ФОТО. Гармаш повернувся і розпочав жартувати. Як Динамо тренується на базі

Готуючись до сезону, «біло-сині» проводять по два тренування

ФОТО. Гармаш повернувся і розпочав жартувати. Як Динамо тренується на базі
© ФК Динамо Київ

Київське «Динамо» продовжує готуватися до сезону на своїй клубній базі. Команда проводить по два тренування на полі, так само багато часу приділяється теорії.

Рівно тиждень залишається до старту сезону 2020/21 в Україні. Для «Динамо» сезон розпочнеться матчем проти «Олімпіка», через кілька днів після якого відбудеться поєдинок за трофей – Суперкубок України.

На занятті 14 серпня після розминки розпочалася основна робота. Тренування переважно була присвячена ігровим аспектам – утримування м'яча, відпрацювання передач. Спершу гравці відпрацьовували цей елемент в квадратах, а потім на великому полі, правда, меншим за шириною в порівнянні зі стандартним.

У загальній групі займався Денис Гармаш, який повернувся з оренди. Останні півсезону Денис провів у турецькому «Різеспорі». Його повернення радісно сприйняли партнери по команді, з якими Денис після тренування, в звичній для себе манері, встиг перекинутися парою жартів.

Заняття традиційно завершився серією ударів по воротах з-за меж штрафного майданчика, де у всій красі себе проявили динамівські голкіпери, виконавши кілька ефектних сейвів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(24 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.08.2020 14:40
    0
    Maslyaspor, 15.08.2020 09:32
    100% хто-хто а він завжди йшов до кінця і боровся. У молоді є чому в нього вчитись. З Гармашем на полі впевнений такого би виступу в ЛЄ не було.
    Еще би Милю вернуть! Ото торпеда нереальная!
    jwls1914
      jwls1914, 15.08.2020 12:53
    0
    І вже всі забули про його червоні картки кожного матчу?
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 15.08.2020 09:32
    +3
    Viktor Kovtun, 15.08.2020 09:07
    Гармаш боец, Луческу он нужен.
    100% хто-хто а він завжди йшов до кінця і боровся. У молоді є чому в нього вчитись. З Гармашем на полі впевнений такого би виступу в ЛЄ не було.
    Viktor Kovtun
      Viktor Kovtun, 15.08.2020 09:07
    +5
    Гармаш боец, Луческу он нужен.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 15.08.2020 08:47
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Александр Жаирс, 15.08.2020 08:45
    В Днепр-1.Зозуля есть одним из основателей этой команды.
    Правильно Зозуля - 1.
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 15.08.2020 08:45
    +1
    dgurkis, 15.08.2020 08:19
    Гармаш, ура! Люблю неравнодушных, пусть и шизанутых! Еще бы Зозулю вернуть!
    В Днепр-1.Зозуля есть одним из основателей этой команды.
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 15.08.2020 08:28
    -2
    Коментар згорнуто. Показати
    Надо вернуть Хачериди, и тогда в каждой игре по красной карточке от монзулей.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.08.2020 08:19
    +3
    Гармаш, ура! Люблю неравнодушных, пусть и шизанутых! Еще бы Зозулю вернуть!
    Viktor Kovtun
      Viktor Kovtun, 15.08.2020 09:07
    +5
    Гармаш боец, Луческу он нужен.
    Maslyaspor
    online
      Maslyaspor, 15.08.2020 09:32
    +3
    Viktor Kovtun, 15.08.2020 09:07
    Гармаш боец, Луческу он нужен.
    100% хто-хто а він завжди йшов до кінця і боровся. У молоді є чому в нього вчитись. З Гармашем на полі впевнений такого би виступу в ЛЄ не було.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.08.2020 08:19
    +3
    Гармаш, ура! Люблю неравнодушных, пусть и шизанутых! Еще бы Зозулю вернуть!
    Александр Жаирс
      Александр Жаирс, 15.08.2020 08:45
    +1
    dgurkis, 15.08.2020 08:19
    Гармаш, ура! Люблю неравнодушных, пусть и шизанутых! Еще бы Зозулю вернуть!
    В Днепр-1.Зозуля есть одним из основателей этой команды.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 15.08.2020 14:40
    0
    Maslyaspor, 15.08.2020 09:32
    100% хто-хто а він завжди йшов до кінця і боровся. У молоді є чому в нього вчитись. З Гармашем на полі впевнений такого би виступу в ЛЄ не було.
    Еще би Милю вернуть! Ото торпеда нереальная!
    jwls1914
      jwls1914, 15.08.2020 12:53
    0
    І вже всі забули про його червоні картки кожного матчу?