ФРАНКОВ: «Старт в 1/4 фіналу Кубка України - ініціатива Шахтаря»

Фахівець розповів, чому грандам зробили таку поблажку

ФРАНКОВ: «Старт в 1/4 фіналу Кубка України - ініціатива Шахтаря»
© Sport.ua. Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков пояснив, чому донецький «Шахтар» і київське «Динамо» в наступному сезоні будуть стартувати з 1/4 фіналу розіграшу Кубка України.
 
«Довелось чути, що ініціатива такого собі гоп-стопу (у Англії, наприклад, навіть зараз клуби АПЛ заходять в 1/32 фіналу) йшла від «Шахтаря», який остаточно втомився від України. Відмовити не могли – «Шахтар» же, будь-які інші міркування тут не мають значення. «Динамо», своєчасно дізнавшись про такий бічний штрек, вагомо промовило: «А ми що, гірші?!» і приєдналося. Відмовити не могли, хоча вже з іншої причини ...
 
У підсумку – радість тренера: дивний скорочений сезон розвантажений максимально. З цього боку – зрозуміло, можна не пояснювати. З іншого – вибачте, самі розумієте, як виглядає в таких умовах турнір на ймення Кубок України», – написав Франков в своєму телеграм-каналі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(17 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 21:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    AK_228, 13.08.2020 21:16
    Не скули животное, все правильно они сделали
    Да он всегда скулит, ему всегда что-то не нравится, видать шуб мало, хочет ещё.
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 13.08.2020 21:23
    -1
    euro2012_za_2012euro, 13.08.2020 19:58
    Очередной заговор раскрыт.
    Напомним ранее был раскрыт заговор в первой лиге в пользу Агробизнеса и Волыни.
    И все благодаря инсайдеру Франкову.
    и как видим из того что предсказал нытик ниче не сбылось
    AK_228
    online
      AK_228, 13.08.2020 21:16
    -1
    Не скули животное, все правильно они сделали
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 13.08.2020 20:58
    +2
    Специалист рассказал, почему грандам сделали такую поблажку...
    Чогт кагтавий - власник сайту???
    Скинемося громадою офтальмологу на операцію та логопеду на роботу АГтьому
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 13.08.2020 20:58
    -1
    Специалист рассказал, почему грандам сделали такую поблажку...
    Чогт кагтавий - власник сайту???
    Скинемося громадою офтальмологу на операцію та логопеду на роботу АГтьому
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 13.08.2020 19:58
    +2
    Очередной заговор раскрыт.
    Напомним ранее был раскрыт заговор в первой лиге в пользу Агробизнеса и Волыни.
    И все благодаря инсайдеру Франкову.
    ares10
      ares10, 13.08.2020 19:39
    +6
    тоді вже і Зоря і Десна теж із чвертфіналу. Бо розрив між ними і Динамо зовсім невеликий, куди менше ніж Динамо і Шахтарем. Динамо аж ніяк не другий лідер а просто трохи краща команда із тих хто боровся за 2 місце.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 13.08.2020 19:34
    +5
    Ну да) Так напиши прямо: Шахтёр и Динамо - позорники и нытики!
    Даже если все написанное правда, то Динамо ничем не лучше тут выглядит. Неудачная попытка, Артём)
    umnuy2
    online
      umnuy2, 13.08.2020 19:28
    -8
    Пусть все с 1/4 начнут)))
    А Артем уже до тал своими высерами.Бред несёт вечно
    ares10
      ares10, 13.08.2020 19:39
    +6
    тоді вже і Зоря і Десна теж із чвертфіналу. Бо розрив між ними і Динамо зовсім невеликий, куди менше ніж Динамо і Шахтарем. Динамо аж ніяк не другий лідер а просто трохи краща команда із тих хто боровся за 2 місце.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 13.08.2020 19:34
    +5
    Ну да) Так напиши прямо: Шахтёр и Динамо - позорники и нытики!
    Даже если все написанное правда, то Динамо ничем не лучше тут выглядит. Неудачная попытка, Артём)
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 13.08.2020 20:58
    +2
    Специалист рассказал, почему грандам сделали такую поблажку...
    Чогт кагтавий - власник сайту???
    Скинемося громадою офтальмологу на операцію та логопеду на роботу АГтьому
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 13.08.2020 19:58
    +2
    Очередной заговор раскрыт.
    Напомним ранее был раскрыт заговор в первой лиге в пользу Агробизнеса и Волыни.
    И все благодаря инсайдеру Франкову.
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 21:55
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    AK_228, 13.08.2020 21:16
    Не скули животное, все правильно они сделали
    Да он всегда скулит, ему всегда что-то не нравится, видать шуб мало, хочет ещё.