Ігор СНУРНІЦИН: «Шахтар виглядає краще МЮ, Інтера і Севільї»

Захисник «Олімпіка» вважає, що шанси донецького клубу на завоювання трофея високі

Ігор СНУРНІЦИН: «Шахтар виглядає краще МЮ, Інтера і Севільї»
© ФК Олімпік Донецьк. Ігор Снурніцин

Захисник «Олімпіка» Ігор Снурніцин розповів про майбутній матч з «Динамо» на старті нового чемпіонату, а також оцінив шанси «Шахтаря» в Лізі Європи.
 
- Новий сезон «Олімпік» відкриє матчем з «Динамо». Добре чи погано починати чемпіонат з протистояння з однією з найсильніших команд України?
- Однозначно добре! «Динамо» - супер-подразник. Потрібно з першого туру включатися і показувати максимальну самовіддачу. Ця гра покаже, наскільки ми готові і конкурентоспроможні. Протистояти «Динамо» - завжди цікаво.
 
- Як думаєш, «Шахтарю» вдасться виграти Лігу Європи в цьому році?
- У них відмінні шанси на перемогу! Буде важко. Є ще «Севілья», «Манчестер Юнайтед» і той же «Інтер». Але по грі «Шахтар» зараз виглядає краще за інших.
 
Читайте також: Артем Федецький: «Якщо Шахтар обіграє Інтер, то виграє трофей»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Олімпік Донецьк

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    nicksaf
    online
      nicksaf, 12.08.2020 23:13
    0
    головотяпство от "успехов", но только до Интера. Доживём до понедельника.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.08.2020 19:47
    0
    Vadum Hrynchuk, 12.08.2020 19:34
    Да нет, не лишнее. Тем более Сабо уже занят - про Реал с Мансити переживает
    Надо устроить опрос у всех игроков Олимпика тогда
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.08.2020 19:40
    +2
    Внук Сабо
    Vadum Hrynchuk
      Vadum Hrynchuk, 12.08.2020 19:34
    0
    Alex86 1, 12.08.2020 19:24
    То есть авторитетное мнение защитника Олимпика, лишнее?
    Да нет, не лишнее. Тем более Сабо уже занят - про Реал с Мансити переживает
    zzg77
    online
      zzg77, 12.08.2020 19:26
    +2
    Великий игрок! Прошёл все Лиги: от второй до первой!!!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.08.2020 19:24
    -1
    Vadum Hrynchuk, 12.08.2020 19:22
    Астанавитесь! Палкин же уже сказал - есть все шансы. Счас еще Сабо с Сопко из склепа вылезут, так ведь и сглазить можно...
    То есть авторитетное мнение защитника Олимпика, лишнее?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.08.2020 19:24
    0
    Vadum Hrynchuk, 12.08.2020 19:22
    Астанавитесь! Палкин же уже сказал - есть все шансы. Счас еще Сабо с Сопко из склепа вылезут, так ведь и сглазить можно...
    То есть авторитетное мнение защитника Олимпика, лишнее?
    Vadum Hrynchuk
      Vadum Hrynchuk, 12.08.2020 19:22
    +3
    Астанавитесь! Палкин же уже сказал - есть все шансы. Счас еще Сабо с Сопко из склепа вылезут, так ведь и сглазить можно...
    Vadum Hrynchuk
      Vadum Hrynchuk, 12.08.2020 19:22
    +3
    Астанавитесь! Палкин же уже сказал - есть все шансы. Счас еще Сабо с Сопко из склепа вылезут, так ведь и сглазить можно...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 12.08.2020 19:40
    +2
    Внук Сабо
    zzg77
    online
      zzg77, 12.08.2020 19:26
    +2
    Великий игрок! Прошёл все Лиги: от второй до первой!!!
    nicksaf
    online
      nicksaf, 12.08.2020 23:13
    0
    головотяпство от "успехов", но только до Интера. Доживём до понедельника.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.08.2020 19:47
    0
    Vadum Hrynchuk, 12.08.2020 19:34
    Да нет, не лишнее. Тем более Сабо уже занят - про Реал с Мансити переживает
    Надо устроить опрос у всех игроков Олимпика тогда
    Vadum Hrynchuk
      Vadum Hrynchuk, 12.08.2020 19:34
    0
    Alex86 1, 12.08.2020 19:24
    То есть авторитетное мнение защитника Олимпика, лишнее?
    Да нет, не лишнее. Тем более Сабо уже занят - про Реал с Мансити переживает
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 12.08.2020 19:24
    0
    Vadum Hrynchuk, 12.08.2020 19:22
    Астанавитесь! Палкин же уже сказал - есть все шансы. Счас еще Сабо с Сопко из склепа вылезут, так ведь и сглазить можно...
    То есть авторитетное мнение защитника Олимпика, лишнее?