Треба битися за партнера! Луческу виступив у Динамо з мотиваційною промовою

Наставник столичної команди навів гравцям приклад – перемогу РБ «Лейпциг»

Треба битися за партнера! Луческу виступив у Динамо з мотиваційною промовою
© ФК Динамо Київ. Мірча Луческу

У четвер, 14 серпня, перед вечірнім тренуванням у київського «Динамо» не було теоретичного заняття в класі. Замість цього Мірча Луческу зібрав команду у кромки поля, де не просто дав установку, а виступив із довгою мотиваційною промовою.

Спершу Містер нагадав команді, що до початку нового сезону залишився всього тиждень, і що зараз треба відкинути все другорядне і сконцентруватися на підготовці до майбутнього матчу. Тренер похвалив гравців за те, що вони тренувалися добре протягом минулого відрізка київських зборів і вже набрали хорошу фізичну форму. Однак над багатьма ігровими елементами ще належить багато працювати, довести базові рухи, яких вимагає тренерський штаб, до автоматизму.

Луческу зазначив: «Найгірший фактор – це байдужість! «Я цього не приймаю. Втратив м'яч або віддав пас і зупинився. Ні! Завжди потрібно боротися до кінця, наскільки вистачить сил.

Важливі фактори – самовіддача і самопожертва. Не тільки заради себе, а й заради партнерів. Ви формуєте колектив команди. Якщо ви будете один за одного битися, то в команді буде все добре».

Також Містер навів хлопцям свіжий приклад – перемогу в матчі Ліги чемпіонів РБ «Лейпциг», який не вважався фаворитом до зустрічі:

«Немає межі досконалості. Навіть найкращим, екстраординарним футболістам є до чого прагнути. А коли футболіст приходить до думки, що він уже всього досяг і у нього все є, то він як гравець уже мертвий.

Ви бачили, як вчора билися молоді хлопці з «Лейпцига», як вони рухалися на полі, з яким ентузіазмом грали. Вони живуть футболом. І ви повинні жити футболом. Давайте прокидатися, давайте наблизимося до сучасного європейського футболу!»

Також тренер окреслив, над якими аспектами необхідно працювати саме зараз, у чому вдосконалюватися, а в кінці своєї промови розповів про план на вечірню тренувальну сесію.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(38 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    polesse2000
      polesse2000, 15.08.2020 18:35
    0
    Давайте больше не будем вспоминать этих физруков бульбаша и миху. Перевернем страницу , забудем как страшный сон. С надеждой что в этом сезоне появится игра.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 15.08.2020 13:27
    0
    За такие деньги и не выкладываться,это уже диагноз.
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 15.08.2020 11:04
    +5
    Да, ни Хацкевич, ни Михайличенко так сказать не смогли бы. Это просто другой уровень понимания футбола. И другой уровень требований к футболистам.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 15.08.2020 10:57
    +1
    Женя Матийчук, 15.08.2020 10:47
    ці телята....ой, сорі...ці динамівці, особливо ті шо по старше 100% поки Мірча розказував дивилися на нього з відкритим ротом і кліпали очима...тіпа не могли поняти шо це за пургу цей дід мочить...наверно він нас підстьобує або нам втірае якусь ліпу.
    да не, наверное они в инстаграм залипали и фотки с телочками выкладывали
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 15.08.2020 10:47
    +2
    u6464u, 15.08.2020 08:23
    не знаю получится ли мистеру достучаться до этих лоботрясов испорченных суркисами деньгами,покупками игр.сюсюканьем с ними , тяжко будет Луческу,команду разбаловали до крайности.
    ці телята....ой, сорі...ці динамівці, особливо ті шо по старше 100% поки Мірча розказував дивилися на нього з відкритим ротом і кліпали очима...тіпа не могли поняти шо це за пургу цей дід мочить...наверно він нас підстьобує або нам втірае якусь ліпу.
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 15.08.2020 09:26
    -1
    u6464u, 15.08.2020 08:23
    не знаю получится ли мистеру достучаться до этих лоботрясов испорченных суркисами деньгами,покупками игр.сюсюканьем с ними , тяжко будет Луческу,команду разбаловали до крайности.
    Аппетит приходит во время еды. Если пойдут результаты, то должны втянуться.
    u6464u
    online
      u6464u, 15.08.2020 08:23
    +7
    не знаю получится ли мистеру достучаться до этих лоботрясов испорченных суркисами деньгами,покупками игр.сюсюканьем с ними , тяжко будет Луческу,команду разбаловали до крайности.
    u6464u
    online
      u6464u, 15.08.2020 08:23
    +7
    не знаю получится ли мистеру достучаться до этих лоботрясов испорченных суркисами деньгами,покупками игр.сюсюканьем с ними , тяжко будет Луческу,команду разбаловали до крайности.
    Александр Домащенко
      Александр Домащенко, 15.08.2020 11:04
    +5
    Да, ни Хацкевич, ни Михайличенко так сказать не смогли бы. Это просто другой уровень понимания футбола. И другой уровень требований к футболистам.
    Женя Матийчук
    online
      Женя Матийчук, 15.08.2020 10:47
    +2
    u6464u, 15.08.2020 08:23
    не знаю получится ли мистеру достучаться до этих лоботрясов испорченных суркисами деньгами,покупками игр.сюсюканьем с ними , тяжко будет Луческу,команду разбаловали до крайности.
    ці телята....ой, сорі...ці динамівці, особливо ті шо по старше 100% поки Мірча розказував дивилися на нього з відкритим ротом і кліпали очима...тіпа не могли поняти шо це за пургу цей дід мочить...наверно він нас підстьобує або нам втірае якусь ліпу.
    Yura Юрий
    online
      Yura Юрий, 15.08.2020 10:57
    +1
    Женя Матийчук, 15.08.2020 10:47
    ці телята....ой, сорі...ці динамівці, особливо ті шо по старше 100% поки Мірча розказував дивилися на нього з відкритим ротом і кліпали очима...тіпа не могли поняти шо це за пургу цей дід мочить...наверно він нас підстьобує або нам втірае якусь ліпу.
    да не, наверное они в инстаграм залипали и фотки с телочками выкладывали
    polesse2000
      polesse2000, 15.08.2020 18:35
    0
    Давайте больше не будем вспоминать этих физруков бульбаша и миху. Перевернем страницу , забудем как страшный сон. С надеждой что в этом сезоне появится игра.
    umnuy2
    online
      umnuy2, 15.08.2020 13:27
    0
    За такие деньги и не выкладываться,это уже диагноз.