Футболісти «Баварії» забили 24 м'ячі на двох у Лізі чемпіонів

7941
0
ФК Баварія Мюнхен. Серж Гнабрі

Роберт Левандовськи і Серж Гнабрі в поточному сезоні Ліги чемпіонів нестримні. У переможному матчі проти «Ліона» (3:0) у півфіналі турніру обидва футболісти записали на свій рахунок всі голи і таким чином внесли вирішальний внесок у вихід команди до фіналу.

У першому таймі Серж Гнабрі оформив дубль, забивши на 18-й і 33-й хвилинах, і таким чином вивів команду на успішну стежку, а на 88-й хвилині Левандовськи поставив крапку в протистоянні.

На рахунку вінгера тепер 9 голів у поточному розіграші, у Левандовськи — 15. Із 24 голами на рахунку Левандовськи та Гнабрі стали найнебезпечнішим дуетом в історії Ліги чемпіонів. Попередній рекорд належав Кріштіану Роналду (17) і Гарету Бейлу (6), які забили в цілому 23 м'ячі в сезоні 2013/2014. У зв'язки Гнабрі/Левандовськи залишається ще один матч, щоб поліпшити рекорд — у неділю «Баварія» у фіналі Ліги чемпіонів зіграє з ПСЖ.