7

В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «Луческу в моїх очах пройшов очищення»

Футбольний менеджер - про перший титул румунського фахівця біля керма «Динамо»

ФК Динамо Київ

Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло прокоментував перемогу київського «Динамо» в матчі за Суперкубок України проти «Шахтаря» (3:1).

«Почали впевнено, перші двадцять хвилин була інтенсивність, м'яч ходив, мінімум браку. Як підсумок, продавили «Шахту». За рахунку 2:0 перестали пресингувати і поступово м'яч передали під контроль «Шахтарю». Недопрацювання у відборі Де Пени, гол... і «Динамо» сіло на звичні для нас гойдалки.

Другий тайм «Шахтар» повністю домінував. Чому? «Динамо» навідріз відмовилося від високого пресингу, перейшовши в пасивну позиційну зонну оборону. «Шахтар» без проблем доставляв м'яч у фінальну третину, виводячи своїх вінгерів один в одного на флангах. Нам пощастило, нас пробачили.

Трофей вдома, чому я дуже радий. Луческу в моїх очах пройшов очищення. Як тренер, він профі...», - написав Заховайло у фейсбуці.