Україна по пенальті обіграла Німеччину на старті Суперфіналу Євроліги

У турнірі, який проходить у португальському Назаре, грають 5 команд

10818
3
УАФ

У своєму першому матчі в Суперфіналі Євроліги 2020 збірна України з пляжного футболу переграла Німеччину.  У стартовому матчі із Німеччиною підопічні Миколи Костенка змушені були доводити свою перевагу в серії пенальті.

Перший період зустрічі завершився нульовою нічиєю. У другій 12-хвилинці гравці були більш результативними. Спочатку Давид Хувелер відзначився автоголом, й українці повели – 1:0. Утім, буквально за хвилину Джоша Метцлер відновив рівновагу. Але на 24-й хвилині Андрій Пашко ударом зі штрафного знову вивів синьо-жовтих уперед.

У третьому періоді на 31-й хвилині Максим Войток довів, що виконує штрафні не гірше за Пашка – 3:1. Однак на останніх хвилинах матчу суперники спромоглися не лише скоротити відставання, а й зрівняти рахунок. М'ячі забили Метцлер та Крістіан Бієрман – 3:3.

Поєдинок перейшов у овертайм, а потім і в серію пенальті. У ній сильнішими виявилися українці, які набрали перше очко в турнірній таблиці змагань, – 4:3.

Євроліга 2020. Суперфінал. 1-й тур

Україна – Німеччина – 3:3 (по пенальті – 4:3)

Голи: Хувелер,19 (автогол), Пашко, 24, Войток, 31 – Метцлер, 20, 35, Бієрман, 36.

Україна: Гладченко, Макеєв, Зборовський, Щериця, Пашко, Сабатюк, Хижняк, Войток, Сіренко, Войтенко, Заворотний.

Німеччина: Ебенер, Кніллер, Бієрман, Вайраух, Бекірі, Маркардт, Бааске, Метцлер, Базьєль, Мутулінгам, Хувелер.

У іншому матчі 1-го туру Суперфіналу Євроліги зустрічалися Португалія та Франція (7:0).