ВІДЕО. Хто забив? Яремчук і Пластун створили гол Гента у 1-му турі Бельгії

Пластун після подачі кутового пробив у поперечину, а Яремчук добив м'яч

© ФК Гент. Три українця у стартовому складі команди

Українці організували гол за «Гент» у стартовому турі чемпіонату Бельгії проти «Сент-Трюйдена».

В кінці першого тайму, на 43-й хвилині, «Гент» зрівняв рахунок у гостьовому поєдинку 1-го туру (1:1).

Ігор Пластун після подачі кутового пробив головою в поперечину, м'яч застряв на лінії воріт (незрозуміло, чи перетнув її повністю), і Роман Яремчук добив футбольний снаряд в сітку.

Відзначимо, одразу троє українців вийшли в стартовому складі «Гента» (ще й Роман Безус).

ВІДЕО. Хто забив гол? Різні веб-ресурси розійшлися в думках, вважаючи автором гола то Пластуна, то Яремчука.

Update. Офіційно гол «Гента» записаний на Ігоря Пластуна.

Найкращі моменти матчу Сент-Трюйден - Гент
60' ГОЛ ! Мяч забил Факундо Колидио (Сент-Трюйден).
43' ГОЛ ! Мяч забил Игорь Пластун (Гент).
2' ГОЛ ! Мяч забил Юма Судзуки (Сент-Трюйден).
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!