Через пандемію коронавірусу в турнірі грають тільки 5 збірних

6171
2
futsalua.org. Микола Костенко

Сьогодні, 4 вересня, в португальському Назаре збірна України з пляжного футболу в матчі Суперфіналу Євроліги 2020 програла команді Швейцарії з рахунком 2:4.

Події в матчі розгорталися дуже швидко. Вже до 8-ї хвилини команди обмінялися голами. Рахунок відкрив Глен Ходель, але за дві хвилини Олег Зборовський відновив рівновагу. З таким рахунком і завершився перший період. А ось у другому сильнішими були швейцарці. Протягом однієї хвилини Деян Станкович оформив дубль. Спочатку він відзначився зі штрафного, а потім реалізував пенальті.

На початку третьої 12-хвилинки Олег Зборовський відзначився вдруге в цьому поєдинку, точно виконавши пенальті, і повернув надію синьо-жовтим. Але більшого українська команда зробити не змогла. Деян Станкович на 35-й хвилині оформив хет-трик і підвів підсумок в цьому матчі – 4:2 на користь Швейцарії.

В іншому матчі ігрового дня Суперфіналу Євроліги Франція здолала Німеччину з рахунком 5:4.

Нагадаємо, у стартовій грі турніру підопічні Миколи Костенка переграли збірну Німеччини по пенальті (3:3, пен – 4:3).

Збірна України зберігає шанси на 3-тє місце. Для цього необхідно перемогти Францію 6 вересня.