КЛИМОВСЬКИЙ: «3-й гол надломив Олімпік. А після 4-го взяття опустили руки»

Наставник донецької команди прокоментував поразку від «Динамо»

824
0
ФК Олімпік Донецьк. Ігор Климовський

Наставник «Олімпіка» Ігор Климовський прокоментував поразку його команди в поєдинку 1-го туру УПЛ з «Динамо» (1:4):

«Дуже багато пропускаємо. Вже на 5-й хвилині нам забивають гол, потім відразу другий. Після того як ми скоротили розрив у рахунку, гра змінилася. Ми почали контролювати м'яч, створювати моменти.

У перерві ми з хлопцями розібрали ситуації, де ми діяли неправильно, і другу половину зустрічі теж почали непогано, але третій гол, на жаль, нас надломив. Ми опустили руки. А четверте взяття воріт від суперника нас добило. У нас є травмовані хлопці. Сьогодні не міг допомогти нам капітан команди.

Тритижнева перерва в чемпіонаті, яка буде, безумовно, піде нам на користь. Ми чекаємо приїзду декількох футболістів, які повинні нас підсилити. В основному це іноземці. Вінгер, нападник, опорний півзахисник. Треба додавати, щоб бути більш конкурентоспроможними».