Динамо не купуватиме молодих бразильців. Пріоритет - досвідчені гравці

Ігор Циганик розповів про трансферні плани клубу

Динамо не купуватиме молодих бразильців. Пріоритет - досвідчені гравці
© fcdynamo.kiev.ua

Відомий журналіст Ігор Циганик розповів, що новий тренер «Динамо» Мірча Луческу не збирається купувати в команду молодих бразильців, як це було в «Шахтарі».

«Чи готове «Динамо» викласти 10 мільйонів доларів за футболіста? Якщо це буде хороший футболіст, то кияни можуть викласти таку суму. Але питання не в сумі».

«Мірча Луческу розібрався з тими футболістами, які в нього є. Він зрозумів, що у нього багато молодих футболістів, які можуть прогресувати і коштувати достатньо великі гроші. Зараз поруч із ними повинні бути досвідчені футболісти».

«Не розглядаються молоді бразильці чи молоді таланти. Зараз погляд головного тренера спрямований на досвідчених футболістів. Наприклад, бразильців 25-26 років, які можуть одразу давати результат. Також Луческу звертає увагу на досвідчених європейців, які є гравцями своїх національних збірних. Така стратегія у нового головного тренера «Динамо».

«Чи готове «Динамо» викладати гроші? Наскільки я розумію, президент «Динамо» запевнив Мірчу Луческу, що готовий викласти певну суму грошей на нових футболістів», - сказав Циганик.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Циганик LIVE

(28 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 11.08.2020 15:14
    -1
    Да, в часи ,,есдепеуоб’єднаних´´ черга стояла, шоб в ОЗГ дінамо вкластись. Не кожному дозволялось навіть за велике бабло пріблізітся к свящєнному тєлу дінамо. А зара ігорьку приходиться випрошувати в опесежопних коллєг пару рублів на вже получається його іграшку. Бля, тут умнічати можна до вечора з фактами і прізвищами, але часи міняються. Але не міняється наш з комплексом меншовартості народ
    Gold11
      Gold11, 11.08.2020 11:27
    -1
    Gold11, 11.08.2020 10:16
    Согласен, дуже багато бла-бла Циганика. Раніше одного дня в тиждень Циганика хватало, а зараз трохи нудить уже., як від Палкіних і Маркевичей.
    -2 -це від Палкіна і Маркевича?))) Спалились.
    Istm
    online
      Istm, 11.08.2020 11:18
    0
    Trasher311987, 11.08.2020 09:58
    Будь ласка, напишіть хтось петицію про скасування журналістської діяльності цієї особи.
    Мене ций вангователь так задрав вже
    Не треба, з ним веселіше.
    Hemingway
    online
      Hemingway, 11.08.2020 10:52
    +7
    Trasher311987, 11.08.2020 09:58
    Будь ласка, напишіть хтось петицію про скасування журналістської діяльності цієї особи.
    Мене ций вангователь так задрав вже
    Це слова Циганика з його ютуб блогу. Він не винуватий в тому що спорт уа не має більше звідки брати інформацію.
    Gold11
      Gold11, 11.08.2020 10:16
    0
    Trasher311987, 11.08.2020 09:58
    Будь ласка, напишіть хтось петицію про скасування журналістської діяльності цієї особи.
    Мене ций вангователь так задрав вже
    Согласен, дуже багато бла-бла Циганика. Раніше одного дня в тиждень Циганика хватало, а зараз трохи нудить уже., як від Палкіних і Маркевичей.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 11.08.2020 10:08
    +5
    Senator, 11.08.2020 10:03
    Если это сказал Циганык, то будет все с точностью наоборот...
    Ну почему - цыган вполне может с Цыганыком поделиться своим планом (взял , да отсыпал).
    Senator
      Senator, 11.08.2020 10:03
    +7
    Если это сказал Циганык, то будет все с точностью наоборот...
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.08.2020 09:58
    +15
    Будь ласка, напишіть хтось петицію про скасування журналістської діяльності цієї особи.
    Мене ций вангователь так задрав вже
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 11.08.2020 09:58
    +15
    Будь ласка, напишіть хтось петицію про скасування журналістської діяльності цієї особи.
    Мене ций вангователь так задрав вже
    Hemingway
    online
      Hemingway, 11.08.2020 10:52
    +7
    Trasher311987, 11.08.2020 09:58
    Будь ласка, напишіть хтось петицію про скасування журналістської діяльності цієї особи.
    Мене ций вангователь так задрав вже
    Це слова Циганика з його ютуб блогу. Він не винуватий в тому що спорт уа не має більше звідки брати інформацію.
    Senator
      Senator, 11.08.2020 10:03
    +7
    Если это сказал Циганык, то будет все с точностью наоборот...
    stopor2016
    online
      stopor2016, 11.08.2020 10:08
    +5
    Senator, 11.08.2020 10:03
    Если это сказал Циганык, то будет все с точностью наоборот...
    Ну почему - цыган вполне может с Цыганыком поделиться своим планом (взял , да отсыпал).
    Istm
    online
      Istm, 11.08.2020 11:18
    0
    Trasher311987, 11.08.2020 09:58
    Будь ласка, напишіть хтось петицію про скасування журналістської діяльності цієї особи.
    Мене ций вангователь так задрав вже
    Не треба, з ним веселіше.
    Gold11
      Gold11, 11.08.2020 10:16
    0
    Trasher311987, 11.08.2020 09:58
    Будь ласка, напишіть хтось петицію про скасування журналістської діяльності цієї особи.
    Мене ций вангователь так задрав вже
    Согласен, дуже багато бла-бла Циганика. Раніше одного дня в тиждень Циганика хватало, а зараз трохи нудить уже., як від Палкіних і Маркевичей.