имеют? Они умеют играть исключительно поездом.
    Кротячий непоезд уверенно движется на шестом месте