Сталося зіткнення українця з голкіпером своєї команди Томасом Камінські

37703
16
Voetbal Primeur. Ігор Пластун

Українець Ігор Пластун отримав жахливу травму в матчі за «Гент» у стартовому турі чемпіонату Бельгії проти «Сент-Трюйдена».

На 43-й хвилині Пластун забив гол та зрівняв рахунок у гостьовому поєдинку, але в підсумку його команда програла з рахунком 1:2.

У середині другого тайму сталося зіткнення Пластуна з голкіпером своєї команди Томасом Камінські.

Голкіпер влучив ногою Ігорю нижче пояса. Українець був замінений, а лікарі швидко зашили травму і наклали шви на чоловічий орган. Терміни відновлення Пластуна поки залишаються невідомими.

Наставник «Гента» Йесс Торуп був вкрай засмучений: «Перед матчем Нуріо Фортуна і Алешандре де Брюйн вибули з ладу через травми коліна. У них була можливість потрапити в основу».