Найкращий бомбардир Білорусі відмовився виступати за збірну через Лукашенка

Ілля Шкурін чекає змін і поставив ультиматум

Найкращий бомбардир Білорусі відмовився виступати за збірну через Лукашенка
© Instagram

20-річний форвард Ілля Шкурін, який за підсумками сезону 2019 року забив 19 м'ячів у Вищій лізі і тим самим став найкращим бомбардиром чемпіонату Білорусі, відмовився виступати за свою національну команду.

«Про потрапляння в розширений список збірної країни знову дізнаюся через соціальні мережі, тому свою відповідь пишу також тут. Представляти інтереси національної команди я відмовляюся до тих пір, поки діє режим Лукашенка. Живе Білорусь», - написав Шкурін в Instagram.

У січні 2020 року Шкурін перейшов з білоруського «Динамо-Брест», за який виступають українці Артем Мілевський, Олександр Нойок та Євген Хачеріді, в російський ЦСКА Москва за 500 тисяч євро.

Читайте також: «Зупиніть насильство!». Домрачева звернулася до ОМОНу Білорусі

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 15.08.2020 21:39
    +3
    Усатый будет зубами держаться за кресло.
    Нужно успеть сынишку воспитать новым правителем, как в Сев. Корее.
    Zoidberg
      Zoidberg, 15.08.2020 15:33
    +4
    Белорусы не против России или за евроинтеграцию. Они хотят убрать старого маразматика с расстройством личности, только и всего.
    Oleksandr Melnychuk
      Oleksandr Melnychuk, 15.08.2020 15:25
    -1
    euro2012_za_2012euro, 15.08.2020 13:08
    пока действует режим Лукашенко - Жыве Беларусь.
    Мало хто це розуміє(
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 15.08.2020 14:45
    0
    Правильно! Пока Путин будет управлять напрямую - отказываюсь! Россия же его не как не смущает, только полоумный старик
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.08.2020 14:38
    +1
    Спорт вньє палітікі...?))
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 15.08.2020 13:35
    +12
    umnuy2, 15.08.2020 13:19
    Герой из Москвы вякать
    Он герой, а ты дерьмо
    umnuy2
    online
      umnuy2, 15.08.2020 13:19
    -17
    Герой из Москвы вякать
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 15.08.2020 13:08
    -7
    пока действует режим Лукашенко - Жыве Беларусь.
    Алексей Ильин
      Алексей Ильин, 15.08.2020 13:35
    +12
    umnuy2, 15.08.2020 13:19
    Герой из Москвы вякать
    Он герой, а ты дерьмо
    Zoidberg
      Zoidberg, 15.08.2020 15:33
    +4
    Белорусы не против России или за евроинтеграцию. Они хотят убрать старого маразматика с расстройством личности, только и всего.
    Comrade Me
    online
      Comrade Me, 15.08.2020 21:39
    +3
    Усатый будет зубами держаться за кресло.
    Нужно успеть сынишку воспитать новым правителем, как в Сев. Корее.
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 15.08.2020 14:38
    +1
    Спорт вньє палітікі...?))
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 15.08.2020 14:45
    0
    Правильно! Пока Путин будет управлять напрямую - отказываюсь! Россия же его не как не смущает, только полоумный старик