ЛУЧЕСКУ: «Зараз Шахтар складно обіграти. Інтеру буде непросто»

Румунський тренер очікує цікавого поєдинку в 1/2 фіналу Ліги Європи

ЛУЧЕСКУ: «Зараз Шахтар складно обіграти. Інтеру буде непросто»
© ФК Динамо. Мірча Луческу

Головний тренер київського «Динамо» Мірча Луческу прокоментував майбутню дуель своїх колишніх команд - «Шахтаря» та «Інтера» - в півфіналі Ліги Європи-2019/20.

Про матч в цілому: «Зараз «Шахтар» складно обіграти, вони вийшли на відмінну організацію гри. У їхньому складі дуже технічні футболісти, а тому «Інтеру» буде непросто. Забрати м'яч у «гірників» дуже складно, тому я очікую на дуже цікаву гру. «Шахтар» вміє і любить контролювати гру, а «Інтер» відрізняється прекрасною організацією. Ми створили в «Шахтарі» дуже важливу систему з українцями в обороні і бразильцями в атаці, щоб вони могли показувати свої найкращі технічні якості. Заслуга в цьому належить президенту клубу, адже він створив те, що тепер «змушує» різних тренерів адаптуватися до системи «Шахтаря», а не навпаки».

Про слабкі сторони «Шахтаря»: «На даний момент «Шахтар» найсильніша команда України. «Інтеру», ймовірно, доведеться пожертвувати гравцями атаки. Важливо зберігати організацію гри, про що просить Конте. Це може мати вирішальне значення, як і управління темпом матчу».

Про найнебезпечнішого гравця «Шахтаря»: «Це Алан Патрік. За останній час він значно виріс. З роками він поліпшив свою гру і зумів краще інтегруватися в систему «Шахтаря», а тому сьогодні є ключовою фігурою в півзахисті. Також виняткова особистість Марлоса, як і бомбардира Жуніора Мораеса. Не варто забувати і про Коваленка».

Про гру воротаря: «Пятов - дуже досвідчений гравець. Він пропустив багато важливих м'ячів, але я не можу сказати, що він - слабка ланка в цій команді. В останні роки він був важливим футболістом, він буде керувати діями оборони».

Нагадаємо, Мірча Луческу в якості тренера попрацював і з «Інтером» (в сезоні-1998/99), і з «Шахтарем» (з 2004 по 2016 роки).

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(25 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sentinel
    online
      Sentinel, 15.08.2020 01:56
    0
    Vadim Kashnikov, 15.08.2020 01:47
    Когда же создадут суперлигу где будут играть только топ клубы без этих всяких шахтьоров зенитов и всяких дворовых клубов из востока, чисто западно европейская высшая лига!
    Тупость. Играть должны сильнейшие, а не громкие имена. Одно громкое имя сегодня уже обтопклубилось с подливой.
    Vadim Kashnikov
      Vadim Kashnikov, 15.08.2020 01:47
    0
    Когда же создадут суперлигу где будут играть только топ клубы без этих всяких шахтьоров зенитов и всяких дворовых клубов из востока, чисто западно европейская высшая лига!
    Vadim Kashnikov
      Vadim Kashnikov, 15.08.2020 01:43
    0
    не верю в проход интера в важнейших матчах почти всегда проваливается а жаль... постсовковое г***но в финале еврокубка это фуу
    Евгений Колесников
      Евгений Колесников, 14.08.2020 11:11
    0
    Здравствуйте! Хочу создать ролик 3D Motion. Мне очень помогут Ваши ответы) Почему Вы болеете именно за шахтёр и какие к Вас визуальные ассоциации с этой командой? Заранее спасибо! Вперёд Шахтёр!)
    pavel85
      pavel85, 13.08.2020 20:54
    0
    sv_2000, 13.08.2020 16:38
    Чего это он так Коваленко выделил?
    Я так думаю,что Коваленко очень нравится Ренату,по этой причине Коваля везде хвалят и привозносят.Со стороны это очень странно.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 13.08.2020 19:47
    0
    Патрик, Марлос, Мораес... но самого очевидного - Тайсона, не упомянул, что-то сдесь не так)
    Український Крим
      Український Крим, 13.08.2020 19:29
    +1
    sv_2000, 13.08.2020 16:38
    Чего это он так Коваленко выделил?
    Коваленко племянник Палкина и внебрачный сын Кобзона и Гайтаны
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 13.08.2020 19:07
    +2
    KARABAS55, 13.08.2020 17:04
    ПЯТОВ пропустил много важных матчей... Походу у деда маразм!
    мячей, там написанно мячей
    KARABAS55
      KARABAS55, 13.08.2020 17:04
    0
    ПЯТОВ пропустил много важных матчей... Походу у деда маразм!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 13.08.2020 16:47
    0
    sv_2000, 13.08.2020 16:38
    Чего это он так Коваленко выделил?
    Ну не Тайсона же с Додо выделять
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 16:43
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Это хорошо, что он это понимает. Хотя все адекватные люди это понимают.
    sv_2000
    online
      sv_2000, 13.08.2020 16:38
    +7
    Чего это он так Коваленко выделил?
    sv_2000
    online
      sv_2000, 13.08.2020 16:38
    +7
    Чего это он так Коваленко выделил?
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 13.08.2020 19:07
    +2
    KARABAS55, 13.08.2020 17:04
    ПЯТОВ пропустил много важных матчей... Походу у деда маразм!
    мячей, там написанно мячей
    Український Крим
      Український Крим, 13.08.2020 19:29
    +1
    sv_2000, 13.08.2020 16:38
    Чего это он так Коваленко выделил?
    Коваленко племянник Палкина и внебрачный сын Кобзона и Гайтаны
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 16:43
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Это хорошо, что он это понимает. Хотя все адекватные люди это понимают.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 15.08.2020 01:56
    0
    Vadim Kashnikov, 15.08.2020 01:47
    Когда же создадут суперлигу где будут играть только топ клубы без этих всяких шахтьоров зенитов и всяких дворовых клубов из востока, чисто западно европейская высшая лига!
    Тупость. Играть должны сильнейшие, а не громкие имена. Одно громкое имя сегодня уже обтопклубилось с подливой.
    Vadim Kashnikov
      Vadim Kashnikov, 15.08.2020 01:47
    0
    Когда же создадут суперлигу где будут играть только топ клубы без этих всяких шахтьоров зенитов и всяких дворовых клубов из востока, чисто западно европейская высшая лига!
    Vadim Kashnikov
      Vadim Kashnikov, 15.08.2020 01:43
    0
    не верю в проход интера в важнейших матчах почти всегда проваливается а жаль... постсовковое г***но в финале еврокубка это фуу
    Евгений Колесников
      Евгений Колесников, 14.08.2020 11:11
    0
    Здравствуйте! Хочу создать ролик 3D Motion. Мне очень помогут Ваши ответы) Почему Вы болеете именно за шахтёр и какие к Вас визуальные ассоциации с этой командой? Заранее спасибо! Вперёд Шахтёр!)
    pavel85
      pavel85, 13.08.2020 20:54
    0
    sv_2000, 13.08.2020 16:38
    Чего это он так Коваленко выделил?
    Я так думаю,что Коваленко очень нравится Ренату,по этой причине Коваля везде хвалят и привозносят.Со стороны это очень странно.
    bzzzzz
    online
      bzzzzz, 13.08.2020 19:47
    0
    Патрик, Марлос, Мораес... но самого очевидного - Тайсона, не упомянул, что-то сдесь не так)
    KARABAS55
      KARABAS55, 13.08.2020 17:04
    0
    ПЯТОВ пропустил много важных матчей... Походу у деда маразм!
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 13.08.2020 16:47
    0
    sv_2000, 13.08.2020 16:38
    Чего это он так Коваленко выделил?
    Ну не Тайсона же с Додо выделять