ФОТО. Перехід Кадірі з Динамо в тульський Арсенал зірвався?

Ганський футболіст знаходиться в розташуванні київського клубу

ФОТО. Перехід Кадірі з Динамо в тульський Арсенал зірвався?
© ФК Динамо Київ. Мохаммед Кадірі

24-річний ганський півзахисник київського «Динамо» Мохаммед Кадірі, ймовірно, не перейде в тульський «Арсенал».

Раніше повідомлялося, що Кадірі перейде в «Арсенал» на правах оренди. Нібито футболіст підтвердив свій трансфер в листуванні з фанатами тульського клубу. Проте, 12-го серпня гравець опублікував в Instagram фото з тренування «Динамо» без будь-якого підпису.

Минулого сезону Кадірі провів за «Динамо» 16 матчів у всіх турнірах. Контракт футболіста з київським клубом розрахований до літа 2023-го року.

Орієнтовна вартість футболіста складає €1,6 мільйони.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Овчаренко
    online
      Андрей Овчаренко, 13.08.2020 17:46
    0
    Evgene Boykinyuk, 13.08.2020 14:40
    жопный танцор остаётся
    Ну, хоть одному любителю мужских жоп радость, уже что-то
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 15:28
    -3
    Коментар згорнуто. Показати
    Evgene Boykinyuk, 13.08.2020 15:26
    чо минусуете, кто вам танец жопы будет танцевать при завоевании серебра?
    Коммент дня
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.08.2020 15:26
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    чо минусуете, кто вам танец жопы будет танцевать при завоевании серебра?
    Олег Тимофеюк
      Олег Тимофеюк, 13.08.2020 14:57
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Дно, как и днонама
    dd dent
    online
      dd dent, 13.08.2020 14:42
    +1
    думали -1, а в итоге +2
    чистка будет или состав на 4О + людей?
    + что с покупками?
    Evgene Boykinyuk
      Evgene Boykinyuk, 13.08.2020 14:40
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    жопный танцор остаётся
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 13.08.2020 14:30
    +1
    Даже в Тульском арсенале не нужен такой "топ" игрок
    dd dent
    online
      dd dent, 13.08.2020 14:42
    +1
    думали -1, а в итоге +2
    чистка будет или состав на 4О + людей?
    + что с покупками?
    UKRAINE FAN
    online
      UKRAINE FAN, 13.08.2020 14:30
    +1
    Даже в Тульском арсенале не нужен такой "топ" игрок
    Андрей Овчаренко
    online