ОФІЦІЙНО: Вілліан — гравець Арсенала

Бразильський вінгер підписав трирічний контракт із лондонським клубом

ОФІЦІЙНО: Вілліан — гравець Арсенала
© ФК Арсенал Лондон. Вілліан

32-річний бразильський вінгер Вілліан підписав контракт із лондонським «Арсеналом». Вілліан перейшов в «Арсенал» у якості вільного агента. Угода розрахована на три роки.

З літа 2013-го року Вілліан захищав кольори лондонського «Челсі». Минулого сезону бразилець провів за «синіх» 47 матчів у всіх турнірах, де забив 11 м'ячів і віддав 9 результативних передач.

В активі Вілліана 69 матчів у складі збірної Бразилії, де він забив 9 м'ячів.

З літа 2007-го по зиму 2013-го року року Вілліан виступав за донецький «Шахтар», звідки перебрався в «Анжі».

Орієнтовна вартість футболіста складає €22,5 мільйони.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Арсенал Лондон

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    tima fialko
    online
      tima fialko, 15.08.2020 07:53
    +1
    Не на рік,а на три.Значить цінують.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 14.08.2020 21:52
    +2
    Evgene Boykinyuk, 14.08.2020 12:35
    виллиана никто не хотел покупать из топ-клубов, а за бесплатно это уже хороший игрок.
    Потому что и стоил он хорошо, и контракт ему нужно было предлагать (с окладом) - тоже солидный. Мало кто в нынешней ситуации такое мог, а кто и мог - не хотел...
    Сан Саныч
    online
      Сан Саныч, 14.08.2020 17:32
    -1
    А Динамо чё? Не потянуло трансфер? )))
    El_Maestro
    online
      El_Maestro, 14.08.2020 16:55
    +1
    Diego Armando, 14.08.2020 15:13
    В тамому віці, красень!
    Арсенал служить продовження кар'єри гравцям Челсі))
    Согласен) Непонятно кто еще ПЕНСИОНЕРЫ!)))))
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 14.08.2020 15:58
    -3
    Николай Власов, 14.08.2020 15:39
    ВИЛИАН ЖИЛАЮ ТЕБЕ УДАЧИ В НОВОМ КЛУБЕ
    Ну раз "жИлаеш", то це теж непогано.
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 14.08.2020 15:39
    +9
    ВИЛИАН ЖИЛАЮ ТЕБЕ УДАЧИ В НОВОМ КЛУБЕ
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 14.08.2020 15:13
    +8
    В тамому віці, красень!
    Арсенал служить продовження кар'єри гравцям Челсі))
    Evil
    online
      Evil, 14.08.2020 14:20
    -7
    jekаfunny, 14.08.2020 14:13
    Закарпатлох у тебя в стуле вмонтированы иголки , и если ты хотя бы час не упоминаешь Динамо они вылазят из сидения ?
    Бурбас « Пилу» посмотрел и решил приговору вас стимулировать к работе ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 14.08.2020 14:19
    -12
    Закарпатлох , ты лучше на вопрос ответь , чем минуса со своих 10 аккаунтов лепить
    Что про иголки я прав оказался ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 14.08.2020 14:15
    -7
    ZAKARPATFAN, 14.08.2020 13:52
    Фактично така сама ситуація, як з переходом Мораеса в Шахту. Але в Англії нема північних сов, тому все тихо і цивілізовано.
    Виллиан врал руководству и партнёрам по Челси что никуда не уйдёт , предварительно подписав контракт с Арсеналом ??
    А можно пруфы этим твоим словам ?
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 14.08.2020 14:13
    -8
    ZAKARPATFAN, 14.08.2020 12:53
    Болельщики Динамо бы писали:" в стан конкурента, как же так, аяяяй"
    Закарпатлох у тебя в стуле вмонтированы иголки , и если ты хотя бы час не упоминаешь Динамо они вылазят из сидения ?
    Бурбас « Пилу» посмотрел и решил приговору вас стимулировать к работе ?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 14.08.2020 14:11
    -3
    Evil, 14.08.2020 14:03
    Шо ты хочешь от ишака-аутиста из закарпатского аула?
    Він пише по-срузьки, а це скоріше вказує на то, що він міський. В Закарпатській області міські розмовляють на гайнальсько-срузьському суржику і гадають, що це підкреслює їх цивілізованість.
    Тільки ніяк до них не дійде, що "пак айно" і "ко тя бив","біглязь" і "реклик з пачмагами"
    коли вже розмовляєш на срузькому вживати не треба.
    Evil
    online
      Evil, 14.08.2020 14:03
    -10
    DKTheBest2, 14.08.2020 14:02
    Ти зачепив Динамо без всяких підстав і хочеш когось вчити цівілізованості?
    Шо ты хочешь от ишака-аутиста из закарпатского аула?
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 14.08.2020 14:02
    -16
    ZAKARPATFAN, 14.08.2020 13:52
    Фактично така сама ситуація, як з переходом Мораеса в Шахту. Але в Англії нема північних сов, тому все тихо і цивілізовано.
    при чем тут мораес,черт ты "беззубый"?
    вот если бы он перешел из Тоттенхема в Арсенал-вот это было "як переход мораеса" ,так как «Арсенал» против «Тоттенхэма» (Дерби Северного Лондона) и там болельщики не переваривают друг друга,как и клубы и игроки!
    Evil
    online
      Evil, 14.08.2020 14:02
    -13
    ZAKARPATFAN, 14.08.2020 13:57
    До чого, до чого, бо треба спокійніше ставитися до переходу своїх гравців в Шахтар, а не кидатися руланами туалетного паперу. Вчіться цивілозаваності та респекту
    Я повторяю вопрос горшок ты с ушами к чему тут Динамо? Или ты хочешь сказать что в Англии есть аналы футбол раз два тры которые со своими пропагандонами алкашами выливают тонны грязи на неугодных? Ты ж смотри дракон с жёлтой струёй ответка всегда будет это тебе не Англия
    Ukrainian_football
      Ukrainian_football, 14.08.2020 14:02
    +18
    Один из лучших игроков Шахтера. Хороший игрок.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 14.08.2020 14:02
    -3
    ZAKARPATFAN, 14.08.2020 13:57
    До чого, до чого, бо треба спокійніше ставитися до переходу своїх гравців в Шахтар, а не кидатися руланами туалетного паперу. Вчіться цивілозаваності та респекту
    Ти зачепив Динамо без всяких підстав і хочеш когось вчити цівілізованості?
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 14.08.2020 13:58
    -13
    ZAKARPATFAN, 14.08.2020 13:48
    Як якого, а чи Челсі та Арсенал не з однієї ліги та чемпіонату команди, які конкурують між собою за найвищі місця? Смекалку включай деколи, якщо є
    "беззубый" о какой конкуренции "тякі конкурують між собою за найвищі місця?"ты высрало?
    если Челси -4 место в этом чемпионате,а Арсенал-8 место?
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 14.08.2020 13:57
    +9
    DKTheBest2, 14.08.2020 13:52
    Філософія. Арсенал не конкурент Челсі вже надцять років. І Динамо, до речі, тут зовсім ні до чого.
    До чого, до чого, бо треба спокійніше ставитися до переходу своїх гравців в Шахтар, а не кидатися руланами туалетного паперу. Вчіться цивілозаваності та респекту
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 14.08.2020 13:52
    -7
    ZAKARPATFAN, 14.08.2020 13:48
    Як якого, а чи Челсі та Арсенал не з однієї ліги та чемпіонату команди, які конкурують між собою за найвищі місця? Смекалку включай деколи, якщо є
    Філософія. Арсенал не конкурент Челсі вже надцять років. І Динамо, до речі, тут зовсім ні до чого.
    Ukrainian_football
      Ukrainian_football, 14.08.2020 14:02
    +18
    Один из лучших игроков Шахтера. Хороший игрок.
    pike1
    online
      pike1, 14.08.2020 13:27
    +13
    22,5 ляма в 32 года, очень неплохая сумма, ценят его в европе, молодец парень
    Igor Krasnenko
      Igor Krasnenko, 14.08.2020 13:06
    +11
    Иван Грозный, 14.08.2020 12:48
    ну все по накатанной,пошел по рукам,мхитарян-2)))
    У 32 года это лучший исход событий для него
    dd dent
    online
      dd dent, 14.08.2020 13:29
    +10
    В арс в принципе может и потянет ещё пару сезонов, повезло им на шару относительно получить бразил такого уровня
    Николай Власов
    online
      Николай Власов, 14.08.2020 15:39
    +9
    ВИЛИАН ЖИЛАЮ ТЕБЕ УДАЧИ В НОВОМ КЛУБЕ
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 14.08.2020 13:57
    +9
    DKTheBest2, 14.08.2020 13:52
    Філософія. Арсенал не конкурент Челсі вже надцять років. І Динамо, до речі, тут зовсім ні до чого.
    До чого, до чого, бо треба спокійніше ставитися до переходу своїх гравців в Шахтар, а не кидатися руланами туалетного паперу. Вчіться цивілозаваності та респекту
    sanchos78
      sanchos78, 14.08.2020 13:17
    +9
    Круть.
    Diego Armando
    online
      Diego Armando, 14.08.2020 15:13
    +8
    В тамому віці, красень!
    Арсенал служить продовження кар'єри гравцям Челсі))
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 14.08.2020 12:33
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    хотелось бы видеть пару дуглас коста и виллиан
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 14.08.2020 12:35
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    umnuy2, 14.08.2020 12:27
    Не только в Динамо тупят отпуская виду свободным или шахтере отпуская Бернарда.
    Челси тоже
    виллиана никто не хотел покупать из топ-клубов, а за бесплатно это уже хороший игрок.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 14.08.2020 12:42
    +5
    Коментар згорнуто. Показати
    Evgene Boykinyuk, 14.08.2020 12:33
    хотелось бы видеть пару дуглас коста и виллиан
    Эх, какое было время, ностальгия. Ну ничего, у нас сейчас подрастает не менее сильное поколение, если ещё не сильнее.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 14.08.2020 12:29
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    Удачи, Вилли!
    umnuy2
    online
      umnuy2, 14.08.2020 12:27
    +3
    Не только в Динамо тупят отпуская виду свободным или шахтере отпуская Бернарда.
    Челси тоже
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 14.08.2020 21:52
    +2
    Evgene Boykinyuk, 14.08.2020 12:35
    виллиана никто не хотел покупать из топ-клубов, а за бесплатно это уже хороший игрок.
    Потому что и стоил он хорошо, и контракт ему нужно было предлагать (с окладом) - тоже солидный. Мало кто в нынешней ситуации такое мог, а кто и мог - не хотел...
    Den4ik123
      Den4ik123, 14.08.2020 12:58
    +2
    Зрада!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 15.08.2020 07:53
    +1
    Не на рік,а на три.Значить цінують.
    El_Maestro
    online
      El_Maestro, 14.08.2020 16:55
    +1
    Diego Armando, 14.08.2020 15:13
    В тамому віці, красень!
    Арсенал служить продовження кар'єри гравцям Челсі))
    Согласен) Непонятно кто еще ПЕНСИОНЕРЫ!)))))