Джерело: Луческу буде використовувати Кендзьору на іншій позиції

Справа в захисті буде грати хтось інший

Джерело: Луческу буде використовувати Кендзьору на іншій позиції
© ФК Динамо Київ. Томаш Кендзьора

Правий захисник «Динамо» Томаш Кендзьора буде грати в центрі оборони за нового тренерського штабу. Мірча Луческу бачить 26-річного поляка на позиції правого центрального захисника. Про це повідомляє телеграм-канал Динамо Київ Inside.
 
Кендзьора - правий центральний захисник. Це не вперше і не випадково. Таке нове бачення», - сказано в повідомленні.
 
Відзначимо, що в минулому сезоні Томаш зіграв за «Динамо» 39 матчів у всіх турнірах, іноді йому доводилося закривати позицію лівого захисника.
 
Читайте також: Динамо не купуватиме молодих бразильців. Пріоритет - досвідчені гравці

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(37 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zakharka
    online
      zakharka, 11.08.2020 23:02
    0
    На другую сторону кладбища , ближе к моргу....
    BaZia
    online
      BaZia, 11.08.2020 20:48
    0
    Слева Костевич, центр Бурда/Попов & Кендзера, справа Караваев?!!!
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 11.08.2020 19:55
    0
    Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:39
    По защите согласен, но по передачам у него в ДК четвертый показатель по ключевым передачам и второй по дальним. Согласен, показатели не отменные, но лучше нет защитников в ДК по этим показателям.
    У Микооенка та Томаша дійсно на рівні ключові, просто у останнього менш асиситів
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 11.08.2020 19:52
    +1
    Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:39
    По защите согласен, но по передачам у него в ДК четвертый показатель по ключевым передачам и второй по дальним. Согласен, показатели не отменные, но лучше нет защитников в ДК по этим показателям.
    Ого, невже і Миколенко слабший за ключовими?? Бо як не подивлюся матч то поляк дає кудись у молоко
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 11.08.2020 19:51
    +1
    Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:31
    Ну ты должен понимать что Луч наигрывает разные тактические схемы.
    Вполне возможно что он сейчас практикует (модную на сегодня) игру в 3 центрбека с двумя латералями которые будут полностью закрывать бровку (Тымчек - Миколенко)... А вингеры при том будут находится ближе к центру...
    Може і так, але є одна особливість у деяких авторитетних тренерів, це садити на лаву більш перспективних та сильних гравців бо у них таке бачення, та якась єдина потрібна характеристика одного футболіста може переважати всі інші другого. У того ж Томаша дальній може і непоганий( не феноменальний точно), а от його перепасовки на середній та ближній дистанції не викликають довіри
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:39
    0
    Тарас Чубак, 11.08.2020 19:10
    І що тепер Попов і Бурда? Томаш досить слабкий один в один, а пас у нього не настільки і крутий
    По защите согласен, но по передачам у него в ДК четвертый показатель по ключевым передачам и второй по дальним. Согласен, показатели не отменные, но лучше нет защитников в ДК по этим показателям.
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:31
    0
    Тарас Чубак, 11.08.2020 19:15
    Короче може ідея не настільки і погана, але ж правий центральний захисник це взагалі не проблема у Динамо, короче спірний вибір, побачимо
    Ну ты должен понимать что Луч наигрывает разные тактические схемы.
    Вполне возможно что он сейчас практикует (модную на сегодня) игру в 3 центрбека с двумя латералями которые будут полностью закрывать бровку (Тымчек - Миколенко)... А вингеры при том будут находится ближе к центру...
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 11.08.2020 19:15
    0
    Короче може ідея не настільки і погана, але ж правий центральний захисник це взагалі не проблема у Динамо, короче спірний вибір, побачимо
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 11.08.2020 19:10
    -1
    І що тепер Попов і Бурда? Томаш досить слабкий один в один, а пас у нього не настільки і крутий
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 11.08.2020 19:01
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    А Лёсик Михайличенко против
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 11.08.2020 18:53
    +8
    Сильно!
    У Томаша по статистике одна из самых точных дальних передач в УПЛ....
    Михайличенко сейчас: " А шо, так можно было?"....
    A.V.
      A.V., 11.08.2020 18:43
    +1
    Хто, хоча б, один разик тренував, той зрозуміє Луческу. Для неучів - привід для розмови. Луч сяйва в темному царстві розпочинає світити. Невже вистачить сил із ГІВНА зліпити цукерку? Буду аплодувати з квітами на Олімпійському. ЧЕКАЄмо.
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 11.08.2020 18:53
    +8
    Сильно!
    У Томаша по статистике одна из самых точных дальних передач в УПЛ....
    Михайличенко сейчас: " А шо, так можно было?"....
    Forever_young_13
      Forever_young_13, 11.08.2020 19:01
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    А Лёсик Михайличенко против
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 11.08.2020 19:52
    +1
    Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:39
    По защите согласен, но по передачам у него в ДК четвертый показатель по ключевым передачам и второй по дальним. Согласен, показатели не отменные, но лучше нет защитников в ДК по этим показателям.
    Ого, невже і Миколенко слабший за ключовими?? Бо як не подивлюся матч то поляк дає кудись у молоко
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 11.08.2020 19:51
    +1
    Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:31
    Ну ты должен понимать что Луч наигрывает разные тактические схемы.
    Вполне возможно что он сейчас практикует (модную на сегодня) игру в 3 центрбека с двумя латералями которые будут полностью закрывать бровку (Тымчек - Миколенко)... А вингеры при том будут находится ближе к центру...
    Може і так, але є одна особливість у деяких авторитетних тренерів, це садити на лаву більш перспективних та сильних гравців бо у них таке бачення, та якась єдина потрібна характеристика одного футболіста може переважати всі інші другого. У того ж Томаша дальній може і непоганий( не феноменальний точно), а от його перепасовки на середній та ближній дистанції не викликають довіри
    A.V.
      A.V., 11.08.2020 18:43
    +1
    Хто, хоча б, один разик тренував, той зрозуміє Луческу. Для неучів - привід для розмови. Луч сяйва в темному царстві розпочинає світити. Невже вистачить сил із ГІВНА зліпити цукерку? Буду аплодувати з квітами на Олімпійському. ЧЕКАЄмо.
    zakharka
    online
      zakharka, 11.08.2020 23:02
    0
    На другую сторону кладбища , ближе к моргу....
    BaZia
    online
      BaZia, 11.08.2020 20:48
    0
    Слева Костевич, центр Бурда/Попов & Кендзера, справа Караваев?!!!
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 11.08.2020 19:55
    0
    Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:39
    По защите согласен, но по передачам у него в ДК четвертый показатель по ключевым передачам и второй по дальним. Согласен, показатели не отменные, но лучше нет защитников в ДК по этим показателям.
    У Микооенка та Томаша дійсно на рівні ключові, просто у останнього менш асиситів
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:39
    0
    Тарас Чубак, 11.08.2020 19:10
    І що тепер Попов і Бурда? Томаш досить слабкий один в один, а пас у нього не настільки і крутий
    По защите согласен, но по передачам у него в ДК четвертый показатель по ключевым передачам и второй по дальним. Согласен, показатели не отменные, но лучше нет защитников в ДК по этим показателям.
    Доброгорский Юрий
    online
      Доброгорский Юрий, 11.08.2020 19:31
    0
    Тарас Чубак, 11.08.2020 19:15
    Короче може ідея не настільки і погана, але ж правий центральний захисник це взагалі не проблема у Динамо, короче спірний вибір, побачимо
    Ну ты должен понимать что Луч наигрывает разные тактические схемы.
    Вполне возможно что он сейчас практикует (модную на сегодня) игру в 3 центрбека с двумя латералями которые будут полностью закрывать бровку (Тымчек - Миколенко)... А вингеры при том будут находится ближе к центру...
    Тарас Чубак
      Тарас Чубак, 11.08.2020 19:15
    0
    Короче може ідея не настільки і погана, але ж правий центральний захисник це взагалі не проблема у Динамо, короче спірний вибір, побачимо