Андрій СТОЛЯРЧУК: «Хотілося, щоб в матчі ПСЖ і Баварії було продовження»

Коментатор – про фінал Ліги чемпіонів

926
0
Футбол 1/2/3. Андрій Столярчук

Коментатор телеканалів «Футбол 1/2/3» Андрій Столярчук підбив підсумок фінального матчу Ліги чемпіонів між ПСЖ і «Баварією» (0:1).

«Мені поєдинок дуже сподобався. Іскра відчувалася протягом всього матчу. Однак хотілося, щоб було продовження. В кінці матчу вболівав за ПСЖ, тому що цікаве протистояння рівних команд.

Рівний двобій рівних можливостей. У першому таймі ПСЖ більше домінував, команда створила більше моментів.

Що не сподобалося? ПСЖ мені нагадав Інтер, коли команді необхідно було забивати. В кінці матчу не вистачило якісного ривка. Не було обдуманих дій. Пригадується тільки передача Ді Марії та момент Маркіньоса. Це все, що створила команда за фінальні 20 хвилин матчу.

Поєдинок мені дуже сподобався. Цей матч виправдав статус фіналу Ліги чемпіонів. Виграла найсильніша команда цього сезону», — підсумував Столярчук.