ПАЛКІН: «Тренери – частина системи. Вони у Шахтар прийшли не з топ-клубів»

Гендиректор «гірників» розповів, за рахунок чого клубу вдається бути лідером

ПАЛКІН: «Тренери – частина системи. Вони у Шахтар прийшли не з топ-клубів»
© Facebook. Луїш Каштру і Сергій Палкін

Генеральний директор донецького «Шахтаря» Сергій Палкін розповів, за рахунок чого клубу вдається протягом багатьох років перебувати на лідерській позиції:

«Я не думаю, що інвестиції варто якось окремо виділяти. Ми повинні робити все системно, з певними плануванням, стратегією і філософією. Інвестувати в футболістів – це тільки частина, і не найбільша, того, що має відбуватися в клубі. Ми багато років системно займаємося всіма напрямками роботи: і трансферною політикою, і першою командою, і академією, і всіма іншими департаментами. Все це дає певний результат.

Сьогодні багато дискусій про роль тренера в клубі. Якщо говорити про наш клуб, я вважаю, тренер – це дуже серйозний елемент всієї системи. Природно, його потрібно підбирати, розуміти, що за особистість, в який футбол він грає і так далі.

Але ми виграємо завдяки всій системі роботи в клубі. Коли тренер приходить в наш клуб, він стає частиною системи, і всі допомагають йому, першій команді перемагати, починаючи від президента і закінчуючи рядовим працівником. Ось ці чинники допомагають бути успішними.

Ви самі побачили: Мірча Луческу пішов, ми запросили Паулу Фонсеку. Фонсека виграв сім титулів за три сезони і пішов в «Рому», яка заплатила нам компенсацію. Прийшов Луїш Каштру, і ми виграли чемпіонство з великим відривом – рекордним відривом від другого місця.

І не можна сказати, що ці тренери приходили з топ-клубів. Це говорить про те, що ми зробили вибір, що вони підходили під нашу систему і філософію. Ми дуже раді, задоволені, що вони дали згоду прийти до нас і показати такий результат. Повторюся, перш за все повинна бути вибудувана система – не тільки в одному напрямку, а в усьому клубі».

Див. також: ПАЛКІН: «Футбол повинен бути платним. УПЛ могла заробити більше $25 млн»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Новое Время

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    nabooo
      nabooo, 11.08.2020 08:02
    +2
    Палкин: "Шахтер" - это я".
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.08.2020 07:25
    0
    Система банальная и простая - Ахметов, огромные деньги и любовь Ахметова к его футбольному проекту.
    В Лиге Чемпионов Шахтер регулярно влетает кому-то то 0-3 то 0-4. Так что такая себе система.
    dd dent
    online
      dd dent, 11.08.2020 01:01
    -2
    Вячеслав Самойлов, 11.08.2020 00:41
    Нет. Стало быть, действительно, в Шахтере не только тренер с командой "работает", а задействована клубная система (по Палкину)...
    Ну и посредственнее тренера как теперь мы узнали, именно потому лучу памятник при жизни изваяли, не оч то последовательные шахтари по правде говоря
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 11.08.2020 00:41
    -1
    dd dent, 10.08.2020 23:39
    Стало быть шахта непрофессионально подбирает тренеров?
    Нет. Стало быть, действительно, в Шахтере не только тренер с командой "работает", а задействована клубная система (по Палкину)...
    kylt_lichnosti
      kylt_lichnosti, 11.08.2020 00:00
    +1
    часть команды часть корабля
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 10.08.2020 23:41
    0
    Спорт юа в своем репертуаре.
    Набрасывает на вентилятор по абзацу.
    А завтра вечером опубликует все интервью.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 10.08.2020 23:39
    -4
    Когда тренер приходит в наш клуб, он становится частью системы, и все помогают ему, первой команде побеждать, начиная от президента и заканчивая Александром Денисовым.
    dd dent
    online
      dd dent, 10.08.2020 23:39
    -2
    euro2012_za_2012euro, 10.08.2020 23:38
    Складно гутарит !
    Только после Шахтёра с 2016 года Луческу выиграл всего 1 Суперкубок России.
    Фонсека ничего не выиграл и не выиграет (я думаю будет уволен).
    Стало быть шахта непрофессионально подбирает тренеров?
    dd dent
    online
      dd dent, 10.08.2020 23:38
    -2
    Возу=вьюху
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 10.08.2020 23:38
    +1
    Складно гутарит !
    Только после Шахтёра с 2016 года Луческу выиграл всего 1 Суперкубок России.
    Фонсека ничего не выиграл и не выиграет (я думаю будет уволен).
    dd dent
    online
      dd dent, 10.08.2020 23:38
    -2
    А что за 1ОО5ОО нарезок по 2 слова, он там че возу большую дал что по чайной ложке выдача пошла?
    dd dent
    online
      dd dent, 10.08.2020 23:34
    -2
    Наша пісня хороша, то луч лет 1О + изгонялся что то он все построил с презиком, а теперь флюгер вообще скоро скажет шо шахта и без тренера играть может
    nabooo
      nabooo, 11.08.2020 08:02
    +2
    Палкин: "Шахтер" - это я".
    kylt_lichnosti
      kylt_lichnosti, 11.08.2020 00:00
    +1
    часть команды часть корабля
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 10.08.2020 23:38
    +1
    Складно гутарит !
    Только после Шахтёра с 2016 года Луческу выиграл всего 1 Суперкубок России.
    Фонсека ничего не выиграл и не выиграет (я думаю будет уволен).
    alefteev77
    online
      alefteev77, 11.08.2020 07:25
    0
    Система банальная и простая - Ахметов, огромные деньги и любовь Ахметова к его футбольному проекту.
    В Лиге Чемпионов Шахтер регулярно влетает кому-то то 0-3 то 0-4. Так что такая себе система.
    euro2012_za_2012euro
    online
      euro2012_za_2012euro, 10.08.2020 23:41
    0
    Спорт юа в своем репертуаре.
    Набрасывает на вентилятор по абзацу.
    А завтра вечером опубликует все интервью.