Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Я не вірю Смалійчуку. Це якісь схеми, ще одна авантюра»

Екс-футболіст Карпат про ситуацію з командою

Артем ФЕДЕЦЬКИЙ: «Я не вірю Смалійчуку. Це якісь схеми, ще одна авантюра»

Колишній захисник  львівських «Карпат» Артем Федецький в ексклюзивному інтерв'ю Sport.ua поділився думками про ситуацію з командою і що буде далі.

— Що можете сказати про ситуацію з «Карпатами»?
— Ви ж бачили, що вони емблему змінили? Я вважаю, що це ще одна авантюра з боку Смалійчука. Він думає, що він найхитріший, що він фанатам емблему передає. Я поважаю фанатів, знаю особисто багатьох.

Я не вірю Смалійчуку. Дай Бог, щоб я помилився і буде команда, яка буде розвиватися. Але, мені здається, це якісь схеми, ще одна авантюра Смалійчука. Якщо він думає, що він найхитріший, повірте, в УЄФА більш серйозніші люди працюють. Тому так просто не буде. Але шкода ту всю історію, ту всю роботу, яку було зроблено. Вона, можливо, не така крута, як у «Шахтаря» та «Динамо». Але це історія, це історія «Карпат».

— А можуть бути якісь оптимістичні прогнози по «Карпатах»? І, якщо простою мовою, що там відбувається?
— Так, як я розумію, вони зробили нову емблему. Стару емблему, не знаю на яких правах, вони передали фанатам. І вони хочуть, щоб борги залишилися на новій емблемі. А потім клуб збанкрутує і фанати повернуть вже новій команді стару емблему «Карпат». І вони думають, що вони найхитріші і у них все це вийде. Це все авантюра. І те, що їх не допускають до змагань, звичайно, мені неприємно. Адже це та команда, якій я так само віддав багато здоров’я та сил. І за неї та за «Дніпро» переживаю. Але так, як поводить себе керівництво в обличчі Смалійчука… Наприклад, чемпіонат не дограли. Козловський там хотів допомогти. Смалійчук заплатив штраф. Це цирк. Козловський вчинив правильно, адже він також фанат «Карпат». Маючи свою команду, він є фанатом «Карпат» і хотів у тяжкий момент допомогти їм. Хтось це сприймає як хайп, але я Козловського поважаю за це, адже знаю його особисто і він дійсно хотів допомогти «Карпатам».

— А Смалійчук, виходить, відмовився від допомоги.
— Вони вирішили не догравати чемпіонат, аргументуючи це тим, що будуть стартувати в новому сезоні в Першій лізі. Вибачте мене, як це в Першій лізі? Наступного сезону ще будуть команди, які бачитимуть, що вилітають в Першу лігу. І вони скажуть, що у них немає шансів, тому нащо витрачати фінанси на матчі, які залишилися. Ну, є ж якийсь регламент, якісь норми, які треба виконувати. І тут треба, щоб Федерація на це реагувала.

— У ПФЛ заявили, що «Карпати» через те, що не явилися на дві гри, не допускають до чемпіонату України.
— Їх не допускають навіть до Другої ліги? Правильно реагують. Є норми та закони, які прописані в статуті ПФЛ і їх треба виконувати. Подобаються вони чи не подобаються, але вони є і їх треба дотримуватися. А в «Карпат», напевно, у керівництва з Смалійчуком на чолі своє бачення, свої закони. Він вважає, що може поступати по-іншому. І цілком нормальна реакція Федерації, якщо не допускає їх до змагань. І правильно роблять.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Віталій Петровський, Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.08.2020 07:08
    0
    Shevchenka2019, 13.08.2020 07:04
    Рівень Смайла? Долучився до продажу в Іспанію КравцяШведа,Гуцул оренда,Лебеденко... На відсотках від Карраскаля і не тільки Карпати досі існували... Це реальні факти!
    Так так, вівця ! Лисий апєльсін Бог !
    Прийми заспокійливе, тебе ковбасть, баране!
    Shevchenka2019
      Shevchenka2019, 13.08.2020 07:04
    0
    pas2012, 13.08.2020 01:20
    А хто такий Смалійчук,ти звідки знаєш?Беое борги на себе він що топ бізнесмен?Він барига який заробляв на футболістах,і про людину глворять його поступки,його рівень який він поеазав це співати в барі.
    Рівень Смайла? Долучився до продажу в Іспанію КравцяШведа,Гуцул оренда,Лебеденко... На відсотках від Карраскаля і не тільки Карпати досі існували... Це реальні факти!
    pas2012
      pas2012, 13.08.2020 01:20
    +2
    Dima Any, 12.08.2020 23:16
    А я вірю Смайлічуку, і все правильно вони роблять , пробують спасти клуб , а хто такий Козловський - то весь Львів знає , нехай тримається подальше від клубу . Якби хотів допомогти , то б поміг організувати зустріч з бородатим а не тупо піаритися на Карпатах по своїх канал . На разунок боргів - Смайлічук вже декілька разів говорив , що бере на себе , принаймні думаю свою половину заплатить . Одним словом побачимо , що буде далі , те що буде важко то всім зрозуміло , тому що нікому ніхто на лапу заносити не буде ,
    А хто такий Смалійчук,ти звідки знаєш?Беое борги на себе він що топ бізнесмен?Він барига який заробляв на футболістах,і про людину глворять його поступки,його рівень який він поеазав це співати в барі.
    REALIST
      REALIST, 13.08.2020 00:22
    +3
    Dima Any, 12.08.2020 23:16
    А я вірю Смайлічуку, і все правильно вони роблять , пробують спасти клуб , а хто такий Козловський - то весь Львів знає , нехай тримається подальше від клубу . Якби хотів допомогти , то б поміг організувати зустріч з бородатим а не тупо піаритися на Карпатах по своїх канал . На разунок боргів - Смайлічук вже декілька разів говорив , що бере на себе , принаймні думаю свою половину заплатить . Одним словом побачимо , що буде далі , те що буде важко то всім зрозуміло , тому що нікому ніхто на лапу заносити не буде ,
    а в чому порятунок? ...в банкрутстві? Я зрозумів, що врятує лисий тільки емблему (щоб не ділити права на неї з дядею Ігорем), а потім передасть її своєму НОВОствореному клубу... До чого тут порятунок, це вже мародерство на утопаючому кораблі!
    Саня Бах
      Саня Бах, 13.08.2020 00:08
    +3
    Dima Any, 12.08.2020 23:16
    А я вірю Смайлічуку, і все правильно вони роблять , пробують спасти клуб , а хто такий Козловський - то весь Львів знає , нехай тримається подальше від клубу . Якби хотів допомогти , то б поміг організувати зустріч з бородатим а не тупо піаритися на Карпатах по своїх канал . На разунок боргів - Смайлічук вже декілька разів говорив , що бере на себе , принаймні думаю свою половину заплатить . Одним словом побачимо , що буде далі , те що буде важко то всім зрозуміло , тому що нікому ніхто на лапу заносити не буде ,
    Dima Any
      Dima Any, 12.08.2020 23:16
    -3
    А я вірю Смайлічуку, і все правильно вони роблять , пробують спасти клуб , а хто такий Козловський - то весь Львів знає , нехай тримається подальше від клубу . Якби хотів допомогти , то б поміг організувати зустріч з бородатим а не тупо піаритися на Карпатах по своїх канал . На разунок боргів - Смайлічук вже декілька разів говорив , що бере на себе , принаймні думаю свою половину заплатить . Одним словом побачимо , що буде далі , те що буде важко то всім зрозуміло , тому що нікому ніхто на лапу заносити не буде ,
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 12.08.2020 22:22
    -3
    Тьома, ну нашо ти так з вівцями ?!
    Вони боготворять лисого апєльсіна і вважають його самим крутим і самим хитрим! Навіть старе пер.дло вітька мостовик повірив апєльсіну, шо той перехетрить Бєню і УЄФА ! Не забирай овечу мрію у казку !
    REALIST
    online
      REALIST, 13.08.2020 00:22
    +3
    Dima Any, 12.08.2020 23:16
    А я вірю Смайлічуку, і все правильно вони роблять , пробують спасти клуб , а хто такий Козловський - то весь Львів знає , нехай тримається подальше від клубу . Якби хотів допомогти , то б поміг організувати зустріч з бородатим а не тупо піаритися на Карпатах по своїх канал . На разунок боргів - Смайлічук вже декілька разів говорив , що бере на себе , принаймні думаю свою половину заплатить . Одним словом побачимо , що буде далі , те що буде важко то всім зрозуміло , тому що нікому ніхто на лапу заносити не буде ,
    а в чому порятунок? ...в банкрутстві? Я зрозумів, що врятує лисий тільки емблему (щоб не ділити права на неї з дядею Ігорем), а потім передасть її своєму НОВОствореному клубу... До чого тут порятунок, це вже мародерство на утопаючому кораблі!
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 13.08.2020 00:08
    +3
    Dima Any, 12.08.2020 23:16
    А я вірю Смайлічуку, і все правильно вони роблять , пробують спасти клуб , а хто такий Козловський - то весь Львів знає , нехай тримається подальше від клубу . Якби хотів допомогти , то б поміг організувати зустріч з бородатим а не тупо піаритися на Карпатах по своїх канал . На разунок боргів - Смайлічук вже декілька разів говорив , що бере на себе , принаймні думаю свою половину заплатить . Одним словом побачимо , що буде далі , те що буде важко то всім зрозуміло , тому що нікому ніхто на лапу заносити не буде ,
    pas2012
      pas2012, 13.08.2020 01:20
    +2
    Dima Any, 12.08.2020 23:16
    А я вірю Смайлічуку, і все правильно вони роблять , пробують спасти клуб , а хто такий Козловський - то весь Львів знає , нехай тримається подальше від клубу . Якби хотів допомогти , то б поміг організувати зустріч з бородатим а не тупо піаритися на Карпатах по своїх канал . На разунок боргів - Смайлічук вже декілька разів говорив , що бере на себе , принаймні думаю свою половину заплатить . Одним словом побачимо , що буде далі , те що буде важко то всім зрозуміло , тому що нікому ніхто на лапу заносити не буде ,
    А хто такий Смалійчук,ти звідки знаєш?Беое борги на себе він що топ бізнесмен?Він барига який заробляв на футболістах,і про людину глворять його поступки,його рівень який він поеазав це співати в барі.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 13.08.2020 07:08
    0
    Shevchenka2019, 13.08.2020 07:04
    Рівень Смайла? Долучився до продажу в Іспанію КравцяШведа,Гуцул оренда,Лебеденко... На відсотках від Карраскаля і не тільки Карпати досі існували... Це реальні факти!
    Так так, вівця ! Лисий апєльсін Бог !
    Прийми заспокійливе, тебе ковбасть, баране!
    Shevchenka2019
    online
      Shevchenka2019, 13.08.2020 07:04
    0
    pas2012, 13.08.2020 01:20
    А хто такий Смалійчук,ти звідки знаєш?Беое борги на себе він що топ бізнесмен?Він барига який заробляв на футболістах,і про людину глворять його поступки,його рівень який він поеазав це співати в барі.
    Рівень Смайла? Долучився до продажу в Іспанію КравцяШведа,Гуцул оренда,Лебеденко... На відсотках від Карраскаля і не тільки Карпати досі існували... Це реальні факти!