Стаховський знявся з матчу в знак протесту проти неякісного суддівства

Український тенісист припинив виступи на турнірі в Остраві

8531
14
ATP. Сергій Стаховський

Сьогодні Сергій Стаховський у другому раунді ґрунтового челленджера в Остраві в особистому розряді зустрічався з німцем Матсом Мораінгом. Матч завершився скандалом.

У четвертому геймі третього сету Мораінг в першому розіграші на своїй подачі пробив в аут, але суддя помилково зарахував очко німецькому тенісистові. В результаті той гейм Стаховський програв і потім, після довгих суперечок з суддею, знявся з матчу в знак протесту.

До того моменту українець поступався в третьому сеті з рахунком 0:4. Матч тривав 2 години і 5 хвилин.