Аталанта – ПСЖ. Маліновський залишився в резерві. Стартові склади команд

Поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів розпочнеться о 22:00 у Лісабоні

Аталанта – ПСЖ. Маліновський залишився в резерві. Стартові склади команд
© Twitter

Сьогодні, 12 серпня, в матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів «Аталанта» грає проти «ПСЖ».

Поєдинок розпочнеться о 22:00 за київським часом на арені в португальському Лісабоні.

Sport.ua проведе текстову онлайн-трансляцію матчу.

Стали відомі стартові склади команд.

«Аталанта»: Спортьєлло, Кальдара, Джімсіті, Толої, Госенс, Де Рон, Хатебур, Фройлер, Пашаліч, Гомес, Сапата.

Запас: Голліні, Россі, Белланова, Да Ріва, Кастань, Коллі, Маліновський, Муріель, Паломіно, Пікколі, Чіборра, Шутало.

ПСЖ: Навас, Керер, Тьягу Сілва, Кімпембе, Бернат, Маркіньос, Гуйє, Андер Еррера, Неймар, Ікарді, Сарабіа.

Запас: Ріко, Булка, Мбе Со, Мбаппе, Баккер, Руїз-Атіл, Дагба, Діалло, Дракслер, Муінга, Паредес, Чупо-Мотінг.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УЄФА

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 12.08.2020 23:11
    +2
    Виктор Иванов, 12.08.2020 21:53
    Может перечислишь навскиду без Гугла игры, где используют тот Джокер
    А то хтось мусить пам’ятати всі результати матчів Аталанти, бо ти так захотів? Заглянь в статистику кількість виходів на заміну Маліновського, і кількість результативних дій після цих виходів. Аналітик.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 12.08.2020 22:57
    0
    El_Maestro, 12.08.2020 21:51
    Малина - это джокер! Ты в карты всегда с туза ходишь?)
    ну если это действительно так то хорошо... я думал что он конкуренцию там проиграл кому-то
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 12.08.2020 22:55
    -1
    Несмотря на всеобщую зашаренность - уже понятно, что Малиновский прыгнул выше головы перейдя в Аталанту. Скорее всего будут продавать в команду попроще.
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 12.08.2020 21:57
    +3
    Вижу хороший настрой Аталанты на игру. Это уже хорошо.
    Леонід Тодосюк
      Леонід Тодосюк, 12.08.2020 21:54
    +3
    Вова Чертрогатый, 12.08.2020 21:45
    чего он всевремя Малину на банку садит?
    Щоб на другий тайм випустити і добавити по ігрі. Козирь в рукаві - Маліна)
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 12.08.2020 21:53
    -5
    Коментар згорнуто. Показати
    El_Maestro, 12.08.2020 21:51
    Малина - это джокер! Ты в карты всегда с туза ходишь?)
    Может перечислишь навскиду без Гугла игры, где используют тот Джокер
    El_Maestro
      El_Maestro, 12.08.2020 21:51
    +4
    Вова Чертрогатый, 12.08.2020 21:45
    чего он всевремя Малину на банку садит?
    Малина - это джокер! Ты в карты всегда с туза ходишь?)
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 12.08.2020 21:51
    -6
    Коментар згорнуто. Показати
    Вова Чертрогатый, 12.08.2020 21:45
    чего он всевремя Малину на банку садит?
    Что бы за них не болел Цыгынык
    Хотя ПСЖ выиграет полюбЭ.
    denzellezned
      denzellezned, 12.08.2020 21:46
    -1
    ПСЖ
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 12.08.2020 21:45
    +5
    чего он всевремя Малину на банку садит?
    Zport.
    online
      Zport., 12.08.2020 21:29
    -2
    Все за Аталанту!!!
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 12.08.2020 21:07
    +1
    Аталанта! Вперед к победе!
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 12.08.2020 21:45
    +5
    чего он всевремя Малину на банку садит?
    El_Maestro
      El_Maestro, 12.08.2020 21:51
    +4
    Вова Чертрогатый, 12.08.2020 21:45
    чего он всевремя Малину на банку садит?
    Малина - это джокер! Ты в карты всегда с туза ходишь?)
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 12.08.2020 21:57
    +3
    Вижу хороший настрой Аталанты на игру. Это уже хорошо.
    Леонід Тодосюк
      Леонід Тодосюк, 12.08.2020 21:54
    +3
    Вова Чертрогатый, 12.08.2020 21:45
    чего он всевремя Малину на банку садит?
    Щоб на другий тайм випустити і добавити по ігрі. Козирь в рукаві - Маліна)
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 12.08.2020 23:11
    +2
    Виктор Иванов, 12.08.2020 21:53
    Может перечислишь навскиду без Гугла игры, где используют тот Джокер
    А то хтось мусить пам’ятати всі результати матчів Аталанти, бо ти так захотів? Заглянь в статистику кількість виходів на заміну Маліновського, і кількість результативних дій після цих виходів. Аналітик.
    Barsa_che
    online
      Barsa_che, 12.08.2020 21:07
    +1
    Аталанта! Вперед к победе!
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 12.08.2020 22:57
    0
    El_Maestro, 12.08.2020 21:51
    Малина - это джокер! Ты в карты всегда с туза ходишь?)
    ну если это действительно так то хорошо... я думал что он конкуренцию там проиграл кому-то